روی خط خبر

لیست خبرهای الف alef

تعداد کل خبرها از سایت الف alef 30602 می باشد.

توئیت‌های تمسخرآمیز یک هنرمند ایرانی علیه محمد صلاح!

به گزارش ایسنا و به نقل از الخلیج، محمد صلاح، بازیکن مسلمان و مصری لیورپول به خاطر درخشش با پیراهن این تیم از محبوبیت بسیار بالایی به ویژه در کشورهای عربی برخوردار است.عبدلله بوشهری یک بازیگر ایرانی - کویتی است که در کویت زندگی می کند. او توئیت های تمسخر آمیزی را برای صلاح نوشت که باعث خشم هواداران این بازیکن مصری شده است. این توئیت ها بازتاب زیادی در رسانه های عربی داشت و انتقاد آنها را برانگیخته است.او در سلسه توئیت هایی درباره محمد صلاح نوشته است:- محمد صلاح به توپ ضربه نمی زند چرا که می ترسد...

مشهورترین دروازه‌بان عرب به جام ملت‌ها دعوت نشد

به گزارش ایسنا و به نقل از العاجل، علی الحبسی، مشهورترین و بهترین دروازه بان عرب در این چند سال اخیر بوده که سابقه حضور در لیگ برتر انگلیس را در کارنامه دارد و این نخستین دروازه بان عرب زبان تاریخ است که چنین افتخاری را به دست آورده است.فدراسیون فوتبال عمان اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای حضور در جام ملت های آسیا را اعلام کرده است که در بین آنها نام الحبسی به چشم نمی خورد.فدراسیون فوتبال عمان دلیل دعوت نشدن این سنگربان سرشناس الهلال عربستان را مصدومیت اعلام کرده است. الحبسی در بازی...

بودجه پژوهشی دانشگاه‌ها ضعیف است

به گزارش فارس، منصور غلامی وزیر علوم در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش فناوری در جمع خبرنگاران گفت: مسئله ارتباط دانشگاه ها با صنعت در حال تقویت است، به طوری که چند پروژه قرار است با صنعت اجرا کنیم، یکی از این پروژه ها پروژه تالاب انزلی با اعتیار یک هزار میلیارد تومان است. وی درباره بودجه پژوهشی وزارت علوم گفت: وزارت علوم بودجه پژوهشی آنچنانی ندارد، بوجه پژوهشی ضعیف است و کفایت نمی کند.وزیر علوم درباره جلسه روز گذشته با معاون اول رئیس جمهور گفت: ما تلاش کردیم ارتباط دانشگاه با دولت را گسترش دهی...

افزایش ۴۹ درصدی بارش در پاییز ۹۷

رئیس مرکز ملی خشکسالی سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در پاییز امسال نسبت به بلندمدت افزایش ۴۹ درصدی بارش ثبت شده است، گفت: طی سه ماه گذشته حدود ۴۰ درصد کل بارش یک سال آبی را دریافت کرده ایم.

«الهی پیر شی»، دعای همیشه مادران ایران‌زمین

خاله طوبی پس از گذراندن ۹۴ زمستان، با موهای سپید و برف گرفته و دست های چروکیده و کلامی نافذ، می گوید: در فرهنگ ما هر وقت می خواهند دعای خیری برای کسی داشته باشند می گویند «الهی پیر شی»، این دعا را مادرم روزهایی که کنارش بودم برای من زمزمه می کرد.

مردن در این شهر ارزان تمام می‌شود...

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: پیش فروش قبور با پیش بینی قیمت قبر طی سال های آینده انجام می شود و افراد می توانند برای خود در فضایی که در انتخاب آن آزاد هستند، قبر خریداری کنند.

۲۰ نام محبوب ایرانی‌ها

سازمان ثبت احوال کشور ضمن ارائه آمار چهار واقعه حیاتی ولادت، فوت، ازدواج و طلاق، اسامی محبوب ایرانی ها در ۹ماهه نخست سال ۹۷ را تشریح کرد.

افزایش قابل توجه هزینه های ازدواج و مبلغ ناچیز وام ازدواج

با توجه به افزایش قابل توجه هزینه های ازدواج در ماه های اخیر، افزایش مبلغ وام ازدواج ضروری است و بررسی های صورت گرفته نشان می دهد منابع بانکی لازم برای افزایش مبلغ وام ازدواج از ۱۵ به ۳۰ میلیون تومان وجود دارد.

منبع خبرها سایت الف alef می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت الف 30602 می باشد.

اخبار گوناگون