روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1119 می باشد.

ماتریس اولویت بندی کارها؛ چطور از وقت و استعدادهایمان بهتر استفاده کنیم؟

اکثر ما انبوهی از کارهای گوناگون در ذهن مان تلنبار کرده ایم که واقعا دوست داریم انجام شان بدهیم. شاید ایده های بزرگ و بلندپروازانه ای به سرمان زده باشد، فرصت های هیجان انگیزی به تورمان بخورد یا دوست داشته باشیم کارهای مهیج و جذابی را تجربه کنیم. اما چه فایده که وقت مان محدودتر از آن است که بشود به همه ی اینها […] نوشته ماتریس اولویت بندی کارها؛ چطور از وقت و استعدادهایمان بهتر استفاده کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

طرحواره چیست و چگونه می‌توان از آن رهایی یافت؟

طرحواره چیست؟ این واژه در قرن بیستم وارد علم روان شناسی شد. در واقع یکی از مشکلات اصلی و ریشه ای که برای هر انسانی ممکن است پیش بیاید، طرحواره نام دارد. نام دیگر طرحواره، تله های شخصیتی است. احتمالا با شنیدن این عبارت، کمی برایتان روشن شد که طرحواره چیست و دربارهٔ چه موضوعی قرار است صحبت […] نوشته طرحواره چیست و چگونه می توان از آن رهایی یافت؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

علائم شستشوی لباس چه معنایی دارند؟

همه ی ما این تجربه را داشته ایم که می خواستیم پیراهن جدیدی را بشوییم. برای همین هم به برچسب آن نگاهی انداخته ایم. بعد می بینیم برچسب لباس پر است از علائمی که آنها را نمی شناسیم و کاربردشان را نمی دانیم. در این مقاله شما را با علائم شستشوی لباس آشنا می کنیم. استفاده از این علائم عجیب بی دلیل نیست. ولی […] نوشته علائم شستشوی لباس چه معنایی دارند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه با ایده های خلاقانه

هنگام افتتاح آرایشگاه زنانه، صاحب آن نه تنها باید محل مناسب و تجهیزات حرفه ای آرایشگاه را درنظر بگیرد، بلکه باید به نوع دکوراسیون آن هم فکر کند. ظاهر آرایشگاه تأثیر بسزایی روی مشتریان دارد؛ به همین دلیل باید به کوچک ترین جزئیات نیز توجه شود. ایده های بسیاری برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه وجود دارد، اما در اینجا قصد داریم روی […] نوشته طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه با ایده های خلاقانه اولین بار در چطور پدیدار شد.

ضبط تماس تلفنی و منشی تلفنی چطور به کسب‌وکار شما کمک می‌کند؟‌

وقتی صاحبان کسب وکار به این فکر می کنند که چطور کسب وکار خود را بهتر کنند، اغلب نکته های کوچک را نادیده می گیرند. ضبط تماس تلفنی و منشی تلفنی یکی از مفیدترین روش هاست، اما هنوز هم بیشتر صاحبان کسب وکار توجهی به آن نمی کنند. کسب وکار صرفا با تغییرات و اقدامات بزرگ و فراگیر سروکار ندارد، پس هرگز نباید این […] نوشته ضبط تماس تلفنی و منشی تلفنی چطور به کسب وکار شما کمک می کند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

۶ ابزار اولویت بندی برای افزایش بهره وری و مدیریت بهتر زمان

اولویت بندی یکی از آن مهارت های ضروری است که اگر بخواهید بهترین نتیجه را از تلاش های خود و اعضای تیم تان بگیرید، باید در آن مهارت داشته باشید. با کمک اولویت بندی می توانید در زندگی تان آرامش ایجاد کنید و طوری وقت تان را مدیریت کنید که بتوانید انرژی و تمرکز خود را روی چیزهایی بگذارید که واقعا اهمیت […] نوشته ۶ ابزار اولویت بندی برای افزایش بهره وری و مدیریت بهتر زمان اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب الفبای قراردادهای تجاری؛ هرآنچه که باید درباره عقد قرارداد بدانید

زندگی این روزهای ما، با حقوق و قوانین متعددی گره خورده است. این روزها، برای بخشیدن وجهه حقوقی به هر کاری، باید آن را در قراردادی ثبت کنیم. از رهن و اجاره و بیع گرفته تا انواع قراردادهای کاری و… . آیا از مسائل مربوط به عقد قراردادهای مختلف خبر دارید؟ آیا با حقوق و […] نوشته کتاب الفبای قراردادهای تجاری؛ هرآنچه که باید درباره عقد قرارداد بدانید اولین بار در چطور پدیدار شد.

هیپوتریپ سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل

اگر از شما بپرسند سخت ترین بخش سفر رفتن چیست، چه جوابی دارید؟ یکی از سخت ترین بخش های سفر برنامه ریزی برای آن، محاسبه ی هزینه ها، مشخص کردن شکل سفر و انتخاب محل اقامت است. هیپوتریپ، سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل، هوای شما را در سفر دارد و خرید بلیط، رزرو هتل و پیدا کردن تور های مسافرتی […] نوشته هیپوتریپ سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما، تور و هتل اولین بار در چطور پدیدار شد.

معروف ترین آشپزهای جهان که در حرفه‌ خود بهترین هستند

معروف ترین آشپزهای جهان، مالکان رستوران های معروف هستند و غیر از آشپزی، فعالیت های دیگری مثل نوشتن کتاب آشپزی و تولید برنامه های آشپزی نیز انجام می دهند. برای کسانی که به غذا و خوراکی ها، علاقهٔ خاصی نشان می دهند، یک غذای عالی و لذیذ می تواند بدترین روزها را به یک روز خوب و عالی تبدیل کند. امروزه با […] نوشته معروف ترین آشپزهای جهان که در حرفه خود بهترین هستند اولین بار در چطور پدیدار شد.

کدام کارها را صبح‌ها انجام بدهیم؟

مثل خیلی از ماها، شغل زهرا هم ملغمه ای است از فعالیت های گوناگون: وظایف روزمره که معمولا هم فوری و اضطراری هستند و کارهای بلندمدت تر و مهم تر که معمولا اضطرار کمتری برایشان هست. زهرا صبح هایش را صرف کارهای فوری و اضطراری می کند. این دسته از وظایفش کمی حوصله سربرند؛ برای همین زهرا تمام تلاشش را می کند تا […] نوشته کدام کارها را صبح ها انجام بدهیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1119 می باشد.

اخبار گوناگون