روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1208 می باشد.

چطور بهترین مکمل‌های ورزشی را بخریم؟

چه یک ورزشکار و بدن ساز حرفه ای باشید و چه به تازگی ورزش را شروع کرده باشید به احتمال زیاد، یکی از دغدغه های شما افزایش کارایی و انرژی بدن تان است. بسیاری از ورزشکاران برای رسیدن به این هدف از مکمل های ورزشی در کنار ورزش استفاده می کنند؛ اما در مقابل گروهی با تصور اینکه استفاده از مکمل […] نوشته چطور بهترین مکمل های ورزشی را بخریم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

معرفی بهترین کتاب‌داستان‌های مدرسه برای کودکان و نوجوانان

زندگی مدرسه یا School Life، یکی از معروف ترین ژانرهای موردتوجه در ادبیات کودک و نوجوان است. داستان های مدرسه به اتفاقاتی می پردازد که در مدرسه جریان دارد یا بُعد دانش آموزی شخصیت های اصلی آن، برجسته و چشمگیر است. اگر نوجوان هستید یا کودک و نوجوانی در خانه دارید که می خواهید به کتاب و ادبیات علاقه مندش کنید، خواندن […] نوشته معرفی بهترین کتاب داستان های مدرسه برای کودکان و نوجوانان اولین بار در چطور پدیدار شد.

چه ارتباطی بین انواع آلرژی و استرس و افسردگی وجود دارد؟

تحقیقات جدید نشان می دهند که اختلالات روحی و روانی نظیر اضطراب و افسردگی که به آنها بیماری قرن می گویند یکی از دلایل افزایش شیوعِ انواع آلرژی در میان مردم هستند. تعداد افرادی که در ایران از آلرژی رنج می برند بالغ بر ۱۰ میلیون نفر اعلام می شود. آیا رابطه ای بین آلرژی و اختلالات روانی وجود دارد؟ […] نوشته چه ارتباطی بین انواع آلرژی و استرس و افسردگی وجود دارد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

نکاتی که رعایت آنها عوارض شب بیداری را کاهش می‌دهد

خواب کافی برای سلامت ذهنی و جسمی افراد ضروری است. اگرچه ممکن است گاهی به خاطر کار، تکالیف یا مطالعه مجبور به شب بیداری بشوید. بیدارماندن تا دیروقت ساعت زیستی طبیعی بدن را دچار اختلال می کند. این امر بر روی عملکرد ذهنی و سطح انرژی فرد در روز بعد تاثیر می گذارد. تکرار شب بیداری می تواند موجب […] نوشته نکاتی که رعایت آنها عوارض شب بیداری را کاهش می دهد اولین بار در چطور پدیدار شد.

معرفی کتاب دختری که از چنگ داعش گریخت

تاکنون عناوین مختلفی با محتوای جنگ و اسارت و غارت و تجاوز به جان و مال مردم منتشر شده است که همگی درد و رنج باورنکردنی را به مخاطب القا می کنند. در تمام مدت زمانی که صرف خواندن چنین محتوایی می شود، اغلب از خودمان می پرسیم اگر در چنین شرایطی گرفتار شویم توان تحمل این حجم […] نوشته معرفی کتاب دختری که از چنگ داعش گریخت اولین بار در چطور پدیدار شد.

فرق هایلایت مو با لولایت مو چیست؟

بالیاژ، آمبره، سامبره، هایلایت، بیبی لایت و …. این همه اسم و مدل متفاوت برای رنگ مو گاهی آدم فکر می کند صنعت مد و رنگ مو با آوردن اسامی جدید می خواهد ما را دیوانه کند. علاوه بر این همه این نام ها گویی به خود رنگ شباهتی نداشته و بدتر ما را گیج می […] نوشته فرق هایلایت مو با لولایت مو چیست؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

جاهای دیدنی بوشهر و سفر به خاک گرم جنوب

نواحی جنوبی ایران از چشمگیرترین مناطق کشور هستند که دنیایی از زیبایی را در خود احاطه کرده اند. خاک جنوب، نیرویی جادویی دارد و شگفتی های اقلیم آن، هوش از سر هر گردشگری می برد. بوشهر از مناطقی است که زیبایی های طبیعت و هنر دست مردمانش، این اقلیم را به سرزمینی دیدنی و خواستنی تبدیل کرده است. جاهای […] نوشته جاهای دیدنی بوشهر و سفر به خاک گرم جنوب اولین بار در چطور پدیدار شد.

کاپیتان مارول تسخیرکننده سینمای علمی تخیلی جهان

حتما فیلم سوپرمن را دیده اید و با آن خاطره دارید. کاپیتان مارول را شاید بتوان همان سوپرمن معرفی کرد اما با جنسیتی دیگر. دختری ابرقهرمان و با قابلیت های فوق العاده. تنها فرق این دو ابرقهرمان این است که کاپیتان مارول طی یک حادثه قدرت های ماورایی کسب می کند. این شخصیت قهرمانی و با قدرت های بی نظیر اولین بار […] نوشته کاپیتان مارول تسخیرکننده سینمای علمی تخیلی جهان اولین بار در چطور پدیدار شد.

کیانو ریوز چطور انقدر جوان مانده است؟

شما هم مثل دیگران فکر می کنید کیانو ریوز پیر نمی شود؟ خب، این مسئله حقیقت ندارد. حداقل اگر سن وسال را محدود به عددی بدانیم که به انسان نسبت می دهند، او هم مثل هر کس دیگری پیر می شود. کیانو ریوز، در دوم سپتامبر ۱۹۶۴ در بیروت لبنان (با اصالتی کانادایی-آمریکایی) متولد شد. با این اوصاف، ستارهٔ فیلم […] نوشته کیانو ریوز چطور انقدر جوان مانده است؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور باید بدنتان را برای مادر شدن آماده کنید؟

در هنگام بارداری بدن برای ۹ ماه وظیفهٔ بسیار مهمی را به عهده دارد. بنابراین اگر به باردار شدن فکر می کنید، بهتر است با چند گام ساده بدن تان را برای پروراندن نوزادی سالم آماده کنید. این مراحل اصلا پیچیده نیستند و بدون نگرانی می توانید به آنها عمل کنید. برای آشنایی با این مراحل، در ادامه […] نوشته چطور باید بدنتان را برای مادر شدن آماده کنید؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1208 می باشد.

اخبار گوناگون