روی خط خبر

لیست خبرهای قانون ghanoondaily

تعداد کل خبرها از سایت قانون ghanoondaily 7063 می باشد.

محرومیت تیم سردار آزمون :: قانون

قانون- باشگاه روبین کازان به علت رعایت نکردن فیرپلی مالی با محرومیت سنگینی توسط یوفا رو به رو شد.به گزارش قانون به نقل از ساکرنت، یوفا امروز (پنجشنبه) اعلام کرد باشگاه روبین کازان دو سال نمی تواند در رقابت های اروپایی شرکت کند.تیم روسی به دلیل رعایت نکردن فیرپلی مالی با چنین محرومیت سنگینی رو به رو شد.سردار آزمون در این باشگاه روسی بازی می کند.کازان اکنون در رتبه پنجم لیگ یک روسیه قرار دارد.

سمی ترین صادرات عربستان افراط گرایی است :: قانون

سمی ترین صادرات عربستان که بر آمریکا و کل جهان تأثیر گذاشته -افراط گرایی-، محمد بن سلمان کارهایی انجام داده که امید زیادی را به وجود آورده، اما اکنون دستان دولت وی به خون جمال خاشقجی آلوده است.

حضور بانوان در بازی پرسپولیس و السد صحت ندارد :: قانون

مشاور رییس فدراسیون فوتبال در امور فرهنگی و اجتماعی می گوید مشکلاتی در ورزشگاه آزادی برای حضور بانوان وجود دارد که باید بر طرف شود و به همین دلیل از بازی ایران برابر بولیوی به عنوان یک آزمون استفاده شد.

چرا ترمیم مزد به سرانجام نمی‌رسد؟ :: قانون

آیا واقعاً می خواهند آنقدر تاخیر کنند تا زمان مذاکرات مزدی آخر سال برسد؟ آیا قانون و یکی از مهم ترین اسناد قانونی کشور که دستاورد تاریخی طبقه ی کارگر است تا آن اندازه بی ارزش است که می خواهند از اجرای اصلی ترین اصول آن طفره بروند؟

کاهش قیمت مسکن با آغاز تحریم های آمریکا در آبان ماه :: قانون

قانون-عضو کمیسیون عمران مجلس از کاهش قیمت مسکن با آغاز تحریم های آمریکا در آبان ماه خبر داد.به گزارش قانون به نقل از خانه ملت،سیدهادی بهادری با اشاره به تلاطمات اخیر بازار مسکن و آینده پیش روی این بازار در کلانشهرها، گفت: متأسفانه قیمت مسکن در یک سال اخیر، پس از چند سال رکود این بازار، افزایش چشمگیر و چندبرابری داشت و این مسئله موجب شد که خانواده ها به ویژه زوج ها جوان، قادر به خرید مسکن در کشور به ویژه تهران نباشد.نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه در اقتصاد کشور این م...

منبع خبرها سایت قانون ghanoondaily می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت قانون 7063 می باشد.

اخبار گوناگون