روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1610 می باشد.

نگهداری از گل رز در باغچه و گلدان؛ از هرس کردن تا کوددهی

گل رز، با وجود حساسیت و ظرافت ظاهری، کمتر از آنچه احتمالا انتظار داریم به مراقبت نیاز دارد. نحوهٔ مراقبت از گل رز در باغچه هم چندان پیچیده نیست و، با در نظر داشتن چند نکتهٔ ساده، حتی کم تجربه ترین افراد در باغبانی هم می توانند این گل زیبا را پرورش دهند. در این مطلب شرح کاملی […] نوشته نگهداری از گل رز در باغچه و گلدان؛ از هرس کردن تا کوددهی اولین بار در چطور پدیدار شد.

راهنمای انتخاب بهترین تور پاییز استانبول

بزرگترین شهر ترکیه استانبول است که موقعیت جغرافیایی آن بین تنگه بسفر و دریای سیاه و مرمره است. یکی از شهر های زیبا و توریستی ترکیه که سالیانه میزبان میلیون ها مسافر از کشور های مختلف است. اگر قصد سفر به استانبول در پاییز دارید باید درباره شرایط آب و هوایی این منطقه اطلاعات داشته […] نوشته راهنمای انتخاب بهترین تور پاییز استانبول اولین بار در چطور پدیدار شد.

بهترین زمان حمام رفتن چه موقع است؟

حمام رفتن بخش مهمی از زندگی ماست و ارتباط تنگاتنگی با بهداشت فردی دارد. همهٔ ما بر سر این مسئله اتفاق نظر داریم. اما وقتی پای جزئیات به میان می آید، مثلا راجع به اینکه چه زمانی از روز برای حمام کردن بهتر است یا آنکه چندوقت یک بار باید به حمام برویم، کمی بحث بالا می گیرد و اظهارنظرهای مختلف بیشتر می شوند. […] نوشته بهترین زمان حمام رفتن چه موقع است؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

نحوه اثرگذاری لوگو بر یک سازمان و برندینگ آن و نکاتی که باید بدانید

طراحی لوگو و برندینگ از مباحث حائز اهمیت در عرصهٔ کسب وکار هستند و نیازمند تأکید و توجه ویژه. فکر می کنید این دو چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند و اساسا، چطور بر وجههٔ سازمان یا کسب وکار شما تأثیر می گذارند؟ اشکال گرافیکی، فونت های مختلف، تصاویر، لوگو و … از جمله مؤلفه های تشکیل دهندهٔ برندینگ هستند. لوگو در میان […] نوشته نحوه اثرگذاری لوگو بر یک سازمان و برندینگ آن و نکاتی که باید بدانید اولین بار در چطور پدیدار شد.

عوارض دود سیگار برای اطرافیان و افراد غیرسیگاری چیست؟

حتما با مضرات سیگار آشنایید. بهتر است بدانید که قرارگرفتن در معرض دود دست دوم سیگار (وقتی دود سیگار شخص دیگری را استشمام می کنید)، حتی اگر سیگاری نباشید نیز برای تان مضر است. وقتی کسی سیگار می کشد، تمام دود سیگار وارد ریه نمی شود و بخشی از آن وارد هوایی می شود که دیگران در آن نفس می کشند. اما […] نوشته عوارض دود سیگار برای اطرافیان و افراد غیرسیگاری چیست؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

۵ نشانه که می‌گویند در شغل‌تان به دستیار نیاز دارید

ما انسان ها گاهی اوقات به دلایل مختلفی به کمک نیاز داریم. از این دلایل می توان مثلا به توسعه کسب و کار اشاره کرد. معمولا این نوع پروژه ها پیچیدگی های مختلفی دارند و ممکن است با سفر یا مسئولیت های جدیدی همراه باشند. هر وقت به کمک فرد دیگری نیاز می شود، بزرگ ترین مشکل معمولا هزینهٔ آن است. استخدام یک […] نوشته ۵ نشانه که می گویند در شغل تان به دستیار نیاز دارید اولین بار در چطور پدیدار شد.

چرا استفاده از آجر در ساختمان‌سازی هنوز هم رواج دارد؟

يکي از مصالح ساختماني که قدمت طولاني دارد آجر است البته آجر اصفهان قدمتی نزدیک به ۱۰۰۰ سال دارد.کوره هاي آجر جزي که در شوش و تپه سيلک کاشان وجود دارد نشان ازتوليد اين نمونه آجرها دارد و قدمت آن به ۴۰۰۰ سال قبل از ميلاد برمي گردد. استفاده از آجر ابتدا از آسياي غربي […] نوشته چرا استفاده از آجر در ساختمان سازی هنوز هم رواج دارد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

انواع رژیم تک خوری یا رژیم غذایی مونو؛ مزایا و معایب آنها

رژیم تک خوری یا رژیم غذایی مونو این روزها به شهرت بالایی در اینترنت رسیده است. شاید شما نیز درباره این رژیم غذایی و تأثیر آن بر لاغری سریع شنیده باشید. اما این ادعاها بر مبنای شواهد علمی نیست؛ حتی به نظر می رسد دنبال کردن این رژیم خطراتی نیز داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با این […] نوشته انواع رژیم تک خوری یا رژیم غذایی مونو؛ مزایا و معایب آنها اولین بار در چطور پدیدار شد.

تنظیم ساعت بیولوژیک بدن چطور به افزایش بهره‌وری کمک می‌کند؟

شاید درباره ساعت بیولوژیک یا ساعت زیستی بدن چیزهایی خوانده باشید. ساعت بیولوژیک بدن یکی از شگفت انگیزترین کارکردهایی است که بر بسیاری از فرایندهای بدن مان تأثیر می گذارد. تحقیقات اخیر نشان داده است که می توانیم از ساعت بیولوژیک بدن برای تنظیم فعالیت های شغلی و روزانه خود استفاده کنیم. در این مقاله، تأثیرات این ساعت بر بدن […] نوشته تنظیم ساعت بیولوژیک بدن چطور به افزایش بهره وری کمک می کند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

انواع گیاهان هوازی یا تیلاندسیا و روش صحیح نگهداری از آنها

گیاهان هوازی با نام اصلی تیلاندسیا گیاهانی هستند که مواد غذایی خود را از هوای اطراف شان دریافت می کنند. این گیاهان به این دلیل که نیاز کمی به مراقبت دارند بهترین گیاهان برای محیط کار، خانه یا مدرسه هستند. آنها در هر فصلی محیط اطراف شما را سبز و دل زنده نگه می دارند. همچنین، می توانید گیاهی را […] نوشته انواع گیاهان هوازی یا تیلاندسیا و روش صحیح نگهداری از آنها اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1610 می باشد.

اخبار گوناگون