روی خط خبر

لیست خبرهای بانکداری الکترونیک ebinews

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری الکترونیک ebinews 889 می باشد.

ضعف دانش ‌تیمی؛ نخستین چالش داخلی اکوسیستم استارت‌آپی

یک فعال استارت آپی کمبود دانش تیمی را بزرگ ترین مشکل داخلی فعالان این اکوسیستم دانست و گفت: در بعد خارجی، گرفتار شدن در پیچ و خم اداری سازمان ها و نهادهای دولتی و عمومی وقت و انرژی زیادی را از آنها می گیرد.

نهمین سمپوزیوم بین المللی مخابراتIST2018 /بیگ دیتا، 5G، امنیت اطلاعات، اینترنت اشیا و 13 کارگاه آموزشی در سمپوزیوم نهم

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات روز سه شنبه نهمین سمپوزیوم بین المللی مخابرات IST2018 را با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از متخصصین و صاحبنظران دانشگاه ها برگزار کرد.

پاسخ به ابهامات و انتقادات «طرح ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی مجلس»

رئیس کمیته فضای مجازی مجلس شورای اسلامی و طراح اصلی «طرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی مجلس» در نشستی خبری به ابهامات و انتقاداتی که در دوماه گذشته نسبت به این طرح مطرح شده پاسخ داد.

رویداد فین تک فارم بانک کشاورزی، فرصتی برای توسعه خدمات نوآورانه و حمایت از کارآفرینی است

رویداد فین تک فارم بانک کشاورزی با هدف شناسایی فرصت های سرمایه گذاری در استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان و توسعه خدمات نوآورانه و خلق ارزش افزوده برای کلیه ذینفعان برنامه ریزی شده و در حال اجرا است.

پژوهشگران برتر نظام بانکی معرفی شدند+اسامی

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،داوران همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری همه ساله، پس از بررسی آثار تالیفی و مستندات پژوهشگران، افراد و آثار برگزیده در ۶ بخش، مقاله، کتاب، پژوهشگران منتخب نظام بانکی، پژوهشگران منتخب بانک مرکزی، پژوهشگران منتخب پژوهشکده پولی و بانکی و پژوهشگران منتخب بانک ها را معرفی می کنند.اسامی منتخبین هشتمین دوره همایش بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری که از صبح امروز در بانک مرکزی با حضور اکبر کمیجانی قائم مقام بانک مرکزی، علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی و مدیران...

نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فن آوران برگزیده کشور/ستاری:جریان اجتماعی استارتاپی در کشور شتاب گرفته است

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مراسم نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور،که با حضور معاون اول رئیس جمهوری در سالن اجلاس سران برگزار شد، بیان کرد: معاونت علمی در عرصه توسعه پژوهش در کشور همکاری های تنگاتنگی با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دارد و در این چند سال نتایج خوبی در این همکاری ها به دست آورده ایم.وی افزود: یک راه جدید در دولت تدبیر و امید در زمینه پژوهش و فناوری در کشور باز شده است که بر اساس این راه جدید، پژوه...

عامل اصلی موفقیت پیام رسان های داخلی اعتماد است

نظرسنجی توییتری معاون وزیر ارتباطات نشان می دهد؛ الف نتیجه نظرسنجی توییتری معاون وزیر ارتباطات در مورد عامل اصلی موفقیت پیام رسان های داخلی آمار جالبی را نشان می دهد. به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،در این نظرسنجی ۷۵ درصد "اعتماد عمومی مردم" را مهمترین عامل موفقیت پیام رسانهای داخلی می دانند و تنها ٢ درصد گزینه "حمایت مالی دولت" را انتخاب کرده اند.منبع: خبرآنلاینامتیاز کاربران

افزایش ظرفیت شبکه‌ ترانزیت بین‌الملل به بیش از سه ترابیت/قطعی و در دسترس نبودن کاهش می یابد

بررسی ها نشان می دهد ظرفیت شبکه IP ایران به عنوان هسته مرکزی شبکه ملی اطلاعات، سه برابر شده و با اجرای پروژه ای در کمتر از ۱۰ ماه آینده، تاخیر، قطعی و در دسترس نبودن های شبکه کاهش می یابد.

آیین‌نامه اجرایی استانداردسازی نظام تبادل اطلاعات کشور/انجام تبادل و استعلامات؛از طریق مرکز ملی تبادل اطلاعات (NIX)

آیین نامه اجرایی احصای تمامی استعلامات و ایجاد نظام استانداردسازی تبادل اطلاعات بین دستگاهی ماده ۶۷ قانون برنامه ششم توسعه ایران در شورایعالی فضای مجازی به ریاست رئیس جمهور، بررسی و تصویب شد.

منبع خبرها سایت بانکداری الکترونیک ebinews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری الکترونیک 889 می باشد.

اخبار گوناگون