روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1136 می باشد.

اهداف SMART؛ هدف گذاری موثر چه ویژگی‌هایی دارد؟

آیا هرگز احساس کرده اید خیلی سخت کار می کنید اما به جایی نمی رسید؟ شاید وقتی به دستاوردهایتان طی پنج یا ده سال گذشته فکر می کنید، پیشرفت کمی می بینید. یا شاید درست نمی دانید چگونه باید طی چند سال آینده به خواسته هایتان دست یابید. خیلی ها زندگی شان را صرف پریدن از شاخه ای به شاخه ی دیگر می کنند، مدام تغییر شغل […] نوشته اهداف SMART؛ هدف گذاری موثر چه ویژگی هایی دارد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

۶ قانون برای همه‌گیر شدن یا بازاریابی ویروسی

مردم عاشق حرف زدن هستند. دوست دارند شایعه ها، اطلاعات و اخبار داغ را به هم بگویند. حرف های دهان به دهان نه تنها دائمی هستند، بلکه مهم هم تلقی می شوند. چیزهایی که دیگران به ما می گویند و برایمان می فرستند، اثر مستقیمی روی افکار، مطالعات، خرید و کارهایمان دارد. شش قانون برای همه گیر شدن یا بازاریابی ویروسی منظور از کلمه […] نوشته ۶ قانون برای همه گیر شدن یا بازاریابی ویروسی اولین بار در چطور پدیدار شد.

وزرش بادی ریتم و فواید آن برای بدن

موسیقی خاص و انجام حرکاتی شبیه به رقص موجب شده بادی ریتم (زومبا) بیش از یک کلاس ورزشی، شبیه به یک کلاس رقص باشد. البته همین امر موجب شده تا بادی ریتم تا این حد معروف و محبوب بشود. کلاس ورزشی بادی ریتم که از رقص های لاتین الهام گرفته شده، یکی از معروف ترین کلاس های ورزشی […] نوشته وزرش بادی ریتم و فواید آن برای بدن اولین بار در چطور پدیدار شد.

برنامه ریزی معکوس؛ رویکردی مؤثر برای رسیدن به هدف

اگر هدف شما این است که طی پنج سال آینده مدیر حسابداری شوید، فرآیند برنامه ریزی خود را از کجا شروع می کنید؟ یا اگر قرار است بخش شما ساختار سازمانی شرکت را بازسازی کند، از کجا شروع خواهید کرد؟ بیشتر ما موقع برنامه ریزی، معمولا برنامه ی خود را از اول شروع می کنیم و به سمت پایان […] نوشته برنامه ریزی معکوس؛ رویکردی مؤثر برای رسیدن به هدف اولین بار در چطور پدیدار شد.

جاذبه های گردشگری و راه های اجاره ویلا در شمال

در تعطیلات، به خصوص نوروز، بیشتر مردم برای تغییر روحیه و عوض شدن حال و هوایشان به سفر می روند که معمولا انتخاب اول آنها سفر به شمال کشور است. اما اجاره ویلا در شمال موضوعی است که باید قبل از سفر درنظر گرفته شود، چراکه اجاره ویلا در شمال به خصوص در تعطیلات، سختی ها و دشواری های خاص خود را دارد. […] نوشته جاذبه های گردشگری و راه های اجاره ویلا در شمال اولین بار در چطور پدیدار شد.

معرفی کتاب جین ایر؛ یک عاشقانه کلاسیک

ادبیات کلاسیک جهان، خاطره انگیزترین آثار را در خود جای داده است و کمتر کسی پیدا می شود که در نوجوانی حداقل یک بار به این بخش هیجان انگیز سری نزده باشد. از برجسته ترین آثار بخش ادبیات کلاسیک می توان به کتاب جین ایر نوشته شارلوت برونته اشاره کرد که در ادامه بیشتر با آن آشنا می شویم. شناسنامه کتاب عنوان […] نوشته معرفی کتاب جین ایر؛ یک عاشقانه کلاسیک اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور کارهای متداخل و همزمان‌مان را مدیریت کنیم؟

یکی از مشتریان آریا از او خواسته که پروژه ای را تا آخر هفته تحویل بدهد. مشکل اینجاست که آریا پروژه ی دیگری در دست دارد که از قضا فوری تر است. اصلا امکان ندارد که بتواند جفت پروژه ها را سر موقع تمام کند. چطور باید به مشتری اش بگوید که پروژه ی او به اندازه پروژه ای که در اختیار […] نوشته چطور کارهای متداخل و همزمان مان را مدیریت کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

اگر زیاد خواب می‌بینید این مطلب را بخوانید

در هوای گرگ ومیش اول صبح، خود را در میان امواج خروشان دریا می بینید؛ موج های بلند با آن صدای غرش مانندشان شما را به این سو و آن سو می برند و شما هیچ توانی برای نجات خود ندارید. یک لحظه با خود فکر می کنید، این خواب است یا واقعیت؟ اگر خواب است، تعبیر خواب آن چیست و اگر واقعیت […] نوشته اگر زیاد خواب می بینید این مطلب را بخوانید اولین بار در چطور پدیدار شد.

انگلیسی در سفر؛ اصطلاحات کاربردی انگلیسی که در سفر به‌کارتان می‌آید

اگر خودتان را برای سفر خارجی آماده می کنید، پیش از اینکه راه بیفتید باید با برخی اصطلاحات انگلیسی آشنا شوید. آشنایی با انگلیسی در سفر باعث می شود تجربهٔ بهتری داشته باشید. حتی اگر مقصد سفرتان کشوری انگلیسی زبان نیست، زبان انگلیسی به کارتان می آید. زبان انگلیسی سومین زبان پرکاربرد مردم دنیا، پس از «ماندارین» و «اسپانیایی» […] نوشته انگلیسی در سفر؛ اصطلاحات کاربردی انگلیسی که در سفر به کارتان می آید اولین بار در چطور پدیدار شد.

نظریه شیشه خیارشور چطور به مدیریت زمان کمک می‌کند؟

نظریه ی شیشه ی خیارشور در واقع یک تمثیل است؛ تمثیلی برای اندیشیدن در مورد اینکه چطور از زمان ثابتی که هر روز در اختیار داریم، استفاده می کنیم. اگر وقت برنامه ریزی به شیشه ی خیارشورمان فکر کنیم، هم می توانیم کارهای مهم را انجام بدهیم و هم برای چیزهای کوچکی که باعث می شوند به ما خوش بگذرد، وقت […] نوشته نظریه شیشه خیارشور چطور به مدیریت زمان کمک می کند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1136 می باشد.

اخبار گوناگون