روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 139 می باشد.

سود و زیان فیلترینگ اینستاگرام - اصفهان ارتباط

این روزها حرف فیلتر اینستاگرام بارها مطرح شده است، اما فارغ از موفق یا ناموفق بودن فیلترینگ اینستاگرام در این مطلب سعی کرده ایم با بررسی پرطرفدارترین صفحات این شبکه اجتماعی در میان کاربران ایرانی ببینیم در صورت فیلتر شدن اینستاگرام در ایران اصولا چه اتفاقی می افتد.تعداد کاربران اینستاگرام در ایران به طور دقیق مشخص نیست، اما […] نوشته سود و زیان فیلترینگ اینستاگرام اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

پنالتی فیلترینگ - اصفهان ارتباط

مهم نیست در زمین فوتبال چه اتفاقی افتاده، در دنیای مجازی دروازه بانی که در چهار مسابقه سه گل خورده از دروازه بانی که در همین چهار مسابقه چهار کلین شیت داشته موفق تر معرفی شده است. اولی محمد العویس، دروازه بان عربستان سعودی است و دومی علیرضا بیراوند خودمان. نتیجه نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تعیین بهترین بین این […] نوشته پنالتی فیلترینگ اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

عین الدوله های قجری : از مخالفت با «تلگراف»دیروز تا «پیامرسانهای» امروز - اصفهان ارتباط

در خصوص مضرات استفاده از فیلترینگ اکثر رسانه ها و کارشناسان بصورت مبسوط گفته و نوشته اند و جای برای تکرار مکررات نیست ولی نقطه ی پنهان شده این ماجرا اینجاست که چرا کاربران ایرانی در قبال مشاهده پیام نرم افزارهای فیلترشکن مبنی بر اینکه این برنامه مخرب است هیچ واکنشی نشان نمیدهند و با […] نوشته عین الدوله های قجری : از مخالفت با «تلگراف»دیروز تا «پیامرسانهای» امروز اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

نقش اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی - اصفهان ارتباط

 «اتحادیه کسب وکارهای مجازی»  با وجود مخالفتهایی پا گرفت و اعضای هیئت مدیره آن با انتخابات مشخص شد. هرچند هنوز به صورت شفاف، وظایف این اتحادیه تشریح نشده، اما هدف از تشکیل آن را رسیدگی به مشکلات اکوسیستم استارت آپی و دیگر کسب وکارهای مجازی تشریح کرده اند. حال وقت پاسخ به سؤالات فرارسیده و اکنون که با وجود موافقان و […] نوشته نقش اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

پایان دیجیتال مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی با فیلتر اینستاگرام - اصفهان ارتباط

اولین گام جدی برای فیلترینگ اینستاگرام با انتشار اظهار نظر معاون اول دادستان کل کشور برداشته شد. او خبر داد که فیلترینگ این شبکه اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است. این اتفاق در دومین سال فعالیت دولت دوازدهم رخ می دهد؛ دولتی که سرمنشا سیاست هایش، منشور حقوق شهروندی است و از ابتدای کار خود تلاش […] نوشته پایان دیجیتال مارکتینگ در شبکه های اجتماعی با فیلتر اینستاگرام اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

«رزمایش قطع اینترنت» ایران؛ آغازی برای قطع خدمات بانکی در خارج از کشور و لغو آن - اصفهان ارتباط

یکی از شرکت های پرداخت الکترونیک در ۳۰ دی ماه با ارسال نامه ای به پذیرندگان دارای درگاه پرداخت اینترنتی خود، خبر داد که بر اساس اعلام سازمان پدافند غیرعامل و شاپرک، در تاریخ ۷ بهمن ماه، از ساعت ۱۰ الی ۱۲ به منظور «رزمایش قطع اینترنت»، همه سرویس های مبتنی بر کارت برای پذیرندگانی که دارای سرور خارج از […] نوشته «رزمایش قطع اینترنت» ایران؛ آغازی برای قطع خدمات بانکی در خارج از کشور و لغو آن اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

مسابقه ملی فتح پرچم - اصفهان ارتباط

برگزاری مسابقات علمی جذاب در سطح دانشگاه، ضمن فراهم نمودن فضای پرنشاط علمی برای دانشجویان، دانش و توانایی آن ها را افزایش می دهد. ارتقا فرهنگ کار گروهی افراد که یکی از نکات مغفول مانده در جامعه ایرانیست و نیز ظهور استعدادهای ناب که گاهی در چارچوب های کلاسیک آموزشی دانشگاه اجازه بروز نمی یابند، از دیگر کارکردهای […] نوشته مسابقه ملی فتح پرچم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اخطار جدی به دفاتر ارائه‌دهنده‌ی سیم کارت غیرقانونی - اصفهان ارتباط

وزیر ارتباطات از اخطار جدی به دفاتر خدمات ارتباطی خبر داد که با شیوه های غیرقانونی، سیم کارت را دراختیار ارسال کنندگان پیامک های مزاحم تبلیغاتی قرار می دهند.محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرایی شدن حکم لغو مجوز برای آن دسته از دفاتر خدماتی خبر داد که سیم کارت را غیرقانونی دراختیار ارسال کنندگان پیامک های مزاحم تبلیغاتی قرار می دهند. وی همچنین […] نوشته اخطار جدی به دفاتر ارائه دهنده ی سیم کارت غیرقانونی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

مقایسه سرعت اینترنت ۴G اپراتور‌های مختلف - اصفهان ارتباط

در این مطلب با استفاده از اپلیکیشن Open Signal، وضعیت سرعت اینترنت ۴G اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل را در مراکز استان های کشور مقایسه و بهترین اینترنت نسل ۴ کشور را معرفی کرده ایم.امروزه استفاده از اینترنت همراه بسیار گسترده شده و حتی محبوبیت بیشتری نسبت به اینترنت ثابت یا ADSL پیدا کرده است. در […] نوشته مقایسه سرعت اینترنت ۴G اپراتور های مختلف اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شبکه 5G چیست و سرعت اینترنت 5G چقدر است؟ - اصفهان ارتباط

شبکه ۵G در برخی مناطق ایالات متحده آمریکا در دسترس قرار دارد و به زودی گسترده خواهد شد. در این بخش قصد داریم میزان سرعت اینترنت ۵ جی و زمان دسترسی شبکه قدرتمند ۵G را مورد بررسی قرار دهیم. هم اکنون بحث درباره شبکه ۵G در حال گسترش است. در حال حاضر تعداد کمی از […] نوشته شبکه ۵G چیست و سرعت اینترنت ۵G چقدر است؟ اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 139 می باشد.

اخبار گوناگون