روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 855 می باشد.

سوزش چشم؛ ۶ علت شایع و روش‌های درمان خانگی

سوزش چشم عارضه ای ناخوشایند و آزاردهنده است که با نشانه ها و علت هایی همراه است و گاهی اوقات ممکن است که به راحتی نتوان دلیل آن را تشخیص داد. سوزش چشم در بعضی مواقع نیازمند درمان های جدی تر است. در این مقاله ما را همراهی کنید تا شما را با علل و دلایل شایع سوزش چشم و نشانه […] نوشته سوزش چشم؛ ۶ علت شایع و روش های درمان خانگی اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب دوست بازیافته؛ سرنوشت دو دوست در زمان جنگ جهانی دوم

مشخصات کتاب عنوان اصلی کتاب: Reunion عنوان کتاب به فارسی: دوست بازیافته نویسنده: فرد اولمن (Fred Uhlman) سال انتشار: ۱۹۷۱ خاطرم هست که در یکی از روزهای دی ماه سال ۹۲ با یکی از دوستان دوره دبیرستانم دیدار تازه کرده بودیم و حوالی میدان فاطمی قدم می زدیم که مسیرمان به یک کتابفروشی افتاد. «دوست بازیافته» را […] نوشته کتاب دوست بازیافته؛ سرنوشت دو دوست در زمان جنگ جهانی دوم اولین بار در چطور پدیدار شد.

چارچوب CAGE؛ ابزاری برای بررسی عوامل موثر بر توسعه‌ بازار

فرض کنید که پنج سال پیش، سازمان شما وارد یک بازار خارجی جدید شده و امید زیادی برای موفقیت داشته است، اما در نهایت مشخص شد که این کار اشتباه بزرگی بوده است. نخست اینکه هزینه ی انتقال محصولات به دلیل شرایطِ نامناسب جاده ای بیشتر از چیزی بود که انتظار می رفت. دیگر اینکه سیل به موجودی […] نوشته چارچوب CAGE؛ ابزاری برای بررسی عوامل موثر بر توسعه بازار اولین بار در چطور پدیدار شد.

هفت درجه‌ی آزادی برای رشد سازمان از دیدگاه مکنزی

چگونه می توانید فرصت های جدید را برای افزایش درآمد تشخیص دهید؟ برخی از سازمان ها برای رشد از روش ادغام یا خریداری یک سازمان دیگر استفاده می کنند؛ در حالی که برخی دیگر، محصولات جدید تولید می کنند و در بازار های بیشتری وارد می شوند. همه ی این روش ها مفید است، اما بعضی از رهبران همیشه از فرصت های ثابتی استفاده می کنند. اگر […] نوشته هفت درجه ی آزادی برای رشد سازمان از دیدگاه مکنزی اولین بار در چطور پدیدار شد.

مدل هفت دامنه‌ای مولینز؛ ابزاری برای تجزیه و تحلیل فرصت‌های کسب‌وکار

آیا قابلِ تصور است که ماشینی را بدون اینکه حتی یکبار آزمایشی سوار آن شوید یا خانه ای را بدون بررسیِ همه ی اتاق های آن بخرید؟ در زندگی روزمره کاملا طبیعی است که پیش از خرید یک محصول آن را آزمایش و از زوایای مختلف بررسی کنید. این کار به شما کمک می کند مطمئن شوید که تصمیم […] نوشته مدل هفت دامنه ای مولینز؛ ابزاری برای تجزیه و تحلیل فرصت های کسب وکار اولین بار در چطور پدیدار شد.

فولات؛ خواص و بهترین منابع غذایی سرشار از آن

شاید تابه حال نمی دانسته اید که فولات یا اسید فولیک همان ویتامین B9 می باشد. اگر در طول روز خسته و بی حال هستید، ممکن با کمبود ویتامین B9 یا فولات مواجهه باشید. در این مقاله چطور را همراهی کنید تا با علائم کمبود فولات، خواص آن و منابع غذایی سرشار از فولات که نیاز روزانه شما را تامین […] نوشته فولات؛ خواص و بهترین منابع غذایی سرشار از آن اولین بار در چطور پدیدار شد.

مشخص کردن اولویت های سرمایه گذاری با استفاده از ماتریس مکنزی

اگر پول و زمان تان نامحدود بود، احتمالا نیازی به تعیین نحوه ی تخصیص منابع تان نداشتید. اما در واقع، همه ی ما نیاز داریم که سرمایه گذاری های خود را اولویت بندی کنیم، مخصوصا اگر در شرایط سخت اقتصادی قرار داشته باشیم. زمانی که با چنین چالشی در سازمان تان روبه رو شدید، چطور تصمیم می گیرید که تولید کدام گروه از محصولات ادامه […] نوشته مشخص کردن اولویت های سرمایه گذاری با استفاده از ماتریس مکنزی اولین بار در چطور پدیدار شد.

جاهای دیدنی پوکت؛ ۲۵ جاذبه گردگشگری بهشت تایلند

پوکت بزرگ ترین و معروف ترین جزیره ی تایلند است که در میان ایرانی های اهل سفر هم بسیار محبوب شده است. شاید اکثر گردشگران باورشان نشود که پوکت این همه جای دیدنی دارد. این جزیره حتی در میان گردشگران خارجی هم طرفداران خودش را دارد، به طوری که روزانه بیش از ۵۰ پرواز از بانکوک به پوکت اختصاص داده […] نوشته جاهای دیدنی پوکت؛ ۲۵ جاذبه گردگشگری بهشت تایلند اولین بار در چطور پدیدار شد.

تحلیل حقوقی پرونده آزار جنسی دانش‌آموزان توسط مربی پرورشی

این روزها خبری در شبکه های مجازی میان کاربران اجتماعی دست به دست می شود که موجبات تأسف اقشار مختلف مردم را فراهم آورده است؛ بدین شرح که مربی پرورشی یکی از دبیرستان های معروف غرب تهران با نمایش دادن فیلم های غیراخلاقی برای نوجوانان نابالغ دبیرستان مذکور، آنها را به سمت ارتکاب اعمال منافی عفت سوق داده است. هنوز از […] نوشته تحلیل حقوقی پرونده آزار جنسی دانش آموزان توسط مربی پرورشی اولین بار در چطور پدیدار شد.

یک باغبان حرفه‌ای باشید | چطور

آیا شما هم یک ابزار باغبانی مورد علاقه دارید؟ چیزی هست که هر بار که به باغ می روید در دست داشته باشید؟ به نظر شما برای هرس کردن، کشت، برداشت و رشد بهتر یک گیاه، کدام ابزار باغبانی بیشتر از سایرین مورد استفاده است؟ حقیقت این است که وسیله های حیاتی که گل و گیاهان بدون […] نوشته یک باغبان حرفه ای باشید اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 855 می باشد.

اخبار گوناگون