روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 836 می باشد.

درمان سردرد با ماساژ؛ ۶ روش ماساژ و آموزش استفاده از نقطه های فشار

آیا درمان سردرد با ماساژ روش مؤثری است؟ سردرد در دنیا بسیار شایع است و هرروزه میلیون ها نفر دچار آن می شوند. قرص های مختلفی برای سردردهای گوناگون تجویز می شوند، اما درمان سردرد با ماساژ هم کم کم طرفداران خود را پیدا می کند. در این مقاله با انواع سردرد، درمان سردرد با ماساژ و نقطه های فشار در ناحیهٔ […] نوشته درمان سردرد با ماساژ؛ ۶ روش ماساژ و آموزش استفاده از نقطه های فشار اولین بار در چطور پدیدار شد.

آموزش جامع ثبت نام آزمون GRE جنرال ۲۰۱۹ و کسب آمادگی برای آن

ثبت نام آزمون GRE به چه صورت است و برای آمادگی شرکت در این آزمون چه کاری باید انجام دهیم؟ جی آر ای (GRE: Graduate Record Examination) آزمون شناسایی استعداد تحصیلی داوطلبان تحصیل در دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی خارج از کشور است. معمولا از متقاضیان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا درخواست می شود تا این […] نوشته آموزش جامع ثبت نام آزمون GRE جنرال ۲۰۱۹ و کسب آمادگی برای آن اولین بار در چطور پدیدار شد.

در تکاپوی شدن‌ها و دنیای امروز ما

در دنیای امروز به هر طرف رو می کنی همه را در تکاپوی “شدن ها” می بینی و هر صدایی که می شنوی چیزی جز هیاهوی این تکاپوها نیست. دنیای امروز سلامت جسمش را و روحش را فدای همین هیاهو و تکاپو کرده است. شدن هایی که می شوی و رفتن هایی که می روی اما مقصدی که در […] نوشته در تکاپوی شدن ها و دنیای امروز ما اولین بار در چطور پدیدار شد.

درمان کیست تخمدان؛ انواع روش‌های درمان و درمان خانگی

آیا در رحم و تخمدان ها احساس دردی شبیه نیشگون دارید؟ درد در این ناحیه می تواند نشانه ای از وجود کیست تخمدان باشد. کیست های فانکشنال که نتیجه تجمع مایعی داخل یک فولیکول در حال رشد تخمدان هستند، هر ماه به عنوان بخشی از چرخه ماهیانه در رحم رشد می کنند. این کیست ها رایج هستند و معمولا جای […] نوشته درمان کیست تخمدان؛ انواع روش های درمان و درمان خانگی اولین بار در چطور پدیدار شد.

قانون 20/80 برای بهبود بهره وری و مدیریت زمان

اگر در رشتهٔ دانشگاهی اقتصاد یا بازرگانی تحصیل کرده باشید، در مباحث درسی تان با قانون بیست هشتاد (۲۰/۸۰) آشنا شده اید؛ قانونی که از آن با نام اصل پارتو هم یاد می شود و مورد توجه افراد زیادی است. در غیر این صورت، احتمالا این اولین بار است که نام آن به گوش تان می خورد. در ادامهٔ این […] نوشته قانون ۲۰/۸۰ برای بهبود بهره وری و مدیریت زمان اولین بار در چطور پدیدار شد.

بهترین زمان سفر به مشهد

شهر مشهد در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان مرکزی یکی از پرجمعیت ترین و همچنین پر بازدیدترین شهرهای ایران است. سالانه بیش از بیست میلیون نفر از داخل کشور و بیش از دو میلیون نفر از خارج از کشور به این شهر سفر می­کنند. برای سفر به شهرهای مختلف نکته مهم دانستن اطلاعاتی در […] نوشته بهترین زمان سفر به مشهد اولین بار در چطور پدیدار شد.

علت درد پشت سر و راه‌های درمان آن

تا به حال سردردی مبهم در سرتان پیچیده است؟ دردی که معلوم نیست دقیقا به چه دلیل و چرا آزارتان می دهد؟ واقعیت این است که سردرد، انواع مختلفی دارد و دلایل متعددی باعث بروز آن می شوند. گاهی اوقات، درد در یک ناحیه از سر به خاطر بیماری ها و مشکلات در نواحی دیگر بدن به وجود می آید. […] نوشته علت درد پشت سر و راه های درمان آن اولین بار در چطور پدیدار شد.

چرا تور نوروزی خود را از سفیران ایرتور تهیه کنیم؟

در ایام پررفت وآمد تعطیلات نوروز بسیاری از افراد برای گردش و تفریح به مناطق مختلف ایران سفر می کنند. تعداد بالای گردشگران در این ایام باعث شلوغی جاده ها و بیشتر شهرهای پربازدید می شود و ممکن است مسافرانی را که برنامه ی یک سفر لذت بخش را ترتیب داده اند کمی با مشکل مواجه کند از سویی سفر با ماشین […] نوشته چرا تور نوروزی خود را از سفیران ایرتور تهیه کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

سفر دلخواهت را با قیمت مناسب در سفیران پیدا کن

با اینکه قیمت بلیط هواپیما افزایش پیداکرده است اما هنوز این وسیله ی حمل ونقل هوایی جز پرطرفدارترین ها است و افراد زیادی روزانه با ایرلاین های مختلف در آسمان ایران برای سفر و کار به این سو و آن سو می روند. با نوسانات ارزی در کشور شاهد بالا رفتن قیمت بلیط هواپیما بودیم که باعث افزایش قیمت چشمگیر بلیط به خصوص […] نوشته سفر دلخواهت را با قیمت مناسب در سفیران پیدا کن اولین بار در چطور پدیدار شد.

ذهن آگاهی (mindfulness) چیست و چگونه می‌توان آن را تقویت کرد؟

بسیاری از ما زمان خود را صرفِ اندیشیدن درباره ی گذشته و آینده می کنیم. ممکن است آرزو کنیم که ای کاش زندگی مان جور دیگری بود، ممکن است نالان از کرده ها و پشیمان از گفته هایمان باشیم و ممکن است رفتار اطرافیانمان ما را در فکر فرو ببرد. حتی وقتی شاد هستیم، شاید از این بترسیم که شادی مان […] نوشته ذهن آگاهی (mindfulness) چیست و چگونه می توان آن را تقویت کرد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 836 می باشد.

اخبار گوناگون