روی خط خبر

لیست خبرهای چطور chetor

تعداد کل خبرها از سایت چطور chetor 1068 می باشد.

راهنمای تحصیل مجانی کارشناسی ارشد و دکترا دانشگاه گوتنبرگ سوئد ۲۰۱۹

۱۵ اکتبر تا ۱۵ ژانویه، زمان اپلای برای رشته های مختلف دانشگاه گوتنبرگ است. تحصیل مجانی در این دانشگاه تنها برای مقطع دکترا امکان پذیر است و دانشجویان هنر و علوم انسانی می توانند برای تحصیل در دانشگاه گوتنبرگ اقدام کنند. رشته های مهندسی و پزشکی در این دانشگاه تدریس نمی شوند. در ادامه این مقاله به طور کامل با فرصتهای […] نوشته فرصت های پذیرش و بورسیه تحصیلی دانشگاه گوتنبرگ سوئد اولین بار در چطور پدیدار شد.

بهترین روش‌های اخذ اقامت استرالیا به توصیه مهاجرت پلاس

اخذ اقامت استرالیا و دریافت گذرنامهٔ استرالیایی، همچون اخذ اقامت نیوزلند و اقامت کانادا و حتی اقامت سوئد، در فهرست اولویت های مهاجرتی ایرانیان در دهه های اخیر قرار داشته و حتی نوسانات ارزی چند سال اخیر نیز نتوانسته از شدت تقاضای هموطنان برای مهاجرت به این کشورهای ایده آل دنیا بکاهد. استرالیا، یکی از کشورهای منطقهٔ اقیانوسیه […] نوشته بهترین روش های اخذ اقامت استرالیا به توصیه مهاجرت پلاس اولین بار در چطور پدیدار شد.

قهوه گانودرما؛ با خواص و عوارض جانبی آن آشنا شوید

قهوه گانودرما نوعی نوشیدنی به صورت پودر فوری است که حاوی پودر قهوه و عصاره قارچی به نام «گانودرما» است. قارچ گانودرما خواص درمانی دارد و به نام های «قارچ جان افزا»، «رِیشی» یا «لینگژی» هم شناخته می شود. در ساخت این قهوه از مواد دیگری مانند: شکر، مکمل قهوه و گیاهان دارویی هم بهره می برند. گفته می شود […] نوشته قهوه گانودرما؛ با خواص و عوارض جانبی آن آشنا شوید اولین بار در چطور پدیدار شد.

ماتریس اولویت بندی کارها؛ چطور از وقت و استعدادهایمان بهتر استفاده کنیم؟

اکثر ما انبوهی از کارهای گوناگون در ذهن مان تلنبار کرده ایم که واقعا دوست داریم انجام شان بدهیم. شاید ایده های بزرگ و بلندپروازانه ای به سرمان زده باشد، فرصت های هیجان انگیزی به تورمان بخورد یا دوست داشته باشیم کارهای مهیج و جذابی را تجربه کنیم. اما چه فایده که وقت مان محدودتر از آن است که بشود به همه ی اینها […] نوشته ماتریس اولویت بندی کارها؛ چطور از وقت و استعدادهایمان بهتر استفاده کنیم؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

طرحواره چیست و چگونه می‌توان از آن رهایی یافت؟

طرحواره چیست؟ این واژه در قرن بیستم وارد علم روان شناسی شد. در واقع یکی از مشکلات اصلی و ریشه ای که برای هر انسانی ممکن است پیش بیاید، طرحواره نام دارد. نام دیگر طرحواره، تله های شخصیتی است. احتمالا با شنیدن این عبارت، کمی برایتان روشن شد که طرحواره چیست و دربارهٔ چه موضوعی قرار است صحبت […] نوشته طرحواره چیست و چگونه می توان از آن رهایی یافت؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

علائم شستشوی لباس چه معنایی دارند؟

همه ی ما این تجربه را داشته ایم که می خواستیم پیراهن جدیدی را بشوییم. برای همین هم به برچسب آن نگاهی انداخته ایم. بعد می بینیم برچسب لباس پر است از علائمی که آنها را نمی شناسیم و کاربردشان را نمی دانیم. در این مقاله شما را با علائم شستشوی لباس آشنا می کنیم. استفاده از این علائم عجیب بی دلیل نیست. ولی […] نوشته علائم شستشوی لباس چه معنایی دارند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه با ایده های خلاقانه

هنگام افتتاح آرایشگاه زنانه، صاحب آن نه تنها باید محل مناسب و تجهیزات حرفه ای آرایشگاه را درنظر بگیرد، بلکه باید به نوع دکوراسیون آن هم فکر کند. ظاهر آرایشگاه تأثیر بسزایی روی مشتریان دارد؛ به همین دلیل باید به کوچک ترین جزئیات نیز توجه شود. ایده های بسیاری برای دکوراسیون آرایشگاه زنانه وجود دارد، اما در اینجا قصد داریم روی […] نوشته طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه با ایده های خلاقانه اولین بار در چطور پدیدار شد.

ضبط تماس تلفنی و منشی تلفنی چطور به کسب‌وکار شما کمک می‌کند؟‌

وقتی صاحبان کسب وکار به این فکر می کنند که چطور کسب وکار خود را بهتر کنند، اغلب نکته های کوچک را نادیده می گیرند. ضبط تماس تلفنی و منشی تلفنی یکی از مفیدترین روش هاست، اما هنوز هم بیشتر صاحبان کسب وکار توجهی به آن نمی کنند. کسب وکار صرفا با تغییرات و اقدامات بزرگ و فراگیر سروکار ندارد، پس هرگز نباید این […] نوشته ضبط تماس تلفنی و منشی تلفنی چطور به کسب وکار شما کمک می کند؟ اولین بار در چطور پدیدار شد.

۶ ابزار اولویت بندی برای افزایش بهره وری و مدیریت بهتر زمان

اولویت بندی یکی از آن مهارت های ضروری است که اگر بخواهید بهترین نتیجه را از تلاش های خود و اعضای تیم تان بگیرید، باید در آن مهارت داشته باشید. با کمک اولویت بندی می توانید در زندگی تان آرامش ایجاد کنید و طوری وقت تان را مدیریت کنید که بتوانید انرژی و تمرکز خود را روی چیزهایی بگذارید که واقعا اهمیت […] نوشته ۶ ابزار اولویت بندی برای افزایش بهره وری و مدیریت بهتر زمان اولین بار در چطور پدیدار شد.

کتاب الفبای قراردادهای تجاری؛ هرآنچه که باید درباره عقد قرارداد بدانید

زندگی این روزهای ما، با حقوق و قوانین متعددی گره خورده است. این روزها، برای بخشیدن وجهه حقوقی به هر کاری، باید آن را در قراردادی ثبت کنیم. از رهن و اجاره و بیع گرفته تا انواع قراردادهای کاری و… . آیا از مسائل مربوط به عقد قراردادهای مختلف خبر دارید؟ آیا با حقوق و […] نوشته کتاب الفبای قراردادهای تجاری؛ هرآنچه که باید درباره عقد قرارداد بدانید اولین بار در چطور پدیدار شد.

منبع خبرها سایت چطور chetor می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت چطور 1068 می باشد.

اخبار گوناگون