روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 855 می باشد.

خواص برگ سنا؛ ۸ خاصیت درمانی گیاه سنا و طرز تهیه چای سنا

سنا نوعی گیاه گلدار دارویی است از این گیاه معمولا برای درست کردن چای استفاده می شود. سال هاست که از برگ، پوسته و غلاف بیرونی گیاه سنا برای درست کردن چای به عنوان مُسهل و ملَیِن بهره می برند. از خواص برگ سنا می توان به درمان یبوست، درمان التهاب و مشکلات پوستی اشاره کرد. در این مقاله شما […] نوشته خواص برگ سنا؛ ۸ خاصیت درمانی گیاه سنا و طرز تهیه چای سنا اولین بار در چطور پدیدار شد.

چرا استرالیا بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان است؟

تجربه زندگی در یک قاره دیگر برای اغلب ما ناب و هیجان انگیز می تواند باشد. بعضی از ما به دنبال رفاه بیشتر یا داشتن شغلی که همیشه رویایش را داشته ایم، مهاجرت می کنیم. بعضی دیگر تجربه زندگی در نقاط مختلف جهان را دوست داریم و دلمان می خواهد در جایی جز وطن مادری مان زندگی کنیم. استرالیا یکی از کشورهایی […] نوشته چرا استرالیا بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان است؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب ربه کا اثر دافنه دوموریه؛ داستان رذیلت در مقابل معصومیت

کتاب ربه کا (Rebecca) اثر معروف دافنه دوموریه، یک رمان عاشقانه کلاسیک محسوب می شود که از ۸۰ سال پیش خیلی خوب توانسته جایش را در قفسه ی کتاب فروشی ها حفظ کند و همچنان موردتوجه کتاب دوستان باقی بماند. با ما همراه باشید تا بدانید دلیل محبوبیت ربه کا چیست و چرا بعد از ۸۰ سال شما هم می توانید […] نوشته کتاب ربه کا اثر دافنه دوموریه؛ داستان رذیلت در مقابل معصومیت اولین بار در چطور پدیدار شد.

درمان انگل روده؛ علائم، تشخیص و انواع آن

آیا درمورد عملکرد و شیوه ی زندگی انگل ها چیزی می دانید؟ مثلا آیا می دانید که این موجودات زنده ی بسیار کوچک، در بدن موجودی دیگر زندگی و از آن تغذیه می کنند؟ انواعی از انگل ها وجود دارند که در بدن انسان ها زندگی می کنند. کرم پهن ترموتاد و کرم های نواری ازجمله انگل های بدن (روده) انسان شناخته می شوند. انگل روده می تواند […] نوشته درمان انگل روده؛ علائم، تشخیص و انواع آن اولین بار در چطور پدیدار شد.

هنگام تغییر مکان شغلی، چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

دو مورد از کارهای استرس زا که می توانید انجام دهید کدامند؟ اسباب کشی منزل و تغییر شغل احتمالا در بالای فهرست اکثر افراد هستند. هم زمان انجام دادن این کارها، حتی می تواند بسیار هولناک باشد. اما گاهی باید شهر، استان یا حتی کشور خود را برای حفظ شغل و به دست آوردن ترفیع تغییر بدهید. پس نقل […] نوشته هنگام تغییر مکان شغلی، چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب مدایح بی صله؛ اثری ماندگار از احمد شاملو

مجوعه شعر مدایح بی صله، اثر شاعری که همه ی ما با عاشقانه هایش زندگی کرده ایم، احمد شاملو، احتمالا برای دوستداران شعر هدیه ای بی نظیر باشد. با چطور همراه باشید تا بیشتر درمورد کتاب مدایح بی صله و اشعار بی نظیرش بدانید. شناسنامه ی کتاب عنوان اصلی کتاب: مدایح بی صله شاعر: احمد شاملو تعداد صفحات: ۲۱۶ درباره ی کتاب مدایح […] نوشته کتاب مدایح بی صله؛ اثری ماندگار از احمد شاملو اولین بار در چطور پدیدار شد.

روانکاوی چیست؛ آیا روانکاوی روش درمانی موثری است؟

حتما بارها اسم «روانکاوی» به گوش تان خورده است. اما آیا می دانید روانکاوی چیست و بر چه منطقی استوار است؟ روانکاوی یا روان درمانی روانکاوانه به روشی برای درمان مشکلات روانشناسی ریشه دار گفته می شود و اساس درمان نیز بر این باور قرار دارد که رفتار ما انسان ها دارای محرک هایی زیربنایی است که شاید ناشناخته و ناخودآگاه […] نوشته روانکاوی چیست؛ آیا روانکاوی روش درمانی موثری است؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

درمان یبوست نوزاد؛ علت یبوست نوزادان و ۶ درمان خانگی آن

اگر پدر یا مادر شده باشید، حتما می دانید که خنده یا گریه نوزادتان و همچنین تغذیه نوزاد برای تان بسیار مهم است. درواقع هر یک از این نشانه ها، راهنمایی است تا به کمک آن از سلامت نوزادتان باخبر شوید. اما کشف علائم ناخوشی گاهی دشوار است. برای نمونه، تحرکات روده ی نوزاد عوامل بسیاری دارد. بسیاری از این […] نوشته درمان یبوست نوزاد؛ علت یبوست نوزادان و ۶ درمان خانگی آن اولین بار در چطور پدیدار شد.

همه چیز درباره نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری

کنکور سراسری ماراتن نفس گیری است که هنوز پس از گذشت حدود ۵۰ سال هر سال داوطلبان زیادی از سراسر ایران را به خودش جذب می کند . هر داوطلبی که پس از اتمام دوران دبیرستان یا برای تحصیل مجدد خود را وارد این رقابت حساس می کند در ابتدای کار اهداف مشخص و تعیین شده ای دارد […] نوشته همه چیز درباره نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب پیرمرد و دریا اثر ارنست همینگوی؛ جدال بر سر مرگ و زندگی

شناسنامه ی کتاب عنوان کتاب به فارسی: پیرمرد و دریا نویسنده ی کتاب: ارنست همینگوی تعداد صفحات: ۱۲۰ جوایز: جایزه ی ادبی نوبل سال ۱۹۵۴ و جایزه ی پولیترز درباره ی کتاب پیرمرد و دریا کتاب پیرمرد و دریا آخرین اثر تأثیرگذار و مشهور نویسنده ی سرشناس آمریکایی، ارنست همینگوی، است. نویسنده ای که جان اوهارا (فیلم نامه نویس ایالات متحده)، او را برجسته ترین نویسنده […] نوشته کتاب پیرمرد و دریا اثر ارنست همینگوی؛ جدال بر سر مرگ و زندگی اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 855 می باشد.

اخبار گوناگون