روی خط خبر

لیست خبرهای الف alef

تعداد کل خبرها از سایت الف alef 21343 می باشد.

انگلیس به دنبال پرداخت بدهی ۴۰۰ میلیون پوندی به ایران، در ازای آزادی یک محکوم امنیتی

رسانه های انگلستان گزارش داده اند «جرمی هانت»، وزیر امور خارجه این کشور در صدد است ایران را متقاعد کند در ازای حل و فصل اختلافات بر سر بدهی ۴۰۰ میلیون پوندی با آزادی یک محکوم امنیتی موافقت کند.

ایران سوریه را تَرک کند، دیگران هم می‌روند!

نماینده آمریکا در امور سوریه بی اشاره به کمک های پیدا و پنهان واشنگتن به تروریست های چندملیتی برای مبارزه با مردم سوریه در اظهاراتی مضحک ادعا کرد: ایران سوریه را تَرک کند، دیگران هم می روند!

پارس آنلاین آغازگر تحولی نو در ارائه خدمات ابری (Cloud Services) در ایران

گروه شرکت­های پارس آنلاین که به عنوان پیشرو در ارائه خدمات دیتاسنتر (Data Center) در ایران شناخته می­شود، ارایه خدمات رایانش ابری (Cloud Computing) خود را در سطح منابع زیرساخت یا IaaS پس از یک دوره آزمایشی، به صورت حرفه­ای آغاز کرده است. این خدمات در دو حالت سرور ابری (Cloud VPS) و دیتاسنتر ابری (Cloud VPC) و بصورت کاملا خودکار و آنلاین ارائه می­شود.در رایانش ابری، قابلیت­ها و امکانات مورد نیاز فناوری اطلاعات (IT) بصورت کاملا مقیاس­پذیر (Scalable) و انعطاف­پذیر (Elastic)، از طریق اینترنت به عنوا...

شوخی‌های علی ضیا با بیرانوند/ تعجب بیرانوند از کتاب ادبیات فارسی با عکس خودش!

گروه ورزشی الف، ۳۰ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۰۱ 3970830182۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارعلیرضا بیرانوند مهمان برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا شد.

«نود»، صدرنشین پربیننده‌های تلویزیون شد

به گزارش خبرآنلاین، در نظرسنجی فراگیری که مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما اجرا کرده است، ۷۸/۳ درصد پاسخ دهندگان اعلام کردند که حداقل یکی از برنامه های شاخص شبکه ها را پیگیری و دنبال می کنند.بر اساس این نظرسنجی که اواسط آبان صورت گرفته است، «نود» و «حالا خورشید» از شبکه ۳ و «به خانه برمی گردیم» از شبکه ۵ بیشترین مخاطبان را داشته اند. مخاطبان پیگیر برنامه «نود» ۴۵/۶درصد، میزان مخاطبان دنبال کننده «حالا خورشید» ۴۴/۴ درصد و مخاطبان پیگیر «به خانه برمی گردیم» ۳۷/۴ درصد بوده اند.بر اساس این نظر سنج...

بیانیه پرسپولیس درباره فروش بلیت بازی با تراکتور

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، بر این نکته که تمام ظرفیت فروش بلیت مسابقه با تراکتورسازی یکشنبه هفته آینده به طور الکترونیک به فروش خواهد رسید و هیچ بلیتی به شکل سنتی و در ورزشگاه فروخته نمی شود تاکید کرد.

منبع خبرها سایت الف alef می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت الف 21343 می باشد.

اخبار گوناگون