روی خط خبر

لیست خبرهای الف alef

تعداد کل خبرها از سایت الف alef 30602 می باشد.

شکست برجام، امنیت اروپا را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد/ اگر اروپایی‌ها نفوذی بر شرکت‌هایشان ندارند چرا با ایران مذاکره کردند؟

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید بر اینکه تن دادن اروپا به فشارهای آمریکا در این مقطع موجب فشارهای بیشتر آمریکا بر اروپا در آینده خواهد شد، هشدار داد که شکست برجام، امنیت اروپا را نیز تحت الشعاع قرار خواهد داد.

عصبانیت مردم در مواجهه با آقازاده‌ها بخاطر چیست؟

به گزارش الف، محسن مهدیان فعال رسانه در کانال شخص خود در تلگرام نوشت:خبر سگ آقازاده از کجا آمد؟اولین ضمیمه سیاسی خبر حادثه لواسان چه بود؟ صاحب سگ یک آقازاده است. این خبر تکذیب شد؛ اما سوال اینست که چرا به سرعت چنین شایعه ای منتشر شده است؟ چرا مخاطب به دنبال یک ضمیمه سیاسی برای این حادثه است؟ پاسخ ساده است؛ مخاطب باور نمی کند که کسی بدون "پشتوانه قدرت" بتواند یک سگ بدون قلاده را در پارک رها کند و بدتر اینکه در واکنش مشمئز کننده بگوید: "خب دیه اش را می دهم."صاحب سگ دستگیر شد؛ اما مخاطب هنوز آرام و...

توضیحات رئیسی درباره وضعیت شرکت‌های زیان‌ده آستان قدس

گروه سیاسی الف، ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۵۱ 3971029107۰ نظر، ۹ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارحجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در توئیتر درباره شرکت های زیان ده آستان قدس رضوی نوشت:

برای بررسی «پالرمو» جلسه فوق‌العاده تشکیل خواهد شد

احمد توکلی در گفت وگو با ایسنا در ارتباط با موضوعات مطرح شده در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، اظهار کرد: امروز موضوع پالرمو در مجمع مطرح شد، از آنجایی که اعضا به نتیجه نرسیدند، قرار شد تا مجدد به این موضوع رسیدگی شود.وی ادامه داد: برای بررسی پالرمو جلسه فوق العاده ای در روز چهارشنبه تشکیل خواهد شد و قرار شده تا شنبه هفته آینده بررسی این موضوع به اتمام برسد.

کنوانسیون پالرمو برای کشور مفید نیست/ ما نمی‌توانیم سکوت کنیم

مرجع تقلید شیعیان بررسی کنوانسیون پالرمو را مدنظر قرار داد و گفت: این کنوانسیون برای کشور مفید نخواهد بود و تجربه تاریخی نشان داد طرف مقابل پایبند به هیچ قراردادی نیست.

می‌خواهند «آلزایمر سیاسی» را به ملت تحمیل کنند تا حافظه تاریخی‌اش از بین برود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، تجربه یک ملت را سرمایه آن دانست و گفت: باید پرسید چه تفکری پیروزی ها را به ارمغان آورد و حضور چه تفکری کشور را دچار مشکلات کرد؟ کسانی می خواهند آلزایمر سیاسی را به ملت تحمیل کنند تا حافظه تاریخی آن را از بین ببرند.

تلاش آمریکا برای توقف یا انهدام موشک‌ها قبل از پرتاب

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی اخیر خود در پنتاگون در سایه آزمایش موشکی و ماهواره ای اخیر ایران به افزایش قدرت دفاع موشکی و دفاع تکنولوژیکی ایالات متحده آمریکا برای متوقف کردن هرگونه تهدیدات موشکی احتمالی علیه این کشور تاکید کرد.

منبع خبرها سایت الف alef می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت الف 30602 می باشد.

اخبار گوناگون