روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1120 می باشد.

کدام کارها را صبح‌ها انجام بدهیم؟

مثل خیلی از ماها، شغل زهرا هم ملغمه ای است از فعالیت های گوناگون: وظایف روزمره که معمولا هم فوری و اضطراری هستند و کارهای بلندمدت تر و مهم تر که معمولا اضطرار کمتری برایشان هست. زهرا صبح هایش را صرف کارهای فوری و اضطراری می کند. این دسته از وظایفش کمی حوصله سربرند؛ برای همین زهرا تمام تلاشش را می کند تا […] نوشته کدام کارها را صبح ها انجام بدهیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

عفونت معده؛ علائم، عوامل، راه‌های پیشگیری و درمان

عفونت معده نوعی عفونت رودوی است که با دردهای شکمی، حالت تهوع یا استفراغ و گاهی با تب کردن همراه است. شایع ترین راه ابتلا به این عفونت که آنفولانزای معده هم نام دارد، در تماس قرار گرفتن با فردی مبتلا یا مصرف آب و غذای آلوده است. عفونت معدهٔ کسانی که بدن سالمی دارند، بدون […] نوشته عفونت معده؛ علائم، عوامل، راه های پیشگیری و درمان اولین بار در چطور پدیدار شد.

با مدیریت مالی درست از شکست استارتاپ‌تان جلوگیری کنید

خیلی از کسب وکارهای نوپا در ابتدای فعالیت خود از نیاز به حسابداری غافل می مانند و زمانی متوجه این مشکل می شوند که دیگر خیلی دیر شده است. فراموش نکنید حسابداری شرکت ها یک دودوتا چهارتای ساده نیست بلکه شما باید بتوانید از اعداد سر در بیاورید و به اصطلاح رایج ما ایرانی ها مو را از ماست بیرون […] نوشته با مدیریت مالی درست از شکست استارتاپ تان جلوگیری کنید اولین بار در چطور پدیدار شد.

دکوراسیون دیوار؛ چگونه دیوارهای خانه را مثل حرفه‌ای‌ها بیاراییم

گاهی در فضای خانه با وجود چینش مناسب همهٔ اثاثیه ها، هنوز احساس می کنید که چیزی کم است؟ آیا خانه ای بزرگ با دیوارهای وسیع دارید که هیچ چیز آن را پر نمی کند؟ آیا برای انتخاب نوع و اندازهٔ دکور مناسب برای دیوارهایتان دچار سردرگمی شده اید؟ در این مقاله نکاتی در رابطه با دکوراسیون دیوار و حل کردن […] نوشته دکوراسیون دیوار؛ چگونه دیوارهای خانه را مثل حرفه ای ها بیاراییم اولین بار در چطور پدیدار شد.

مراحل برنامه ریزی موفق؛ چطور به همه کارهایمان برسیم؟

یک روز شلوغ دیگر به پایانش نزدیک می شود و خسته و بی رمق، شروع می کنید به جمع و جور کردن وسایل تان. امروز هم صبح زود رسیده بودید و حالا هم دیرتر از همه دارید شرکت را ترک می کنید، اما حس رضایتی در خود نمی بینید. حتی برعکس، احساس می کنید انگار امروز هیچ کار مهمی انجام نداده اید. چندان […] نوشته مراحل برنامه ریزی موفق؛ چطور به همه کارهایمان برسیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

سام و حیوان خانگی‌اش؛ کتابی برای مهار خشم کودکان

آموزش و کمک به توسعه مهارت های فردی باید از دوران کودکی شروع شود. برای همین، والدین و مربیان کودکان در این حوزه نقش پررنگ و مهمی دارند. کنترل خشم نیز جزو یکی از همین مهارت های مهم است که از سنین کودکی باید به کودکان آموزش داده شود. کتاب «سام و حیوان خانوادگی اش» کتابی با موضوع […] نوشته سام و حیوان خانگی اش؛ کتابی برای مهار خشم کودکان اولین بار در چطور پدیدار شد.

چالش زندگی من: بهترین روش های مهاجرت برای من کدامند؟

امروزه به دلایل متفاوتی همچون ادامه تحصیل، یافتن شرایط کاری بهتر، بدست آوردن رفاه مالی و اقتصادی و به طور کلی رضایت بیشتر از زندگی، افراد بسیاری به دنبال یافتن راهی برای مهاجرت به آمریکا ، کانادا و یا نقاط دیگری از جهان می باشند. اینکه آیا مهاجرت انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود یا […] نوشته چالش زندگی من: بهترین روش های مهاجرت برای من کدامند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

مرگ‌بارترین بیماری های دنیا که قربانیان زیادی می‌گیرند

آیا می دانید مرگ بار ترین بیماری های دنیا کدام اند؟ اغلب مان مرگ بار ترین بیماری های دنیا را فقط آنهایی می دانیم که هم لاعلاج اند و هم زود می کشند. اما نه! جالب است بدانید که حتی بعضی از مرگ بار ترین بیماری های دنیا آرام آرام جان آدم را می گیرند و جالب تر اینکه، در مواردی تا حدودی هم […] نوشته مرگ بارترین بیماری های دنیا که قربانیان زیادی می گیرند اولین بار در چطور پدیدار شد.

درمان خانگی آبسه دندان با ۱۰ روش آسان و موثر

آبسهٔ دندان ممکن است ناشی از عفونت هایی باشد که داخل دندان ایجاد می شوند. اگر دندان شکسته یا پوسیده باشد، ممکن است باکتری واردش بشود. وقتی باکتری به داخل دندان برسد و آن را آلوده کند، چرک در دندان انباشته می شود. چرک در دندان متورم شده و منجر به دندان درد می شود. اینجاست که درمان خانگی آبسه […] نوشته درمان خانگی آبسه دندان با ۱۰ روش آسان و موثر اولین بار در چطور پدیدار شد.

آنچه درباره غول‌های خودروسازی داخلی نمی‌دانید

ایران خودرو و سایپا برندهای معروف و بسیار قدیمی ایران در صنعت خودروسازی و قطعات جانبی هستند که حتما تجربهٔ رانندگی یا استفاده از خودروهای آنها را دارید. تقریبا این دو شرکت هیچ نیازی به معرفی بیشتر ندارند و معروف ترین محصولات آنها را هر روز در خیابان های شهر می بینید. پراید و سمند، تیبا، دنا، پژو […] نوشته آنچه درباره غول های خودروسازی داخلی نمی دانید اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1120 می باشد.

اخبار گوناگون