روی خط خبر

لیست خبرهای عصر ایران asriran

تعداد کل خبرها از سایت عصر ایران asriran 32489 می باشد.

جاده چالوس از ساعت 13 یکطرفه می‌شود

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در ابتدای محور کرج_چالوس خبر داد.سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش های دریافتی هم اکنون ترافیک در محور جنوب به شمال کرج به چالوس از میدان امیرکبیر تا کیلومتر ۸ سنگین است.وی افزود:ترافیک در محدوده رفت وبرگشت محور هراز و همچنین آزاد راه تهران_قم نیز پرحجم است.رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد:در آزادراه کرج به قزوین به علت یک فقره تصادف در محدوه ساسانی،ترافیک سنگین مشاهده م...

افزایش هزینه خانوارهای ایرانی چقدر است؟

مروری بر تغییرات قیمت خوراکی ها و آشامیدنی ها و برخی کالاهای مصرفی مردم نشان می دهد که در گروه خوراکی ها و آشامیدنی ها ۷۱.۹ درصد نسبت به تیرماه سال گذشته افزایش وجود دارد و یا در مورد گروه خوراکی ها به ۷۲ درصد افزایش هزینه می رسد.

اخذ مالیات از خانه‌های خالی تا پایان سال 98

با توجه به سیاست جدید دولت و وزارت راه نظام ردیابی و ثبت اطلاعات در یک مدل نرم افزاری ایجاد و به سازمان امور مالیاتی متصل می شود، بر این اساس خانه های خالی شناسایی می شوند و پس از آن از این خانه ها مالیات اخذ می شود.

احتمال کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات مجلس؟

سابقه نشان داده که رفتار این جریان خیلی قابل پیش بینی نیست، اما آنها می توانند از مسائلی که به مذاق جامعه خوش می آید و مخاطب جذب می کند مثل مبارزه با فساد و رانت استفاده کنند.

ما یک سایت خنده نداریم/ ما خودمان از بالا تا پایین خوب عمل نکردیم، چرا آمریکا را لعنت می‌کنید؟

حجت الاسلام قرائتی گفت: روی کره زمین یک رهبر است که به رئیس جمهور آمریکا می گوید با تو صحبت نمی کنم، ما در مسائل اقتصادی مشکل داریم اما در عزت کجا هستیم؟ آمریکا در ایران یک کدخدا را نمی تواند عوض کند، اما در جهان رئیس جمهورها را عوض می کند.به گزارش فارس، مدیر مرکز مهدی موعود در مراسم دومین اجلاس بین المللی فعالان مهدوی که در محل سالن همایش های حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت هایی تا به امروز انجام شده عبارت از راه اندازی مرکز تخصصی مهدویت در قم، تربیت 400 طلبه فارغ التحصیل، ایجاد انتش...

گفت‌وگوی پمپئو با وزیر خارجه جدید انگلیس درباره ایران

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا با دومینیک راب، وزیر امور خارجه جدید انگلیس درباره اولویت های جهانی از جمله مقابله با آنچه که "تلاش های ایران برای توسعه برنامه هسته ای خود" خوانده شده و همچنین تحکیم اتحاد ناتو گفت وگو کرده اند.

منبع خبرها سایت عصر ایران asriran می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت عصر ایران 32489 می باشد.

اخبار گوناگون