روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1307 می باشد.

کافه های تهران؛ ۱۰ کافه دنج در نقاط مختلف پایتخت

کافه گردی یکی از معروف ترین و محبوب ترین سرگرمی هاست که امروزه در بیشتر شهرهای بزرگ رواج پیدا کرده است. این روزها دیگر رفت و آمدها و گپ و گفت های صمیمی و دوستانه، از خانه ها و پارک ها، به گوشه های دنج کافه ها نقل مکان کرده است. تهران هم مانند بسیای از شهرهای دیگرِ دنیا پر است از کافه هایی که می توان ساعت ها در […] نوشته کافه های تهران؛ ۱۰ کافه دنج در نقاط مختلف پایتخت اولین بار در چطور پدیدار شد.

لامپ رشد گیاه؛ انواع آن و تأثیری که بر رشد گیاه دارد

گاهی اوقات، تنها چیزی که برای پرورش و رشد گیاهان در منزل نیاز داریم، یک عدد طاقچه و پنجره است. اما متأسفانه، زور ارتش زمستان بر ما می چربد و روزهای کوتاه و نور اندک، مانع از آن می شود که بتوانیم دانه هایی را که در گلدان کاشته ایم در پشت پنجره با نوری مناسب رشد بدهیم. در این […] نوشته لامپ رشد گیاه؛ انواع آن و تأثیری که بر رشد گیاه دارد اولین بار در چطور پدیدار شد.

مدل کسب مهارت دریفوس؛ ابزاری برای تعیین سطح مهارت

اگر شما مسئول آموزش مهارت به افراد هستید، باید سطح تخصصی ِ مورد نیازتان را مشخص کنید. همچنین باید به آنها در یادگیری کمک کنید و به صورت منظم پیشرفت شان را تحت نظارت داشته باشید. مدل پنج مرحله ایِ دریفوس در کسب مهارتِ بزرگسالان، در این راه به شما کمک خواهد کرد. این مدل، پنج مرحله ی متفاوت […] نوشته مدل کسب مهارت دریفوس؛ ابزاری برای تعیین سطح مهارت اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور دندان‌های سفید و یک‌دست داشته باشیم؛ ۱۰ نکته برای اصلاح طرح لبخندتان

بدون شک، لبخند زیبا یکی از معیارهای زیبایی در افراد است. داشتن طرح لبخند زیبا باعث می شود که فرد اعتماد به نفس بالایی هم به دست بیاورد. در بعضی مواقع، داشتن لبخندی زیبا باعث می شود، ما به کسانی که دوست شان داریم نزدیک تر شویم یا شاید هم شانس مان برای رسیدن به شغل موردعلاقه ی مان بیشتر شود. داشتن تصویری زیبا […] نوشته چطور دندان های سفید و یک دست داشته باشیم؛ ۱۰ نکته برای اصلاح طرح لبخندتان اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب جنایت و مکافات؛ اثر بی‌نظیر و ماندگار نویسنده پرآوازه روسی

حتماً تابه حال نام کتاب «جنایت و مکافات» را در تلویزیون یا کتاب فروشی ها شنیده اید. نام این کتاب نیز همانند کتاب های دیگر به نام نویسنده پرآوازه اش یعنی «داستایوفسکی» گره خورده است. در همین ابتدا، باید بگوییم که این رمان جزو رمان های شاهکار و معروفی است که از روی آن، فیلم ها و مجموعه هایی با همین نام ساخته شده […] نوشته کتاب جنایت و مکافات؛ اثر بی نظیر و ماندگار نویسنده پرآوازه روسی اولین بار در چطور پدیدار شد.

مدل اهداف آموزشی ABCD؛ چطور به دیگران آموزش دهیم؟

آیا تا به حال از شما خواسته شده است که به کلاسی آموزش دهید یا برنامه ای آموزشی طراحی کنید؟ اگر این اتفاق افتاده است، چطور می دانید که باید از کجا شروع کنید؟ چطور باید کلاس تان را سازمان دهی کنید؟ چطور می توانید مطمئن شوید که برنامه ی آموزشی تان برای مخاطبان مناسب است؟ و از کجا می توانید مطمئن باشید […] نوشته مدل اهداف آموزشی ABCD؛ چطور به دیگران آموزش دهیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

جاهای دیدنی ابوظبی، شهری با برج‌های بی انتها

اگر نام ابوظبی به گوش تان خورده باشد، حتما می دانید که تصویر آن با برج های بلند، تفریحات گران قیمت و ساختمان های لوکس و اشرافی گره خورده است. ابوظبی نام پایتخت امارات است؛ شهری بزرگ که سودای مدرنیته را از سال ها پیش در سر داشت و حالا جاهای دیدنی ابوظبی به یکی از مقصدهای مهم گردشگری، به ویژه برای […] نوشته جاهای دیدنی ابوظبی، شهری با برج های بی انتها اولین بار در چطور پدیدار شد.

۱۱ اشتباه رایج در تبلیغات کلیکی که بودجه شما را بر باد می‌دهد

یکی از سریع ترین روش هایی که در دنیای آنلاین توجه مشتریان بالقوه را به سایت شما جلب می کند، تبلیغات کلیکی است. صاحبان کسب وکار با استفاده از ابزارهایی مانند گوگل ادوردز (Google AdWords)، تبلیغات همسان و تبلیغات بنری کلیکی و باقی ابزارها می توانند تبلیغات خود را نمایش دهند. درضمن آنها بابت هر کلیکی که روی تبلیغ شان زده […] نوشته ۱۱ اشتباه رایج در تبلیغات کلیکی که بودجه شما را بر باد می دهد اولین بار در چطور پدیدار شد.

افسردگی پنهان چیست و چه علائمی دارد؟

بسیاری از افراد می کوشند افسردگی شان را پنهان کنند. کسانی که به افسردگی پنهان دچارند، به راحتی می توانند افسردگی خود را از دیگران مخفی کنند به طوری که کسی متوجه وضعیت شان نشود. این افراد پشتِ نقابی از شادی و خوشحالی، چهرهٔ افسردهٔ خود را می پوشانند. مبتلایان به افسردگی پنهان نمی خواهند، شدت مشکل خود را بپذیرند. آنها فکر می کنند […] نوشته افسردگی پنهان چیست و چه علائمی دارد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

نحوه مراقبت از کودکان سندروم داون چگونه است؟

مبتلایان به سندرم داون، به خاطر یک اختلال ژنتیکی، از نظر رشد فیزیکی و ذهنی، شرایط خاصی دارند. البته کودکان سندروم داون با کمک دوستان، والدین و مربیان و مشاوران مخصوص، می توانند مثل سایر کودکان، مراحل رشد و بالندگی را طی کنند. بچه های مبتلا به سندرم داون با کمک نزدیکان، دوستان، اعضای خانواده، مربیان و پزشکان […] نوشته نحوه مراقبت از کودکان سندروم داون چگونه است؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1307 می باشد.

اخبار گوناگون