روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 828 می باشد.

بهترین کشورها که پذیرای متقاضیان مهاجرت از طریق کار هستند

مهاجرت به کشوری دیگر برای کار و زندگی، اگر با اطلاعات کافی و از طریق صحیح صورت بگیرد، می تواند زندگی را به کلی دگرگون کند و چشم انداز امیدوارکننده تری برای آینده به همراه داشته باشد؛ اما کار ساده ای نیست، چراکه هر کشوری قوانین منحصربه فردی برای پذیرش مهاجران دارد و شرایط اقامت در هر کشور، بسته به این […] نوشته بهترین کشورها که پذیرای متقاضیان مهاجرت از طریق کار هستند اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور با کمک چرخ زندگی، تعادل و شادی را به زندگی‌مان بازگردانیم؟

وقتی زندگی پرمشغله ای دارید یا تمام انرژی تان روی یک پروژه خاص متمرکز می شود، دور از تصور نیست که این تعادل را از دست بدهید و به بخش های مهم زندگی به اندازه ی کافی توجه نکنید. با وجود اینکه برای انجام کارها به انگیزه و تمرکز نیاز دارید، اما اگر در این کار زیاده روی کنید، دچار ناامیدی و […] نوشته چطور با کمک چرخ زندگی، تعادل و شادی را به زندگی مان بازگردانیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

معرفی کتاب خدا خانه دارد

دلتنگی مرض عجیبی ست! آرام آرام، آدم را ناآرام می کند. و ما آدم هایِ ناآرامِ این روزها بیشتر از آنکه دلتنگ کسی یا چیزی باشیم، دلتنگ خودمان می شویم! همه ما شاید این حس را تجربه کرده باشیم، گاهی که معنای زنده بودن و زندگی کردن را از یاد می بریم و سرگرم دنیا با تمام شلوغی اش می شویم، به یک باره دل مان […] نوشته معرفی کتاب خدا خانه دارد اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور بهترین وکیل مهاجرت استرالیا را انتخاب کنیم؟

پیدا کردن یک وکیل مهاجرتی باتجربه و با شهرت خوب در میان جمعیت موکلان، دغدغهٔ بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند. حتی گاهی از گوشه و کنار می شنویم کسانی که به قصد مهاجرت وارد استرالیا شده اند، به دلیل ناآگاهی از قوانین مربوط به ویزا، دچار دردسرهایی هم شده اند. به همین خاطر […] نوشته چطور بهترین وکیل مهاجرت استرالیا را انتخاب کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور در مشکلات زندگی رفتار مناسبی از خودمان نشان دهیم ؟

رفتار درمانی شناختی یا همان روان درمانی شناختی، نوعی علم در زمینه روان درمانی است که به افراد کمک می کند که نگرش ها و طرز تفکر خود را تغییر دهند و در زمان بروز مشکلات و شرایط سخت زندگی رفتار های مناسبی را از خود نشان دهند. در واقع این علم به افراد آموزش […] نوشته چطور در مشکلات زندگی رفتار مناسبی از خودمان نشان دهیم ؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع کنترل موفقیت‌ها و شکست‌های ما در زندگی چیست؟

همان طور که محیط پیرامون ما تغییر می کند، ما نیز می توانیم موفقیت و شکست خود را به چیزهای تحت کنترل مان یا نیروهایی که خارج از نفوذ ما هستند، ارتباط بدهیم. دیدگاه ما روی موفقیت بلندمدت ما اثرگذار است. این جهت، «منبع کنترل» ما نامیده می شود. مطالعاتِ انجام شده دربارهٔ این مفهوم به دههٔ ۱۹۶۰ بازمی گردد، زمانی که […] نوشته منبع کنترل موفقیت ها و شکست های ما در زندگی چیست؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

آشنایی با قهوه گانودرما | چطور

قارچ گانودرما نوعی قارچ است که در مناطق گرم و مرطوب آسیا می روید. این قارچ هزاران سال است که عضو ثابت طب شرقی است. با اینکه بیشتر افراد این قارچ را به شکل تازه مصرف می کنند، ولی مصرف اَشکال دیگر آن به شکل پودر یا عصاره محتوی مولکول های خاص نیز رایج است. این قارچ ۴۰۰ جزء […] نوشته آشنایی با قهوه گانودرما اولین بار در چطور پدیدار شد.

برنامه سرمایه گذاری کبک چیست و چه شرایطی دارد؟

برنامه سرمایه گذاری کبک که از آن با نام اختصاری QIIP یاد می شود، برنامه ای است که فرمانداری استانِ کبک کانادا به صورت مستقل فعالیت های مرتبط با آن را پیش می برد. فرمانداری کبک با این برنامه افرادی را جذب می کند که قصد دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا و مهاجرت به این استان را دارند. در این مقاله […] نوشته برنامه سرمایه گذاری کبک چیست و چه شرایطی دارد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

مدل شادی بن شاهار؛ چطور به شادی و موفقیت بیشتری در زندگی برسیم؟

بسیاری از ما با این باور بزرگ شده ایم که اگر نمرات خوبی در مدرسه بگیریم، مدرک معتبری از یک دانشگاه خوب بگیریم و بعد شغل خوبی پیدا کنیم، آن وقت شاد خواهیم بود. این طرز تفکر برایتان آشناست، این طور نیست؟ مشکل اینجا است که گاهی اوقات داشتن این شرایط و مزیت ها ما را شاد نمی کند. برخی […] نوشته مدل شادی بن شاهار؛ چطور به شادی و موفقیت بیشتری در زندگی برسیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور با مدل رنگین‌کمان بین کار و زندگی‌مان تعادل ایجاد کنیم؟

همان طور که با گذشت زمان، مراحل مختلفی از زندگی را پشت سر می گذاریم، در زندگی کاری مان هم مراحل مختلفی را تجربه می کنیم. همان طور که در زندگی شخصی مان نیازمان به زمان تغییر می کنند، در زندگی کاری هم این نیاز متغیر است. وقتی بالاترین تقاضا در یک حیطه با پایین ترین تقاضا در حیطه ای دیگر به لحاظ مقدار […] نوشته چطور با مدل رنگین کمان بین کار و زندگی مان تعادل ایجاد کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 828 می باشد.

اخبار گوناگون