روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1610 می باشد.

مزایای وازلین برای پوست صورت و کاربردهای آن در سلامت و زیبایی

محصولی که ما با عنوان وازلین می شناسیم، در حقیقت ژلهٔ پترولیوم [به انگلیسی، petroleum به معنای نفت خام] است و وازلین صرفا نام یک برند محبوب از این محصول است. ژلهٔ پترولیوم هم یکی از فراورده های جانبی به دست آمده از دکل های نفتی و ترکیبی است از مواد معدنی و واکس های مختلف. وازلین بیشتر از ۱۴۰ سال است […] نوشته مزایای وازلین برای پوست صورت و کاربردهای آن در سلامت و زیبایی اولین بار در چطور پدیدار شد.

چرا همیشه یک قلپ کم است!

آبمیوه بی شک یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در دنیاست. ویتامین های سرشار و ترکیبات معدنی مفید موجود در کنار مزه دلچسب آن، موجب شده که کارخانجات تولید نوشیدنی از قرن ها پیش به سراغ تولید این محصول محبوب بروند. آمارهای فروش گواهی می دهند که آبمیوه، پرفروش ترین نوشیدنی در میان محصولات تولیدی کارخانجات نوشیدنی های صنعتی است. همین آمار چشم گیر […] نوشته چرا همیشه یک قلپ کم است! اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور باید با گربه‌های خیابانی و حیوانات شهری برخورد کنیم؟

صدای میومیوی این کوچولوهای ناز دل بسیاری از ما را می بَرد، مخصوصا اگر عاشق این حیوانات بامزه هم باشیم. اگر در خانه هستیم، مثل برق به آشپزخانه می پریم تا نان، باقی ماندهٔ غذا، ماهی یا هرچه دم دست مان است برای شان بریزیم. اگر هم در خیابان هستیم، اگر چیز خوردنی همراه مان است به آنها می دهیم. باور کنید خیلی ها […] نوشته چطور باید با گربه های خیابانی و حیوانات شهری برخورد کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

خستگی تصمیم گیری چیست و چطور با آن مقابله کنیم؟

گاهی پیش می آید در میانهٔ روز دیگر توان انتخاب کردن نداریم. از صبح پی درپی تصمیم گرفته ایم و از جایی به بعد در موقعیت تصمیم گیری، یا آن را به دیگران واگذار می کنیم یا به تأخیر می اندازیم. اضطراب ناشی از تصمیم گیری در کسانی رایج است که باید به طور پیوسته تصمیم بگیرند و انتخاب کنند. این نشانهٔ پدیده ای ست […] نوشته خستگی تصمیم گیری چیست و چطور با آن مقابله کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

10 درمان خانگی برای پاکسازی صورت که واقعا تاثیر دارد

آنچه می گوییم به این معنا نیست که باید تمام روز روی صورتتان کار کنید، بلکه کمی توجه و برنامه مراقبت منظم و درست برای رهایی از پوستی خشک و بی روح و مستعد آکنه نیاز است. پوست شما حساس ترین قسمت بدنتان می باشد، بنابراین استفاده از محصولات دارای مواد شیمیایی خطرناک به منزله […] نوشته ۱۰ درمان خانگی برای پاکسازی صورت که واقعا تاثیر دارد اولین بار در چطور پدیدار شد.

تمیز کردن گاز استیل با چند ترفندی که اجاق‌گازتان را جلا می‌دهد

یکی از مهم ترین موارد در نظافت وسایل آشپزخانه، تمیز کردن اجاق گاز است. اغلب این کار به سادگی و با کمک مایع ظرف شویی یا کمی پودر شوینده و آب قابل انجام است. شما می توانید اسفنج یا اسکاچی را در این محلول کف آلود غوطه ور کنید و روی گاز بکشید. اما گاهی هم لکه ها به این سادگی ها پاک نمی شوند […] نوشته تمیز کردن گاز استیل با چند ترفندی که اجاق گازتان را جلا می دهد اولین بار در چطور پدیدار شد.

چطور در منزل و به صورت خودآموز زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

این روزها یادگرفتن زبان انگلیسی از نان شب هم واجب تر شده است؛ اما از آن جایی که آدمیزاد جماعت عاشق راحتی است و هیچ جا خانه ی خود آدم نمی شود؛ خیلی از ما بدمان نمی آید روی کاناپه ی مورد علاقه مان بنشینیم و زبان یاد بگیریم. تا همین چند سال پیش این آرزوی ساده چیزی شبیه به آرزوی سفرکردن به کره ی […] نوشته چطور در منزل و به صورت خودآموز زبان انگلیسی یاد بگیریم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

۱۰ ترفند روان‌شناسی برای افزایش خلاقیت

شاید گاهی این طور به نظر برسد که بعضی از افراد، ذاتا خلاق و ایده پرداز هستند؛ گویی خداوند گل آنها را از چشمهٔ هوش و خلاقیت برداشته است. اگر شما جزو این افراد نیستید، به این معنی نیست که به کلی از خلاقیت بی بهره اید و محکوم به تحمل زندگی یکنواخت و کسل کننده هستید. خلاقیت نیز همچون ماهیچه، […] نوشته ۱۰ ترفند روان شناسی برای افزایش خلاقیت اولین بار در چطور پدیدار شد.

پارک آب و آتش تهران، مقصدی مناسب برای یک تفریح نیم‌روزی

می دانید چرا پارک آب و آتش تهران می تواند یک مقصد مناسب برای یک برنامه تفریحی تمام عیار باشد؟ چون که امکانات پارک آب و آتش به قدری متنوع است که حتی بعد از چندین ساعت وقت گذراندن در آن حوصله تان سر نمی رود و حتی اگر کودک به همراهتان دارید، می توانید برای کودک دلبندتان هم تفریحات […] نوشته پارک آب و آتش تهران، مقصدی مناسب برای یک تفریح نیم روزی اولین بار در چطور پدیدار شد.

۵ عادت مدیران فروش موفق که آن‌ها را به رهبرانی مؤثر تبدیل می‌کند

اهمیت مدیر فروش در هر شرکت و سازمانی بسیار زیاد است. مدیران فروش موفق چه کسانی هستند؟ بسیاری بر این باورند که نیروهای فروش موفق می توانند با قرارگرفتن در شرایط درست و پس از تجربه کردن فروش موفق در جایگاه مأمور فروش به مدیریت برسند و در آن نقش هم اثرگذار و موفق باشند. اما چگونه؟ […] نوشته ۵ عادت مدیران فروش موفق که آن ها را به رهبرانی مؤثر تبدیل می کند اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1610 می باشد.

اخبار گوناگون