روی خط خبر

لیست خبرهای بانکداری الکترونیک ebinews

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری الکترونیک ebinews 262 می باشد.

برنامه پرداخت با بیت کوین اسکوئر در رتبه دوم اپ استور اپل !

شرکت فین تک اسکوئر (Square) که متعلق به مدیرعامل توییتر، جک دورسی است، پس از گذشت یک دهه از راه اندازی در سال ۲۰۰۹، ، به غول حوزه پرداخت های دیجیتال با ارزش معادل ۲۹ میلیارد دلار تبدیل شده است؛ پلتفرم محبوبی که به کاربران اجازه ارسال و دریافت پول و همچنین خرید بیت کوین را می دهد.

نسل دوم بلاکچین و قراردادهای هوشمند

با توجه به تحقیقات اکسنچر که در آغاز سال ۲۰۱۷ منتشر شده است، بانک ها می توانند با تکنولوژی بلاکچین و قراردادهای هوشمند که در آن برخی از اقدامات با شرایط از قبل تعریف شده، به طور خودکار انجام می شود، در هزینه های خود صرفه جویی کنند. گارتنر برآورد کرده است که تا سال ۲۰۲۲، قراردادهای هوشمند در بیش از ۲۵ درصد از سازمان های جهانی مورد استفاده قرار می گیرد. سازمان های پیشرو در ارائه فناوری مانند آی بی ام، مایکروسافت و اکسنچر راه حل های بلاکچین برای مشتریان سازمانی ارائه می دهند.برای بانک ها و موسسات خ...

مراسم رونمایی از اپلیکیشن سنجینه برگزار شد

مراسم رونمایی از اپلیکیشن سنجینه با حضور مدیران ارشد بانک مرکزی، وزارت ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه، هشتم بهمن در هتل هما برگزار شد. بانک مرکزی در حوزه اعتبارسنجی این سامانه مقام ناظر را دارد و شرکت اعتبارسنجی ایران مجری این سامانه است.

ایران به زودی از ارزرمزملی با هدف دور زدن آمریکا و سوئیفت رونمایی می‌کند

یوری پریپاکچین، مدیر انجمن صنعت کریپتو و بلاک چین در روسیه در این باره به الجزیره گفت: بر اساس اطلاعاتی که در اختیار داریم، فعالیت های پیرامون توسعه سیستم ایرانی سوئیفت هم اکنون در جریان است.

منبع خبرها سایت بانکداری الکترونیک ebinews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری الکترونیک 262 می باشد.

اخبار گوناگون