روی خط خبر

لیست خبرهای عصر ایران asriran

تعداد کل خبرها از سایت عصر ایران asriran 14961 می باشد.

مدیران و کارکنان یک دستگاه‌ اجرایی به اتهام رشوه دادگاهی شدند

مدیرکل سابق و مدیرکل اسبق یکی از دستگاه های اجرایی استان گیلان به همراه ۲۱ نفر از معاونین، مدیران و کارمندان این اداره کل به اتهام دریافت رشوه اعم از وجوه نقدی، چک و خودرو و همچنین مباشرت و مشارکت در تضییع حقوق دولتی از طریق اهمال و سهل انگاری محاکمه می شوند.

کاهش 72 درصدی تولید خودرو/تعدیل و تعلیق 280 هزار کارگر

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: ارزش روز سرمایه گذاری های صورت گرفته در صنایع خودروسازی و قطعه سازی کشور حدود ۳۵۰ هزار میلیارد تومان است که در حال حاضر بلااستفاده مانده است.آرش محبی نژاد درگفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بحران در صنعت قطعه سازی موجب شده که تولید خودرو در آذرماه سال جاری، نسبت به آذرماه سال گذشته کاهش ۷۲ درصدی داشته باشد. به صورت تجمیعی نیز از ابتدای امسال تا آخر آذرماه، نسبت به مدت مشابه سال گذشته تولید خودرو حدود ۳۲ درصد کاهش را تجربه کرده است. از طرف دیگر تعداد قابل توجهی از...

آمار دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در آمریکا و کانادا

بیشترین تعداد دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در خارج در کشور آمریکا با تعداد ۱۲ هزار و ۶۴۳ نفر هستند و از این نظر دانشجویان ایرانی دارای رتبه یازدهم در میان دانشجویان سایر کشورهای شاغل به تحصیل در آمریکا هستند.

کرباسچی به زندان اوین منتقل شد

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی از دستگیری کرباسچی توسط مقامات قضایی و انتقالش به زندان اوین خبر داد تا حکمش اجرا شود.محمد قوچانی، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، با تایید خبر بازداشت غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب متبوعش، گفت: آقای کرباسچی امروز که او از خانه خارج شد، مقامات قضایی او را به زندان اوین منتقل کردند و اکنون در اوین است تا حکمش اجرا شود.عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی افزود: این حکم ۶ ماه گذشته صادر شده و به تایید رسیده است.شایان ذ...

فردی که عامل افزایش بدهی و معوقات بانک سرمایه بود، سرپرست بانک شد

در 29 آبان 93 آقای هدایتی آمدند صورت جلسه ای تنظیم شد که براساس آن آقای هدایتی بدهی این شرکت ها را پذیرفت و بدهی ها به او منتقل شد و تا آنجایی که اطلاع دارم هزار میلیارد تومان ملک آقای هدایتی دراختیار اجرای احکام گذاشته است.

منبع خبرها سایت عصر ایران asriran می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت عصر ایران 14961 می باشد.

اخبار گوناگون