روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1610 می باشد.

چرا در فصل‌های سرد بیشتر مریض می‌شویم؟

می گویند که پاییز پادشاه فصل هاست و قدم زدن در میان برگ های زرد و طلایی اش شبیهِ قدم زدن در یک تابلوی زیباست. زمستان هم که، در نظر اهل شعر و شاعری، قدم زدن در یک قصیدۀ سفید است. اما کافی است سرما بخورید و مریض شوید تا همۀ این ها در یک چشم به هم زدن از یادتان برود. دقت کرده اید که در […] نوشته چرا در فصل های سرد بیشتر مریض می شویم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

۸ عادت رهبران همدل که وفاداری و تعهد کارمندان را افزایش می‌دهد

در دنیای امروز، مشغولیت ، پیچیدگی و استرس بخشی از زندگی است. در این میان، آنچه که یک محیط کار را به خوبی مستحکم می کند همدلی است. همدلی توانایی شناسایی عواطف آدم ها و درک نحوه نگاه آنها به مسائل است. زمانی که دیگران ما را می پذیرند و معتبر می شمارند، اعتماد شکل می گیرد و کارایی مان بالا می رود. براساس […] نوشته ۸ عادت رهبران همدل که وفاداری و تعهد کارمندان را افزایش می دهد اولین بار در چطور پدیدار شد.

راهنمای انتخاب هدیه مناسب برای سال ۹۹

همه ساله با نزدیک شدن به سال جدید، فکری که در ذهن بسیاری از افراد نقش می بندد، “عیدی دادن” است. این عیدی یا هدیه ممکن است هدایای خصوصی بوده و مربوط به اعضاء خانواده باشد، و یا می تواند هدایای خاص تبلیغاتی مربوط به شرکت ها، ادارات و ارگان های مختلف باشد. با توجه […] نوشته راهنمای انتخاب هدیه مناسب برای سال ۹۹ اولین بار در چطور پدیدار شد.

اولویت‌های استفاده از ایمیل مارکتینگ در شرکت‌های جهان

پژوهشی جدید در وبسایت smartinsights به این نتیجه رسیده که بهبود بکارگیری ایمیل، بدنبال آن افزایش عایدی فروش بعلاوه افزایش تعداد مشترکان، اولویت برتری هستند که کسب و کارهای جهانی برای ایمیل در نظر گرفته اند.. اولویت­های برتر از خواستن بیشترین مشترک ممکن به افزایش بکارگیری در حفظ آن مشترکان و کسب عایدی از آنها […] نوشته اولویت های استفاده از ایمیل مارکتینگ در شرکت های جهان اولین بار در چطور پدیدار شد.

۱۰ دلیل برای اینکه آنلاین بفروشید!

اگر تا به حال تجربه آن را نداشته اید شاید در ابتدا راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و یا استفاده از فروشگاه ساز برای شما دلهره آورد باشد. اما با در نظر گرفتن تعداد افرادی که از تکنولوژی های آنلاین استفاده میکنند، فروش آنلاین بیش از آنچه که تصورش را میکنید میتواند برای شما سود […] نوشته ۱۰ دلیل برای اینکه آنلاین بفروشید! اولین بار در چطور پدیدار شد.

مقایسه انواع قطار های ایران

قطار یکی از وسایل نقلیه عمومی است که به دلیل امنیت و راحتی و همچنین قیمت مناسب تر نسبت به هواپیما همواره یکی از انتخاب های افراد برای مسافرت است و خانواده ها می توانند در واگن های قطار دوستانه و در کنارهم از مسیر لذت ببرند. به همین دلیل قطار یکی از پر طرفدار […] نوشته مقایسه انواع قطار های ایران اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور در ایران به دلار درآمد کسب کنیم؟‌

داشتن درآمد دلاری همواره یک آرزوی بزرگ برای ایرانیان بوده و هست، خصوصا که در سالیان اخیر و با افزایش نرخ دلار، بیشتر از پیش هم مهم شده است، اما چگونه به دلار درآمد داشته باشیم وقتی در ایران زندگی و کار میکنیم؟ درآمد هر کارگر در خارج ایران (کشورهای جهان اول من جمله آمریکا) […] نوشته چطور در ایران به دلار درآمد کسب کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

آشنایی با انواع فلج مغزی کودکان و نحوه حمایت از آنها در موسسه سگال

در این مطلب میخواهیم به نشانه هایی که در کودکان فلج مغزی بروز میدهند بپردازیم . فلج مغزی شایعترین ناتوانی در دوران کودکی است ، کودکان مبتلا به فلج مغزی (CP) و خانواده های آنها نیازمند حمایت و پشتیبانی هستند. موسسه خیریه سگال تنها موسسه در این زمینه می باشد که اقدام به کمک رسانی […] نوشته آشنایی با انواع فلج مغزی کودکان و نحوه حمایت از آنها در موسسه سگال اولین بار در چطور پدیدار شد.

بیماری تالاسمی؛ علائم، علت، انواع و راه‌های درمان آن

بیماری تالاسمی نوعی اختلال خونی است که سلامتی افراد را تحت تأثیر قرار می دهد. این بیماری از خفیف تا شدید، انواع مختلفی دارد و اثرات مختلفی روی افراد مبتلا می گذارد. انواع بیماری تالاسمی بسته به نوع خود، دارای درمان های متفاوتی هستند. در این مقاله از «چطور»، انواع، علت، علائم و راه های درمان این بیماری را بررسی […] نوشته بیماری تالاسمی؛ علائم، علت، انواع و راه های درمان آن اولین بار در چطور پدیدار شد.

تقسیم بندی فضای اتاق با ۶ روش بسیار آسان و کاربردی

چه در سوئیتی کوچک زندگی کنید و چه در خانه ای بزرگ با فضای بسیار آزاد، گاهی دل تان فضای خصوصی می خواهد. هر چند اخیرا گرایش به طراحی فضای آزاد بیشتر و بیشتر شده است، اما این مسئله چیزی از ارزش فضاهای اختصاصی خانه کم نمی کند. این مطلب را به همین موضوع اختصاص داده ایم و می خواهیم ببینیم […] نوشته تقسیم بندی فضای اتاق با ۶ روش بسیار آسان و کاربردی اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1610 می باشد.

اخبار گوناگون