روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1101 می باشد.

راهنمای دریافت ویزا از کشورهای حوزه شینگن

شینگن توافق نامه ای است که بین ۲۶ کشور به ثبت رسیده است. طی این توافق نامه، اشخاصی که از مناطقی خارج از منطقه شینگن به هریک از این کشورها سفر کنند، می توانند آزادانه و بدون نیاز به دریافت ویزا، به سایر کشورهای عضو منطقهٔ شینگن نیز سفر کنند. نکتهٔ درخور توجهی که مسافران باید مدنظر داشته باشند […] نوشته راهنمای دریافت ویزا از کشورهای حوزه شینگن اولین بار در چطور پدیدار شد.

نظریه امید اسنایدر؛ آیا تفکر امیدوارانه در رسیدن به موفقیت نقش دارد؟

چه می کنید اگر در مسیر رسیدن به هدف خود به مشکلی بزرگ بربخورید؟ آیا فورا جا می زنید و تسلیم می شوید یا اینکه با سماجت دنبال راه جدیدی برای حل آن می گردید؟ اگر عادت دارید دنبال مسیر جدیدی برای رسیدن به هدف تان بگردید، احتمالا شما دید امیدوارانه ای به زندگی دارید. ریک اسنایدر (Rick Snyder) که یکی […] نوشته نظریه امید اسنایدر؛ آیا تفکر امیدوارانه در رسیدن به موفقیت نقش دارد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

قهرمانان شطرنج جهان؛ با ۱۰ نابغه شطرنج دنیا آشنا شوید

زیگبرت تاراش (Siegbert Tarrasch)، شطرنج باز برجستهٔ آلمانی گفته: «خیلی ها در شطرنج استاد شده اند، اما هیچ کس استادِ شطرنج نشده است.» مسلما بازیکنان بزرگ فراوانی در طول تاریخ شطرنج وجود داشته اند، اما این مقاله سعی می کند به بزرگ ترین شطرنج بازان تاریخ بپردازد. کسانی که نه تنها قهرمانان شطرنج جهان بودند، بلکه تأثیر قابل توجهی هم بر حیات آن، یا بر […] نوشته قهرمانان شطرنج جهان؛ با ۱۰ نابغه شطرنج دنیا آشنا شوید اولین بار در چطور پدیدار شد.

برگزاری جلسات به روش اساتید هاروارد؛ کتابی راهگشا برای مدیران و صاحبان کسب‌وکار

از مهم ترین راه های افزایش بهره وری در نظام کسب وکار، برگزاری جلسات منظم و هماهنگ برای بررسی اهداف، نیازمندی ها، پیشرفت و مشکلات احتمالی تیم کاری است. کار گروهی، بدون برگزاری جلسات، نمی تواند به درستی پیش برود و احتمالا کیفیت کسب وکار پایین می آید. کتاب برگزاری جلسات به روش اساتید هاروارد، یکی از کتاب های سودمند برای آموزش برگزاری جلسات به صورت […] نوشته برگزاری جلسات به روش اساتید هاروارد؛ کتابی راهگشا برای مدیران و صاحبان کسب وکار اولین بار در چطور پدیدار شد.

ری کراک چطور صاحب بزرگ‌ترین رستوران زنجیره‌ای جهان شد؟

ری کراک تاجری آمریکایی متولد پنجم اکتبر ۱۹۰۲ بود که در سال ۱۹۵۴ به کمپانی مک دونالدز ملحق شد. این کمپانی متعلق به دو برادر به نام های ریچارد و موریس مک دونالد بود که در سال ۱۹۴۰ آن را تأسیس کردند. شاید استفاده از کلمه کمپانی در این مورد چندان درست نباشد، زیرا برادران مک دونالد […] نوشته ری کراک چطور صاحب بزرگ ترین رستوران زنجیره ای جهان شد؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

روانشناسی ایجاد انگیزه؛ ۱۲ راهکار برای اینکه همین الان باانگیزه شوید

همین اول کار بگویم که اگر می خواهید وظایف تان را درست و کامل انجام دهید، باید به خودتان انگیزه بدهید. حتما می پرسید چه انگیزه ای و چگونه؟ مقاله زیر به شما کمک می کند تا بیشتر با شیوه های کاربردی افزایش انگیزه آشنا شوید. اول از خودتان بپرسید (فارغ از اینکه کاری را به آخر می رسانید یا نه)، آیا […] نوشته روانشناسی ایجاد انگیزه؛ ۱۲ راهکار برای اینکه همین الان باانگیزه شوید اولین بار در چطور پدیدار شد.

چگونه ویلای مناسبی را برای اقامت در سفر اجاره کنیم؟

اجاره ویلا مناسب یکی از دغدغه های افرادی به حساب می آید که قصد مسافرت دارند. جهت اجاره ویلا مناسب حتما باید مواردی را فرا بگیرید که با علم به آن ها قطعا انتخاب مناسبی خواهید داشت. همچنین راه و روش های اجاره نیز یکی از موارد مهم اجاره ویلا مناسب به حساب می آید در این مقاله […] نوشته چگونه ویلای مناسبی را برای اقامت در سفر اجاره کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

محاربه چیست؛ شرایط تحقق و تفاوت آن با افساد فی‌الارض

یكي از جرايمی كه در قوانین ايران، از آن به جرم عليه امنيت و آسايش عمومی مردم و تلاش درجهت ناامنی جامعه یاد شده، جرم محاربه است. در اين نوشتار، می کوشیم به طور خلاصه تعريفی از جرم محاربه و تفاوت آن با جرم افساد فی الارض که غالبا با هم یکی گرفته می شوند، ارائه کنیم. معنای محاربه […] نوشته محاربه چیست؛ شرایط تحقق و تفاوت آن با افساد فی الارض اولین بار در چطور پدیدار شد.

خودنظم‌دهی؛ چطور اهداف بلندمدت‌مان را فدای لذت‌های کوتاه‌مدت نکنیم؟

هر روز صبح قبل از طلوع آفتاب، نازنین برای ورزش کردن از خواب بیدار می شود. او در محیط کار با با کفایت و درایت تمام کار می کند، اجازه نمی دهد حواس پرتی به سراغش بیاید و تمام تمرکز خود را روی پروژه های مهم و بااهمیت می گذارد. نازنین عصرها در یک دوره ی آموزشی مجازی شرکت می کند و […] نوشته خودنظم دهی؛ چطور اهداف بلندمدت مان را فدای لذت های کوتاه مدت نکنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

صندوق ذخیره ارزی چیست؟ | چطور

صندوق ذخیره ارزی چیست؟ در ادامه مفهوم این عبارت و کاربرد آن را به شما شرح خواهیم داد. در جوامعی كه اقتصاد تنها مبتنی و وابسته بر فروش و صدور محصولی باشد كه سياست ­های داخلی و خارجی به شدت بر قيمت آن تأثير می گذارند، درآمد دولت ­ها هميشه دستخوش تغيير خواهد بود و ثبات و يكپارچگی در […] نوشته صندوق ذخيره ارزی چيست؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1101 می باشد.

اخبار گوناگون