روی خط خبر

لیست خبرهای بانکداری الکترونیک ebinews

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری الکترونیک ebinews 735 می باشد.

نسل سوم

حرکت به سوی بانکداری دیجیتال امری اجتناب ناپذیر است و بانک ملت در حوزه فناوری اطلاعات همراه پیشتاز و پیشرو بوده و انتظار می رود در مدل کسب و کار دیجیتال نیز در شبکه بانکی طلایه دار باشد/اقتصاد کشور ما، اقتصادی بانک محور است و بانک ملت به عنوان یکی از بزرگترین بانک های کشور، نقش آفرینی کلیدی در نظام اقتصادی کشور محسوب می شود/اولویت نخست درچارچوب اقتصاد مقاومتی، توسعه و تقویت بانکی مقاوم است که این مهم در قالب یکی از اهداف کلان محور "نقش آفرینی در اقتصاد مقاومتی"، مد نظر قرار گرفته است.

فرصت‌های جهانی بانکداری باز

دومین دستورالعمل خدمات پرداخت (PSD2) از ابتدای ژانویه سال جاری میلادی (2018) اجرایی شد. شورای اروپا بازبینی این دستورالعمل را در نوامبر سال 2015 میلادی تصویب کرده و چارچوبی را طراحی کرده بود که رابط های (APIs) بانکداری باز در یک بازه چندساله توسعه یابند. پیاده سازی آن البته با یک رویکرد بدون تمایز به پیش رفته که باعث تاخیرهای قابل توجهی در مراحل اولیه اجرا شده است. تنها 11 دولت اروپایی توانسته اند که PSD2 را با مقررات محلی منطبق سازند.

فروش یونیت صندوق در شعبه تمام دیجیتال بانک ایران‌زمین

معاون فناوری اطلاعات بانک ایران زمین گفت: خدمات فروش یونیت های صندوق (واحد صندوق سرمایه گذاری قابل معامله در بورس) بزودی در شعبه تمام دیجیتال بانکی ایران زمین امکانپذیر می شود.

بنیان‌گذار مایکروسافت از دنیا رفت

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پل آلن که همراه با بیل گیتس مایکروسافت را بنیان نهاد در ۶۵ سالگی به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت. بیل در اظهارات رسمی گفت: از زمانی که باهم به مدرسه می رفتیم تا این سال ها، پل یک شریک درست و دوست داشتنی بود.خانواده وی در سیاتل، سرطان غدد لنفاوی دلیل مرگ وی اعلام کردند. پل آلن که یکی از پایونیرهای دنیای رایانه محسوب می شد در دهه ۱۹۸۰ مایکروسافت را ترک کرد و پس از ظهور علائم اولیه سرطان با توجه به ثروتی که اندوخته بود، سعی کرد با مالکیت بر تیم NFL شهر، سیاتل ...

آشنایی با رادیکس (Radix)، رقیب قدرتمند بلاک چین !

رادیکس یکی از اولین سامانه های غیرمتمرکز باقابلیت مقیاس پذیری خطی است و می تواند از سطح نرخ تعداد تراکنش در ثانیه سامانه ویزا (که یکی از بهترین های مقیاس پذیری در فضای رمزنگاری است) بگذرد.

اتصال به ناکجا آباد

سوییفت به صورت تاریخی از اوایل دهه 70 راه اندازی شد و 5 بانک بزرگ دنیا تصمیم گرفتند پرداخت ها را در قالبی منسجم و هماهنگ انجام دهند/بیشترین دلیلی که باعث می شود سوییفت به سمت بلاکچین نرود، همان اعتماد و امنیت در برابر بی اعتمادی است/هند در بانک های داخلی اش نه از طریق بیت کوین؛ بلکه از طریق تکنولوژی هایی داخلی بدون استفاده از سوییفت تراکنش های بین المللی انجام دهد.

آغاز جیتکس 2018 با برآورد بیش از 100 هزار بازدیدکننده/ در مرکز تجارت جهانی دبی چه می‌گذرد؟

جیتکس را مهمترین رویداد فناوری در آسیا، خاورمیانه و شمال آفریقا می دانند، رویدادی که قرار است از امروز یکشنبه به مدت یک هفته در «مرکز تجارت جهانی دبی» به عنوان برترین مرکز برگزاری نمایشگاه ها و کنفرانس ها در خاورمیانه در خیابان شیخ زاید دبی و با هدف رشد و توسعه کسب و کارها در جهان برگزار شود.

منبع خبرها سایت بانکداری الکترونیک ebinews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت بانکداری الکترونیک 735 می باشد.

اخبار گوناگون