روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 183 می باشد.

گستره و قلمرو حریم خصوصی در فضای مجازی - اصفهان ارتباط

این روزها در اکثر خانه های ما مهمان نخوانده ای دائمی دارد که قصد ترک خانه ی ما را ندارد! مهمانی که هزینه بابتش پرداخت می کنیم و حتی برای چند ساعت طاقت دوری آن را نداریم!فراگیری استفاده از اینترنت و نرم افزارهای شبکه های اجتماعی باعث به وجود آمدن فرصت ها و تهدیداتی شده […] نوشته گستره و قلمرو حریم خصوصی در فضای مجازی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شبکه های اجتماعی نقشی در خریدهای آنلاین ندارند - اصفهان ارتباط

این روزها بخش عمده ای از کاربران برای خرید مایحتاج روزانه خود از اینترنت کمک می گیرند درواقع خرید آنلاین بشدت میان کاربران رواج پیدا کرده است. موضوعی که بسیاری بر این باور بودند با ظهور شبکه های اجتماعی مختلف در جهان، روند رو به شتابی خواهد داشت. اما نتایج تحقیقات مؤسسه پژوهشی Salesforce نشان داده که با […] نوشته شبکه های اجتماعی نقشی در خریدهای آنلاین ندارند اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

جعلیات، شبکه‌ها و کاسبی میلیاردی - اصفهان ارتباط

👈کافیست همین فردا، مثلا یک واردکننده یا تولیدکننده خمیر دندان با چند کانال پرمخاطب تلگرامی تفاهم کند که یکی از آن دروغ های دقیق را تنظیم کنند که به واسطه کمبود مواد اولیه و عدم تامین دلار، به زودی قیمت انواع خمیردندان افزایش یافته و این کالا نیز به سرنوشت پوشک دچار خواهد شد. 👈آنوقت باقی […] نوشته جعلیات، شبکه ها و کاسبی میلیاردی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اسب را گم کرده پی نعلش می‌گردد - اصفهان ارتباط

یک ماه از فیلتر کردن تلگرام گذشت و در این مدت شاهد فشارهای مستقیم و غیرمستقیم از سوی مسوولان برای ترک تلگرام و پیوستن به پیام رسان های بومی بودیم. با تمام تلاش های صورت گرفته و اختصاص وام های میلیاردی و اعطای زیرساخت های لازم، فعلا فقط یک میلیون کاربر تلگرام را پاک کردند؛ عددی که وزیر فناوری اطلاعات اعلام […] نوشته اسب را گم کرده پی نعلش می گردد اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

فرصت کارآفرینی بلاک‌چین - اصفهان ارتباط

بلاک چین را کجا می توان استفاده کرد؟ چه قشری از جامعه از آن بهره مند می شوند؟ کارآفرینان با چه جامعه هدفی روبه رو هستند؟ آیا فقط دانشمندان هستند؟ آیا مجددا فرآیندی می شود که در دست سرمایه داران است و افراد محروم بهره ای از آن ندارند؟ چه نیازهایی با این فناوری پاسخ داده می شود؟ فرصت های سرمایه گذاری آن کجاست؟ […] نوشته فرصت کارآفرینی بلاک چین اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

تمرکز مطلق روی فروشگاه‌های اینترنتی خودکشی است - اصفهان ارتباط

فروشگاه های اینترنتی در ایران اگرچه رشد خوبی دارند، اما آمار نشان می دهد با وجود سر و صدای زیاد این کسب وکارها در ایران و جهان، همچنان سهم فروش مجموع آنها در قیاس با فروشگاه های رایج و سنتی زیر ۵ درصد و برخی آن را زیر ۳ درصد تخمین می زنند.فروشگاه های اینترنتی حالا یک تنه شانه به شانه […] نوشته تمرکز مطلق روی فروشگاه های اینترنتی خودکشی است اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

فرصت کارآفرینی بلاک‌چین - اصفهان ارتباط

بلاک چین را کجا می توان استفاده کرد؟ چه قشری از جامعه از آن بهره مند می شوند؟ کارآفرینان با چه جامعه هدفی روبه رو هستند؟ آیا فقط دانشمندان هستند؟ آیا مجددا فرآیندی می شود که در دست سرمایه داران است و افراد محروم بهره ای از آن ندارند؟ چه نیازهایی با این فناوری پاسخ داده می شود؟ فرصت های سرمایه گذاری آن کجاست؟ […] نوشته فرصت کارآفرینی بلاک چین اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

جزئیات حمله به سایت‌های ایرانی - اصفهان ارتباط

عصر روز گذشته، تعدادی از وب سایت ها و پورتال های سازمان ها و دستگاه های اجرایی بر اثر حوادث امنیتی، از دسترس خارج شدن و یا بار پردازشی بسیار زیاد و غیرطبیعی بر روی سرویس دهنده های وب خود رو به رو بودند که تیم عملیاتی و پاسخگویی به حوادث امنیتی مرکز ماهر، ضمن بررسی موضوع اقدامات لازم و ضروری را […] نوشته جزئیات حمله به سایت های ایرانی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

دفاع سایبری نیازمند انسجام ویژه - اصفهان ارتباط

ایران امروزه یکی از قربانیان ترور و تهاجم سازمان یافته سایبری در دنیا شناخته می شود و صرف هزینه های هنگفت و برنامه های پیچیده در پوشش حمله ویروس های استاکس نت و فلیم شاید تنها بخش کوچکی از حملات لو رفته و مهارشده به کشورمان تلقی می شود.همین چند روز قبل بود که یک شرکت امنیتی روسیه، اعلام کرد ایران دومین […] نوشته دفاع سایبری نیازمند انسجام ویژه اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

نگرش امنیتی در برج های اطلاعاتی - اصفهان ارتباط

این روزها به برخی از سازمان ها که مراجعه می کنم اثر مشخصی از ضوابط امنیت اطلاعات نمی بینم، حتی بدتر از آن در برخی موارد، عدم اطلاع از وجود روش، استاندارد یا الزام آن است! حداکثر ضوابط امنیتی در حد کلمات عبور و نصب آنتی ویروس و … است. (و این یک زنگ خطر […] نوشته نگرش امنیتی در برج های اطلاعاتی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 183 می باشد.

اخبار گوناگون