روی خط خبر

لیست خبرهای فانوس نیوز fanousnews

تعداد کل خبرها از سایت فانوس نیوز fanousnews 11905 می باشد.

مربی خارجی می خواستم اما فدراسیون نپذیرفت

قهرمان وزنه برداری المپیک گفت: به فدراسیون گفته بودم مربی خارجی می خواهم چون کسی را می خواستم که خیلی حرفه ای باشد و بتواند من را به بهترین نحو به مسابقات برساند اما فدراسوین گفت نمی تواند برایم مربی خارجی بیاورد.

ورزشکاران ما پیرو مکتب امام هستند

به گزارش فانوس، دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به همراه دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، معاونین، مدیران ستادی وزارت ورزش و جوانان، رؤسای فدراسیون های ورزشی و قهرمانان ورزش با آرمان های حضرت امام (ره) تجدید میثاق کردند. سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، کارنامه ورزش ایران در چهل سال گذشته را درخشان توصیف کرد و با تاکید بر این مهم که ورزشکاران و جوانان ثابت کردند که پیرو مکتب امام هستند اظهار داشت: جامعه ورزش و جوانان هر ساله میثاق بستند که با همه توانشان از آرمان های امام راحل در جهت توسع...

بورس سبز پوش شد

فعالان بورس تهران روز متفاوتی را نسبت به دیروز تجربه کردند. در معاملات روز جاری نماگر اصلی بازار سهام بیش از ۶۰۰ واحد رشد کرد اما دیروز این شاخص با افت فزایندهای مواجه شد.

گام عملیاتی بانک ملی ایران در جهت تقویت و توسعه مناسبات فرهنگی و اقتصادی کشورها

نمایندگان کشورهای عضو مؤسسه فرهنگی اکو و جمعی از سفیران و مقامات سفارتخانه های کشورهای مختلف امروز به موزه بانک ملی ایران آمدند و از میراث ملی موجود در این موزه و اماکن تاریخی ساختمان سردار اسعد و زورخانه بانک بازدید کردند.

اهمیت حمایت از استارت‌آپ‌ها برای رشد اقتصادی کشور

در دنیای امروز، نقش استارت آپ ها در رونق اقتصادی هر روز پررنگ تر می شود. اشتغالزایی، خلق ثروت، بهبود کیفیت و استاندارد زندگی و افزایش تولید ناخالص داخلی از مهم ترین نقش هایی هستند که استارت آپ ها در رشد اقتصادی ایفا می کنند؛ اما محقق شدن این نقش ها نیازمند زیرساخت های مناسب و فرهنگ کارآفرینی است.

منبع خبرها سایت فانوس نیوز fanousnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت فانوس نیوز 11905 می باشد.

اخبار گوناگون