روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1716 می باشد.

بهترین سرمایه گذاری در ماه‌های پایانی سال 97

به گزارش «تجارت نیوز» در مقاله ای به تاریخ ۲۴ دی، کمیل طیبی مدیر قطب اقتصاد بین الملل دانشگاه اصفهان می گوید: برآوردهای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول، بیشتر مبتنی بر کاهش نرخ رشد تولید در ایران بوده، بنابراین پیش بینی می شود برای سال آینده یا با نرخ رشد منفی مواجه شویم یا اساساً رشدی نخواهیم داشت. به […] نوشته بهترین سرمایه گذاری در ماه های پایانی سال ۹۷ اولین بار در چطور پدیدار شد.

تکنیک اتاق رومی؛ چطور هر فهرستی را به‌راحتی به خاطر بسپاریم؟

تکنیک اتاق رومی که به نام روش لُکی یا جایگاه (Method of Loci) هم معروف است، یک روش قدیمی ولی مؤثر برای حفظ و یادآوری اطلاعاتی است که ساختارشان چندان اهمیتی ندارد. چگونگی استفاده از این ابزار برای استفاده از این تکنیک افزایش قدرت ذهن، اتاقی را تصور کنید که می شناسید مثل اتاق نشیمن، اتاق […] نوشته تکنیک اتاق رومی؛ چطور هر فهرستی را به راحتی به خاطر بسپاریم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

ترفندهایی برای تجربه‌ آرایش‌های ماندگار و بی‌عیب‌ونقص

هر روز ترفندهای متنوعی برای آرایش صورت پیشنهاد می شود که امتحان خود را پس داده اند و با کمک آن ها می توان به آرایشی زیبا و ماندگار دست یافت. چنانچه شما هم در پی آشناشدن با ترفندهایی هستید که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، تأثیرگذار نیز باشند، پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما […] نوشته ترفندهایی برای تجربه آرایش های ماندگار و بی عیب ونقص اولین بار در چطور پدیدار شد.

ژلیش ناخن؛ مراحل،‌ مزایا، معایب و هرآنچه باید بدانید

ژلیش ناخن یا لاک موقت برای خانم هایی که به دنبال روشی بلندمدت برای طراحی مد و لباس خود و همراهی آن با رنگ ناخن هستند، توصیه می شود. این روش نسبت به لاک معمولی دوام بیشتری دارد و دیرتر پاک می شود. برای انجام ژلیش ناخن باید از دستگاه LED یا UV جهت انجام ژلیش ناخن استفاده کرد. ژلیش […] نوشته ژلیش ناخن؛ مراحل، مزایا، معایب و هرآنچه باید بدانید اولین بار در چطور پدیدار شد.

بندر گناوه؛ الماسی که در بوشهر می‌درخشد

زیبایی جنوب، رنگی از سادگی و صمیمیت دارد و اتمسفر این سرزمین خلیجی، روح را تازه می کند. در خاک جنوب ایران، سرزمین هایی یافت می شود که همچون مروارید، چشمگیر و باارزش هستند و سفر به آن ها با جذابیت خاصی همراه است. بندر گناوه شهری در گنجینه ی خاک جنوب است که در استان بوشهر، در ساحل خلیج […] نوشته بندر گناوه؛ الماسی که در بوشهر می درخشد اولین بار در چطور پدیدار شد.

۴ بازی‌ جذاب برای تقویت حافظه‌ و افزایش تمرکز کودکان و بزرگسالان

آیا تابه حال برای تان پیش آمده است موقع گرفتن شماره تلفنی، آن را بارها و بارها برای خودتان تکرار کنید تا درنهایت شماره را درست بگیرید؟ در این گونه مواقع در حال استفاده از حافظه ی فعال تان هستید. با این حال تنها لحظاتی پس از شماره گیری، احتمالا آن شماره را فراموش می کنید! به این دلیل که به حافظه بلند مدت […] نوشته ۴ بازی جذاب برای تقویت حافظه و افزایش تمرکز کودکان و بزرگسالان اولین بار در چطور پدیدار شد.

خواص فلفل دلمه ای؛ ارزش غذایی و ۱۱ خاصیت شگفت‌انگیز آن

فلفل دلمه ای فقط سبزی اضافیِ درون بشقاب سالاد نیست، بلکه مواد مغذی فراوانی دارد. فلفل دلمه ای را هم می توانید بپزید و هم به صورت خام مصرف کنید. فراوانیِ خواص فلفل دلمه ای باعث شده متخصصان تغذیه طرفدار پروپاقرص آن باشند. فلفل دلمه ای می تواند در مقابل عواملی که تأثیر نامطلوبی دارند، از بدن انسان محافظت کند. خواص […] نوشته خواص فلفل دلمه ای؛ ارزش غذایی و ۱۱ خاصیت شگفت انگیز آن اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور از تکنیک عدد و قافیه برای به خاطر سپردن فهرست‌ها استفاده کنیم؟

تکنیک عدد و قافیه همچون تکنیک سفر و تکنیک الفبا، یکی از ابزارهای تقویت ذهن و روش بسیار ساده ای برای به خاطر سپردن فهرست های مرتب است. این تکنیک، نمونه ای از کاربرد سیستم تثبیت است. «تثبیت» سیستمی است که در آن اطلاعات به توالی شناخته شده ای (در اینجا اعداد یک تا ده) متصل می شوند تا تثبیت واژه ها را […] نوشته چطور از تکنیک عدد و قافیه برای به خاطر سپردن فهرست ها استفاده کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

آبشار مارگون؛ جاذبه‌ای بهشتی در سرزمین فارس

آبشار مارگون یکی از آبشارهای دیدنی ایران در استان فارس است. آبشار زیبایی که سرکشانه از دل صخره ها سر بیرون آورده است. رقص آب بر صخره و دیواره های کوه، هیاهویی که برای گذر از میان سنگ ها راه می اندازد و صدای موسیقی خوش آهنگی که می نوازد تا با سقوطش سمفونی شنیدنی خود را کامل کند، بی بدیل ترین نمایش […] نوشته آبشار مارگون؛ جاذبه ای بهشتی در سرزمین فارس اولین بار در چطور پدیدار شد.

۲۴ کشور جهان با بیشترین نرخ امید به زندگی را بشناسید

بسیاری از افراد تمایلی ندارند که به این سؤال پاسخ بدهند: «تا چندسالگی زندگی خواهی کرد؟» اما کشورهایی هم وجود دارند که شهروندانش مشکلی با این پرسش ندارند؛ زیرا پاسخ آن برای شان خوشایند است و به عبارت دیگر، امید به زندگی در این کشورها بالاست. در این مقاله، به معرفی ۲۵ کشوری پرداخته ایم که نرخ امید […] نوشته ۲۴ کشور جهان با بیشترین نرخ امید به زندگی را بشناسید اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1716 می باشد.

اخبار گوناگون