روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1602 می باشد.

معرفی کتاب کار را انجام دهید؛ از سر راه خود کنار بروید و موفق شوید

اگر خیلی وقت است قصد انجام کاری را دارید، ولی هنوز در انجام دادن آن ناکام مانده اید؛ اگر در شناسایی و شکست موانعِ پیش رو با مشکل روبه رو هستید؛ اگر احساس سردرگمی می کنید، اما میل به انجام و رسیدن به هدف موردنظر لحظه ای رهایتان نمی کند، کتابی که در این مطلب معرفی کرده ایم، به شما در حل […] نوشته معرفی کتاب کار را انجام دهید؛ از سر راه خود کنار بروید و موفق شوید اولین بار در چطور پدیدار شد.

آرایه‌بندی اهداف آموزشی بلوم؛ چطور بفهمیم چقدر باید یاد بگیریم؟

آیا شما در همه چیز تخصص دارید؟ البته، پاسخ تان احتمالا منفی است. در هر شغلی که فعالیت کنیم، هیچ وقت در همه ی کارهایی که مسئولیت شان بر عهده ی ماست، تخصص نخواهیم داشت: بعضی از مهارت ها به کمترین حد از دانش نیاز دارند، در حالی که برای انجام بعضی دیگر، باید موضوع مورد نظر را به طور […] نوشته آرایه بندی اهداف آموزشی بلوم؛ چطور بفهمیم چقدر باید یاد بگیریم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

تخصصی ترین مرکز چشم پزشکی خصوصی ایران

در سال ۱۳۷۲ اولین مرکز چشم پزشکی خصوصی ارائه دهندهٔ خدمات تشخیصی-درمانی کشور، با نام «بصیر» در تهران شروع به کار کرد. زمانی که هنوز اختلالات بصری ناشی از استفاده فزاینده از فناوری های متنوع و جدید دور از ذهن بود، مرکز بصیر آرمان خود را ارائهٔ آخرین دستاوردهای علمی و فناوری روز در عرصه چشم پزشکی به هم وطنان […] نوشته تخصصی ترین مرکز چشم پزشکی خصوصی ایران اولین بار در چطور پدیدار شد.

موزه های تهران؛ سفر فرهنگی در دل پایتخت

در نگاه اول شاید به نظر برسد که تهران، این پایتخت شلوغ و پررفت وآمد، مکانی با جاذبه های گردشگری نباشد و این شهر را فقط به عنوان شهر ادارات دولتی و سازمان های بزرگ بشناسیم، اما باید بگوییم که این گونه نیست. این شهر شلوغ جاذبه های گردگشری زیادی دارد که می تواند توجه هر پایتخت نشین یا مسافری را به خود جلب […] نوشته موزه های تهران؛ سفر فرهنگی در دل پایتخت اولین بار در چطور پدیدار شد.

بهترین کباب های ترکی؛ ۱۰ کباب ترکی معروف در دنیا

تابه حال اسم شیش کباب را شنیده اید؟ اصلا می دانید خیلی از مردم دنیا، ترکیه را به خاطر شیش کبابش می شناسند؟ البته آشپزی ترکیه نه تنها برای معرفی شیش کباب به دنیا، بلکه برای همهٔ گوشت های کبابی و کباب هایش معروف است. برخی از بهترین کباب های ترکی از استان های جنوب شرقی ترکیه می آیند. جالب است بدانید گردشگرهای زیادی از سرتاسر […] نوشته بهترین کباب های ترکی؛ ۱۰ کباب ترکی معروف در دنیا اولین بار در چطور پدیدار شد.

۶ تا از انواع بهترین بالش های تختخواب را بشناسید

توجه: اهمیت این مقاله به قدری است که می تواند ۳۰درصد از کل عمرتان را بهبود دهد. با دقت مطالعه کنید. هر شخصی به نوع خاصی از بالش عادت دارد. بعضی ها حتما باید بالش نرم و کوتاه داشته باشند وگرنه خوابشان نمی برد و بعضی دیگر حتما باید زیر سرشان بالش های سفت و بلندی قرار بگیرد تا بتوانند […] نوشته ۶ تا از انواع بهترین بالش های تختخواب را بشناسید اولین بار در چطور پدیدار شد.

مسیر یادگیری؛ ۴ مرحله‌ای که برای استادشدن در هر مهارتی طی می‌کنیم

وقتی مهارت های جدید یاد می گیریم، احساسات متفاوتی را در مراحل مختلفِ فرآیند یادگیری تجربه می کنیم. به عنوان مثال، در ابتدا، شاید متوجه نشویم که چقدر به یادگرفتن نیاز داریم. سپس، وقتی می فهمیم که چقدر حجم مطالبی که در مورد موضوع خاصی نمی دانیم زیاد است، ممکن است ناامید شویم و دست از یادگیری بکشیم. به همین […] نوشته مسیر یادگیری؛ ۴ مرحله ای که برای استادشدن در هر مهارتی طی می کنیم اولین بار در چطور پدیدار شد.

زخم اثنی عشر؛ علائم،‌ دلایل،‌ راه‌های پیشگیری و درمان

زخم اثنی عشر یکی از انواع زخم معده است. اما بخش های دیگری از دستگاه گوارش (به غیر از معده) را تحت تأثیر قرار می دهد. امکان اینکه فردی به طور هم زمان به زخم معده و اثنی عشر مبتلا شود هم وجود دارد. از دلایل عمده ابتلا به زخم های دستگاه گوارشی می توان به بالا بودن سطح اسید معده، عفونت […] نوشته زخم اثنی عشر؛ علائم، دلایل، راه های پیشگیری و درمان اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب صید قزل آلا در آمریکا؛ شاهکاری دیگر از نویسنده‌ٔ محبوب آمریکایی

ممکن است تا به حال به ماهیگیری نرفته باشید یا تجربه ای در زمینه ء صید قزل آلا نداشته باشید. پس اگر این طور است، کتاب «صید قزل آلا در آمریکا» را ورق بزنید و بخوانید تا با ریچارد براتیگان همراه شوید. قزل آلا صید کنید و از نقد هنرمندانه اش نسبت به جامعه آمریکا لذت ببرید. ما در ادامه این […] نوشته کتاب صید قزل آلا در آمریکا؛ شاهکاری دیگر از نویسنده ٔ محبوب آمریکایی اولین بار در چطور پدیدار شد.

پرطرفدارترین تورهای مسافرتی برای خوشگذرانی در زمستان ۹۷

اگر در این فصل سال از سرمای زمستان خسته شده اید و به فکر استراحت هستید، الان فرصت خوبی است که با پیشنهادهای آژانس مقتدر سیر همراه شوید و بهترین سفرهای زمستانی خود را در برخی شهرهای پیشنهادی بگذرانید. خریدی ارزان در شهر خوشگذرانی ها با تور کیش تور کیش انتخابی مناسب و فوق العاده است. در این […] نوشته پرطرفدارترین تورهای مسافرتی برای خوشگذرانی در زمستان ۹۷ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1602 می باشد.

اخبار گوناگون