روی خط خبر

لیست خبرهای الف alef

تعداد کل خبرها از سایت الف alef 30602 می باشد.

ناجا با ناامن‌کنندگان فضای عمومی مبارزه قاطع می‌کند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: ناجا با کمک دولت و قوه قضاییه برای ایجاد امنیت در حوزه اقتصاد و معیشت مردم از طریق مبارزه بی امان با مفسدان اقتصادی، احتکارگران و ناامن کنندگان فضای کسب و کار و تولید در کشور با اراده راسخ و تلاش خستگی ناپذیر عمل می کند.

چرا ایرانی‌ها در سفر می‌میرند؟

به گزارش تسنیم، شاید روزهای آخر شهریور را بتوان روزهای مرگبار جاده های کشور دانست؛ روزهایی که مصادف است با اوج گیری سفرهای برون شهری و جاده ای و طبیعتاً روزهایی که بیشترین تلفات ترافیکی هر ساله در آن رخ می دهد؛ روزهایی مثل روزهای اخیر.بر اساس گزارش پزشکی قانونی از تلفات ترافیکی سال 96، در سال گذشته 16 هزار و 201 نفر در حوادث ترافیکی جان باختند که از این تعداد، بیشترین کشته های ترافیکی در شهریور با عدد یک هزار و 746 نفر رقم خورده و در این ماه نیز خونین ترین روز جاده های کشور در تاریخ 23 شهریور ثب...

قیمت ارز بر جوایز جشنواره‌های سینمایی تاثیر می‌گذارد؟

چند ماه تا آغاز جشنواره های فیلم کوتاه تهران و سینما حقیقت باقی مانده و از آنجا که این رویدادها بین المللی هستند، این سوال مطرح می شود که با توجه به گرانی ارز جوایز بخش رقابتی بین الملل چه تغییری خواهد کرد؟

نقدینگی مهار می شود/ بانک مرکزی مشکلی در تامین ارز ندارد

رئیس کل بانک مرکزی در جلسه بامدیران عامل بانک ها با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری درمورد کنترل وهدایت نقدینگی وجلسه اخیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی درحضور سران قوا برعزم نظام درکنترل نقدینگی وحمایت ازسیاستهای بانک مرکزی دراین زمینه تاکید کرد.

۷ میلیون تن کالا در بنادر کشور رسوب کرده است

رئیس اتاق بازرگانی با انتقاد از تصمیم گیری های متعدد و متناقض دولت در ماه های اخیر گفت: ۱۳۹ هزار کانتینر در بنادر کشور رسوب کرده که شامل ۷ میلیون تن کالاست که از این میزان ۲.۵ میلیون تن آن کالای اساسی است.

آزادسازی قیمت‌گذاری خودرو به شرط تعرفه صفر واردات قابل قبول است

یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: آزادسازی قیمت گذاری خودرو بدون ایجاد رقابت در صنعت خودروسازی کشور و حمایت از مصرف کنندگان به بازار یک طرفه ای مبدل خواهد شد که تماما به نفع شرکت های خودروسازی تمام می شود.

منبع خبرها سایت الف alef می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت الف 30602 می باشد.

اخبار گوناگون