روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 183 می باشد.

مسابقه ملی فتح پرچم - اصفهان ارتباط

برگزاری مسابقات علمی جذاب در سطح دانشگاه، ضمن فراهم نمودن فضای پرنشاط علمی برای دانشجویان، دانش و توانایی آن ها را افزایش می دهد. ارتقا فرهنگ کار گروهی افراد که یکی از نکات مغفول مانده در جامعه ایرانیست و نیز ظهور استعدادهای ناب که گاهی در چارچوب های کلاسیک آموزشی دانشگاه اجازه بروز نمی یابند، از دیگر کارکردهای […] نوشته مسابقه ملی فتح پرچم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اخطار جدی به دفاتر ارائه‌دهنده‌ی سیم کارت غیرقانونی - اصفهان ارتباط

وزیر ارتباطات از اخطار جدی به دفاتر خدمات ارتباطی خبر داد که با شیوه های غیرقانونی، سیم کارت را دراختیار ارسال کنندگان پیامک های مزاحم تبلیغاتی قرار می دهند.محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرایی شدن حکم لغو مجوز برای آن دسته از دفاتر خدماتی خبر داد که سیم کارت را غیرقانونی دراختیار ارسال کنندگان پیامک های مزاحم تبلیغاتی قرار می دهند. وی همچنین […] نوشته اخطار جدی به دفاتر ارائه دهنده ی سیم کارت غیرقانونی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

مقایسه سرعت اینترنت ۴G اپراتور‌های مختلف - اصفهان ارتباط

در این مطلب با استفاده از اپلیکیشن Open Signal، وضعیت سرعت اینترنت ۴G اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل را در مراکز استان های کشور مقایسه و بهترین اینترنت نسل ۴ کشور را معرفی کرده ایم.امروزه استفاده از اینترنت همراه بسیار گسترده شده و حتی محبوبیت بیشتری نسبت به اینترنت ثابت یا ADSL پیدا کرده است. در […] نوشته مقایسه سرعت اینترنت ۴G اپراتور های مختلف اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شبکه 5G چیست و سرعت اینترنت 5G چقدر است؟ - اصفهان ارتباط

شبکه ۵G در برخی مناطق ایالات متحده آمریکا در دسترس قرار دارد و به زودی گسترده خواهد شد. در این بخش قصد داریم میزان سرعت اینترنت ۵ جی و زمان دسترسی شبکه قدرتمند ۵G را مورد بررسی قرار دهیم. هم اکنون بحث درباره شبکه ۵G در حال گسترش است. در حال حاضر تعداد کمی از […] نوشته شبکه ۵G چیست و سرعت اینترنت ۵G چقدر است؟ اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

گزارش فصل پاییز کافه بازار : پیام‌رسان‌ها پرنصب‌ترین برنامه‌ها - اصفهان ارتباط

گزارش توسعه دهندگان فصل پاییز ۹۷ کافه بازار منتشر شد که براساس آن پیام رسان ها پرنصب ترین برنامه ها در این فصل بوده اند. همچنین در این گزارش به موضوعات جدیدی از جمله میزان تمایل کاربران استان ها به برنامه ها و بازی های دسته های مختلف بازار، نرخ تبدیل کاربران بازار به کاربران خریدکننده در هر استان و دلایل عدم پذیرش برنامه ها در […] نوشته گزارش فصل پاییز کافه بازار : پیام رسان ها پرنصب ترین برنامه ها اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

چگونه امنیت شبکه وای‌ فای خود را برقرار و از اتصال دیگران به آن جلوگیری کنیم - اصفهان ارتباط

امروزه بسیاری از کاربران از شبکه های وای فای به منظور اتصال به اینترنت استفاده می کنند. اما در این شرایط افراد دیگر نیز می توانند از طریق شبکه وای فای دیگران به اینترنت متصل شوند. اگر از جمله کاربرانی هستید که نمی خواهید دیگران از وای وای شما استفاده کنند در ادامه این آموزش با ما همراه باشید. آیا به این موضوع شک […] نوشته چگونه امنیت شبکه وای فای خود را برقرار و از اتصال دیگران به آن جلوگیری کنیم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

هرآنچه باید درباره پروتکل HTTP/2 بدانید - اصفهان ارتباط

اگر فردی ادعا کند راهکار ویژه ای برای بارگذاری سریعتر وب سایت، کاهش فشار روی منابع سروری، کاهش زمان اختصاص داده شده برای بهینه سازی نرم افزاری سرعت سایت و بهبود جایگاه (رنک) سایت شما در اختیار دارد، شاید در نگاه اول، این موارد غیرواقعی به نظر برسند اما با ظهور یکی از برترین پیشرفت های حادث شده در تکنولوژی وب در […] نوشته هرآنچه باید درباره پروتکل HTTP/2 بدانید اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

۱۲ قانون ضروری برای امن ماندن در اینترنت - اصفهان ارتباط

نداشتن دقت کافی هنگام گشت و گذار در اینترنت، وصل شدن به وای-فای های رایگان مشکوک، دانلود یک فایل مخرب و یا باز کردن پیوست یک ایمیل ممکن است عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد. اگر نگران امنیت خود و فرزندان تان در فضای مجازی هستید، می توانید با رعایت ۱۲ قانون ضروری خود را در برابر […] نوشته ۱۲ قانون ضروری برای امن ماندن در اینترنت اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شرط بندها به بهشت نمی روند!! - اصفهان ارتباط

اینروزها که مسئولین فناوری اطلاعات و مدعی العموم ها در کش و قوس فیلتر کردن ابزارهای ارتباطی بدلیل ترویج گناه و امنیتی هستند، در گوشه ای دیگر از این فضای فناوری اطلاعات سایت های شرط بندی  با تبلیغات گسترده و با شعار میلیونر شدن ،در سایه ی امن مشغول خالی کردن جیب مردم  هستند. خاطرم […] نوشته شرط بندها به بهشت نمی روند!! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اقتصاد فیلترینـگ در ایـران - اصفهان ارتباط

مساله فیلترینگ در ایران از جمله موضوعاتی است که باوجود بایدها و نبایدها، مخالفان و موافقان و مجموع نهادهای متعدد و هزینه هایی که به این منظور در کشور می شود، همچنان شاید وحدت رویه و تصمیمی جامع در خصوص آن نیستیم.گروهی از صاحب نظران معتقدند که فیلتر کردن بسیاری از سایت های و شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، […] نوشته اقتصاد فیلترینـگ در ایـران اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 183 می باشد.

اخبار گوناگون