روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1610 می باشد.

۱۰ نکته برای اینکه پدر و مادر خوبی باشیم

پدر و مادر بودن کار ساده ای نیست. برای اینکه پدر و مادر خوبی باشیم باید سخت تلاش کنیم. ولی چه ویژگی هایی باعث می شود که در تربیت فرزندان خود موفق باشیم؟ برای اینکه پدر و مادر خوبی باشیم، لزوما نباید انسان های کامل و بی نقصی باشیم. هیچ کس کامل نیست؛ هیچ کودکی هم کامل و بی نقص نیست، ولی […] نوشته ۱۰ نکته برای اینکه پدر و مادر خوبی باشیم اولین بار در چطور پدیدار شد.

۹ شایعه درمورد افزایش سن که نباید باور کنید

آیا شما هم فکر می کنید از پنجاه سالگی به بعد دورهٔ افول آدم ها شروع می شود؟ خیلی ها دوست دارند چنین باوری را در ذهن ما به وجود بیاورند. اینکه مثلا سنی جادویی وجود دارد که به محض رسیدن به آن احساس تنهایی، ضعف قوای جسمانی، افسردگی و … شروع می شود. اما زندگی واقعی و آن دسته از […] نوشته ۹ شایعه درمورد افزایش سن که نباید باور کنید اولین بار در چطور پدیدار شد.

لذت بردن از اوقات فراغت با ۲۴ ایده جذاب و ارزان تابستانی

خیلی ها تابستان را فصل تفریح و خوش گذرانی می دانند. از نظر برخی هم، سه ماه تابستان، بهترین سه ماه سال است. نظر شما چیست؟ شما هم عاشق تابستان هستید و به این فصل عشق می ورزید؟ باوجود تمام شوقی که همیشه با آمدن تابستان همراه بوده است، گاهی اوقات، اینکه نمی دانیم چطور باید اوقات فراغت مان را بگذرانیم […] نوشته لذت بردن از اوقات فراغت با ۲۴ ایده جذاب و ارزان تابستانی اولین بار در چطور پدیدار شد.

خود مراقبتی با ۳۰ عادت ساده اما مؤثر برای سلامت جسم و روح

خود مراقبتی چیست و چطور به سلامتی ما کمک می کند؟ خودمراقبتی به معنای انجام هر نوع فعالیتی است که منجر به حفظ یا ارتقای سلامتی جسم و روح ما می شود. حتما این ضرب المثل را شنیده اید: «کَل اگر طبیب بودی، سر خود دوا نمودی.»، ما بدون مراقبت از خود، امکان کمک به دیگران را هم نداریم. اهمیت […] نوشته خود مراقبتی با ۳۰ عادت ساده اما مؤثر برای سلامت جسم و روح اولین بار در چطور پدیدار شد.

آیا می توانیم نوازادان را به مهدکودک بفرستیم؟

اینکه کودک را از چه سنی به مهدکودک ببریم، یک تصمیم شخصی است و می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد. مدت زمان مرخصی زایمان شما، توانایی همسرتان برای گرفتن مرخصی، پشتوانۀ مالی و اینکه آیا برای مراقبت از کودک خود گزینه های دیگری، مانند اقوام، در اختیار دارید یا خیر، می توانند از جمله عوامل موثر بر […] نوشته آیا می توانیم نوازادان را به مهدکودک بفرستیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب قدرت سکوت اثر سوزان کین؛ آشنایی با دنیای درون‌گراها

گوگل، هری پاتر، نظریهٔ نسبیت، در جست وجوی زمان ازدست رفته و… تنها نمونه هایی از آثاری هستند که قطعا اگر درون گراها نبودند، باید دنیا را بدون آن ها تجربه می کردیم. قدرت سکوت همواره سرچشمهٔ آثاری چشمگیر در طول تاریخ بشری بوده است. انسان ها همواره بنا بر معیار های مختلفی، مانند ویژگی های شخصیتی، تفاوت های ظاهری و فیزیکی در دسته های گوناگونی […] نوشته کتاب قدرت سکوت اثر سوزان کین؛ آشنایی با دنیای درون گراها اولین بار در چطور پدیدار شد.

چرا دهان برخی افراد بوی استون می‌دهد؟

باور رایج این است که بوی بد دهان ناشی از رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان یا غذایی است که به تازگی خورده ایم. اما این مسئله ممکن است دلایل دیگری هم داشته باشد. گاهی ممکن است دهان بوی اَسِتون بدهد که می تواند نشانهٔ بالا بودن سطح کتون در خون به دلایلی مانند دیابت، مصرف الکل یا عادات […] نوشته چرا دهان برخی افراد بوی استون می دهد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

۸ باور غلط درباره واکسیناسیون که نباید باور کنید

برخی بیماری ها مانند سرخک سال ها قبل ریشه کن شده بودند اما در سال های اخیر این بیماری ها دوباره در برخی نقاط دنیا در حال شیوع هستند. اما علت چیست؟ چرا بیماری ای مانند سرخک در کشورهای مختلف دوباره در حال شیوع است؟ مهم ترین عامل از نگاه متخصصان، گسترش باورهای غلط دربارۀ واکسن ها است. در این مطلب شما را […] نوشته ۸ باور غلط درباره واکسیناسیون که نباید باور کنید اولین بار در چطور پدیدار شد.

راهنمای خرید محصولات آرایشی سنجاق: کاشت اکستنشن مژه

این راهنمای خدمات زیبایی و آرایشی سنجاق مگ، شما را با بهترین اکستنشن های مژه موجود در بازار محصولات آرایشی آشنا می کند. بعد از اینکه اطلاعات خود را کامل کردید می توانید برای کاشت مژه ضربدری یا گرفتن قیمت کاشت مژه یا هر نوع خدمت آرایشی مثل پیدا کردن آرایشگاه مناسب آرایش عروس به سنجاق […] نوشته راهنمای خرید محصولات آرایشی سنجاق: کاشت اکستنشن مژه اولین بار در چطور پدیدار شد.

پنج روش ست کردن کیف با کفش برای خانم‌ها

در گذشته تنها حالت مجاز برای ست کردن کیف و کفش این بود که رنگشان مثل هم باشد؛ اگر هم کسی از این قاعده سرپیچی می کرد، به عنوان یک آدم بی سلیقه در نظر گرفته می شد. این روزها اما این قاعده اعتبارش را از دست داده و تنها یکی از گزینه هایی است که به خانم ها […] نوشته پنج روش ست کردن کیف با کفش برای خانم ها اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1610 می باشد.

اخبار گوناگون