روی خط خبر

لیست خبرهای الف alef

تعداد کل خبرها از سایت الف alef 14767 می باشد.

واکنش حمید سوریان به استوری جنجالی بهداد سلیمی

«قطعاً ادبیاتی که بهداد سلیمی در استوری خود به کار برد، صحیح و قابل پذیرش نیست... ورزش فوتبال ماهیتی متفاوت دارد و ورزشکاران دیگر باید با این واقعیت کنار بیایند. فوتبال یک صنعت است و به این دلیل پول های زیادی در این رشته جابه جا می شود و این طبیعت فوتبال است.»

روایت امام جمعه لواسان از زمین‌خواری و کوه‌خواری؛ مسئولان کشوری تاکنون اقدامی نکرده‌اند/ به نظر می‌رسد سر قوه‌قضائیه شلوغ است

امام جمعه لواسان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پس از افشاگری هایی که داشتید واکنش مسوولان و مردم بومی لواسان چه بود؟ گفت: اگر منظور شما مسوولان کشوری است که تاکنون هیچ اقدامی نکرده اند، حداقل من خبر ندارم کاری کرده باشند.

پیام تبریک "هاشمی" به وزیر جدید بهداشت

دکتر سیدحسن هاشمی در پیامی به دکتر سعید نمکی، انتخاب وی به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تبریک گفت و ابراز امیدواری که طرح تحول نظام سلامت به عنوان مهم ترین طرح اجتماعی مصوب دولت، در راس اقدامات آتی باشد.

توجه به جنبه‌های اقتصادی طرح تحول ضروری است/ ایجاد شفافیت در دارو و تجهیزات پزشکی اولین گام است

وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که باید به جنبه های اقتصادی طرح تحول با نگاه کارشناسی تر پرداخت، گفت: همه پروژه های باقی مانده از قبل را اجرایی می کنیم در عین حال اولین گام در بخش دارو و تجهیزات پزشکی ایجاد شفافیت است.

واکنش پلیس به طرح ترافیکی جایگزین زوج و فرد در تهران

سردار حسین رحیمی در گفت وگو با ایسنا، درباره اجرای طرح جدید جایگزین زوج و فرد در تهران اظهارکرد: طرح جدید برای رینگ دوم محدودیت ترافیکی در تهران که به محدوده زوج و فرد مشهور است، با نظر پلیس و جلسات کارشناسی تصویب شد.وی ادامه داد: بر این اساس، خودروهای مردم تهران هر فصلی 20 روز رایگان و در طول سال 80 روز را رایگان می توانند وارد این محدوده شوند. سردار رحیمی اضافه کرد: سهمیه 20 روزه هرفصل را باید در همان فصل مصرف کرد و قابل انتقال به فصل های دیگر نیست.به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ، خودروهای ...

مدیرعامل "صندوق ذخیره فرهنگیان" به این ۵ ابهام جدید مالی و مدیریتی پاسخ دهد

دولت در لایحه بودجه ۱۳۹۸ حداقل ۱۲ میلیارد تومان و در بودجه ۱۳۹۷ حداقل ۷ میلیارد تومان کمتر از سهم قانونی و تکلیفی خود برای صندوق ذخیره فرهنگیان اعتبار پیش بینی کرده است! این یکی از ۵ ابهامی است که لزوم پاسخگویی آن از سوی مدیرعامل این صندوق ضروری است.

توضیحات پلیس فتا درباره پیام‌های تبلیغاتی در پیام‌رسان‌ها/ شهروندان موارد مشکوک را گزارش دهند

سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا پایتخت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص ارسال پیام های تبلیغاتی کلاهبرداری در پیام رسان ها اظهار کرد: قبل از اینکه کاربران پولی از حسابشان خارج شود، با مراجعه به سایت پلیس فتا و یا مراجعه حضوری به اداره پلیس آیدی، کانال و افرادی که اینگونه پیام ها را برایشان ارسال می کنند اطلاع دهند.سرهنگ کاظمی با بیان اینکه تاکنون شخصی در خصوص ارسال پیام های تبلیغاتی کلاهبرداری در پیام رسان ها به پلیس فتا شکایت نکرده است، تصریح کرد: سرور های اینگونه کانال ها و ربات های ت...

منبع خبرها سایت الف alef می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت الف 14767 می باشد.

اخبار گوناگون