روی خط خبر

لیست خبرهای انتخاب entekhab

تعداد کل خبرها از سایت انتخاب entekhab 1834 می باشد.

پروژه ۲ میلیارد دلاری عربستان با یک شرکت آمریکایی-اسرائیلی، برای زمین گیر کردن اقتصاد ایران

بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن در توییتر خود به نقل از نیویورک تایمز نوشت: پروژه ی دو میلیارد دلاری عربستان با یک شرکت آمریکایی-اسرائیلی در سال ۲۰۱۶ شامل این موارد بود: زمین گیر کردن اقتصاد ایران، ساختن حساب های جعلی در اینترنت برای ایجاد شورش، حمایت مالی از گروه های مخالف، و تلاش وسیع برای رو در رو قرار دادن مقامات رسمی ایرانی علیه یکدیگر.

حرف او دقیقا همان خواسته دشمن است / دشمن اظهارات او را به مفهوم کمک مالی ایران به تروریسم تلقی می‌کند! / پذیرش FATF شبیه واگذاری امور کشور به بیگانگان در دولت قاجار است

شریعتمداری مدعی شد: پذیرش FATF شبیه واگذاری امور کشور به بیگانگان در دولت قاجار است. دولت قاجار نیز امتیاز بانک شاهنشاهی، امتیاز کشتیرانی در کارون، امتیاز انحصار احداث راه آهن و بهره برداری از کلیه معادن و جنگل ها و احداث قنات ها و اداره گمرک به یک یهودی انگلیسی به نام رویتر، امتیاز انحصاری توتون و تنباکو به انگلیسی ها، امتیاز خط آهن و شوسه به روس ها، امتیاز انحصاری استخراج و بهره برداری از چاه های نفت به انگلیس و... را به بیگانگان داده بود.

موازنه قدرت به نفع فلسطینیان تغییر یافته / استعفای لیبرمن نشانه شکست تل آویو است

سرلشگر صفوی تاکید کرد: جبهه مقاومت اسلامی از لبنان، سوریه، عراق و یمن گرفته تا فلسطین اشغالی گسترش یافته است. اکنون فلسطین یک قدرت بازدارندگی داشته و توازن قدرت را به دست آورده است. امیدوارم تا ۲۵ سال آینده رژیم صهیونیستی از منطقه محو شود.

از فاصله ۵۷۰ کیلومتری دشمنان، یک ساختمان را از بین می‌بریم؛ این قدرت بازدارندگی ما را نشان می دهد

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تاکید کرد: فلسطینی ها ظرف این ۴۸ ساعت کاری کردند که ارتش رژیم صهیونیستی که خود را چهارمین ارتش بزرگ دنیا می داند، دست هایش را بالا گرفت

تل آویو از دسترسی زمینی ایران به سرزمین‌های اشغالی هراسناک است

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی از دسترسی زمینی ایران به مناطق اشغالی هراسناک است، گفت: حیات این رژیم نامشروع، با شرارت همراه بوده و با جنگ افروزی به دنبال تثبیت موقعیت خود است.

ظریف موضوع پولشویی را در شرایط درستی مطرح کرد / وقتی مخالفان FATF این موضوع را در سطح خیانت به کشور به کف خیابان می‌برند، حتما یک مسئول ارشد هم باید واقعیات را بگوید

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی هجمه ها نسبت به وزیر خارجه در روزهای گذشته گفت که در شرایط فعلی تحریم و تهاجم علیه ملت ایران، تیم دیپلماسی و شخص دکتر ظریف نیازمند دلگرمی و پشتیبانی از داخل است.

ابراز همدردی ایران با مردم آمریکا در پی آتش سوزی کالیفرنیا

بهرام قاسمی با اظهار تاسف عمیق از وقوع آتش سوزی مهیب و گسترده در ایالت کالیفرنیای آمریکا که ده ها کشته و خسارات مالی فراوانی بر جای گذاشت، با مردم آمریکا و خانواده های مصیبت زده ابراز همدردی کرد.

خدا را در نظر بگیرید

نماینده آشوریان در مجلس با اشاره به اینکه هجمه به ظریف بوی دودستگی و نفاق می دهد، گفت که به عنوان یک مسیحی اعلام می کنم که باید خدا را در نظر گرفت تا بتوانیم به خواسته های دیرینه نظام برسیم.

علاقه‌مند به نشستن بر سر میز مذاکره با عربستان هستیم/ مدارک علیه نازنین زاغری، باقر و سیامک نمازی‌ و محکومان محیط زیست علنی می‌شود

کمال خرازی در پاسخ به رغبت ایران برای مذاکره با سعودی ها گفت که ما همیشه مایل به مذاکره با عربستان و سایر کشورها برای بهبود شرایط منطقه بوده ایم.تنها با مذاکره کشورهای کلیدی خاورمیانه می توان به شرایط بهتر دست یافت.

منبع خبرها سایت انتخاب entekhab می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت انتخاب 1834 می باشد.

اخبار گوناگون