روی خط خبر

لیست خبرهای الف alef

تعداد کل خبرها از سایت الف alef 30602 می باشد.

رامبد جوان و نگار جواهریان در اکران خصوصی «قانون مورفی»

گروه فرهنگی الف، ۴ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۵۲ 3971004051۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارتصویری از رامبد جوان و نگار جواهریان را در اکران خصوصی فیلم سینمایی «قانون مورفی» ببینید.

بازیگرانی که از خواستگار نداشتن گلایه کردند!

وقتی برنامه های تلویزیون از هنرمندی دعوت می کنند معمولا یک اصول معینی دارند و سوالات و پاسخ های حول محورهای مشخصی طرح می شود. اما بعضی از مواقع فضای سوالات و پاسخ هنرمندان تغییر می کند که حواشی زیادی را به و جود می آورد.

یارانه نقدی برای ۷۷.۸ میلیون نفر آماده است

طبق پیش بینی دولت در لایحه بودجه سال آینده حدود ۴۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت یارانه های نقدی در نظر گرفته شده که در این حالت در هر ماه حدود ۷۷ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر می توانند یارانه دریافت کنند.

رئیس جمهور لایحه بودجه سال ۹۸ را به مجلس تقدیم کرد

به گزارش مهر، در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی پس از اتمام سخنرانی رئیس جمهور، حسن روحانی لایحه بودجه سال ۹۸ را به رئیس مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.درحالی لایحه بودجه سال ۹۸ چهارم دی ماه به مجلس تقدیم شد که باید طبق آئین نامه داخلی مجلس ۱۶ آذرماه به مجلس تقدیم می شد و لایحه بودجه سال ۹۸ با ۱۸ روز تاخیر به مجلس تقدیم شد.

قیمت آپارتمان های کمتر از 5 سال ساخت در تهران

بازار آپارتمان های نوساز و تازه ساز با سن بنای حداکثر ۵ ساله اگرچه تحت تاثیر تورم ملکی در ماه های اخیر با کاهش تقاضا همراه بود اما حتی در اوج رکود مسکن نیز بیشترین معاملات ماهانه در این گروه سنی انجام می شود؛ این در حالی است که هیچ راهنمای قیمتی مطمئنی برای ارزش گذاری املاک نوساز در بازار کنونی وجود ندارد.

منبع خبرها سایت الف alef می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت الف 30602 می باشد.

اخبار گوناگون