روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 139 می باشد.

گزارش فصل پاییز کافه بازار : پیام‌رسان‌ها پرنصب‌ترین برنامه‌ها - اصفهان ارتباط

گزارش توسعه دهندگان فصل پاییز ۹۷ کافه بازار منتشر شد که براساس آن پیام رسان ها پرنصب ترین برنامه ها در این فصل بوده اند. همچنین در این گزارش به موضوعات جدیدی از جمله میزان تمایل کاربران استان ها به برنامه ها و بازی های دسته های مختلف بازار، نرخ تبدیل کاربران بازار به کاربران خریدکننده در هر استان و دلایل عدم پذیرش برنامه ها در […] نوشته گزارش فصل پاییز کافه بازار : پیام رسان ها پرنصب ترین برنامه ها اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

چگونه امنیت شبکه وای‌ فای خود را برقرار و از اتصال دیگران به آن جلوگیری کنیم - اصفهان ارتباط

امروزه بسیاری از کاربران از شبکه های وای فای به منظور اتصال به اینترنت استفاده می کنند. اما در این شرایط افراد دیگر نیز می توانند از طریق شبکه وای فای دیگران به اینترنت متصل شوند. اگر از جمله کاربرانی هستید که نمی خواهید دیگران از وای وای شما استفاده کنند در ادامه این آموزش با ما همراه باشید. آیا به این موضوع شک […] نوشته چگونه امنیت شبکه وای فای خود را برقرار و از اتصال دیگران به آن جلوگیری کنیم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

هرآنچه باید درباره پروتکل HTTP/2 بدانید - اصفهان ارتباط

اگر فردی ادعا کند راهکار ویژه ای برای بارگذاری سریعتر وب سایت، کاهش فشار روی منابع سروری، کاهش زمان اختصاص داده شده برای بهینه سازی نرم افزاری سرعت سایت و بهبود جایگاه (رنک) سایت شما در اختیار دارد، شاید در نگاه اول، این موارد غیرواقعی به نظر برسند اما با ظهور یکی از برترین پیشرفت های حادث شده در تکنولوژی وب در […] نوشته هرآنچه باید درباره پروتکل HTTP/2 بدانید اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

۱۲ قانون ضروری برای امن ماندن در اینترنت - اصفهان ارتباط

نداشتن دقت کافی هنگام گشت و گذار در اینترنت، وصل شدن به وای-فای های رایگان مشکوک، دانلود یک فایل مخرب و یا باز کردن پیوست یک ایمیل ممکن است عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد. اگر نگران امنیت خود و فرزندان تان در فضای مجازی هستید، می توانید با رعایت ۱۲ قانون ضروری خود را در برابر […] نوشته ۱۲ قانون ضروری برای امن ماندن در اینترنت اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شرط بندها به بهشت نمی روند!! - اصفهان ارتباط

اینروزها که مسئولین فناوری اطلاعات و مدعی العموم ها در کش و قوس فیلتر کردن ابزارهای ارتباطی بدلیل ترویج گناه و امنیتی هستند، در گوشه ای دیگر از این فضای فناوری اطلاعات سایت های شرط بندی  با تبلیغات گسترده و با شعار میلیونر شدن ،در سایه ی امن مشغول خالی کردن جیب مردم  هستند. خاطرم […] نوشته شرط بندها به بهشت نمی روند!! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اقتصاد فیلترینـگ در ایـران - اصفهان ارتباط

مساله فیلترینگ در ایران از جمله موضوعاتی است که باوجود بایدها و نبایدها، مخالفان و موافقان و مجموع نهادهای متعدد و هزینه هایی که به این منظور در کشور می شود، همچنان شاید وحدت رویه و تصمیمی جامع در خصوص آن نیستیم.گروهی از صاحب نظران معتقدند که فیلتر کردن بسیاری از سایت های و شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، […] نوشته اقتصاد فیلترینـگ در ایـران اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

گستره و قلمرو حریم خصوصی در فضای مجازی - اصفهان ارتباط

این روزها در اکثر خانه های ما مهمان نخوانده ای دائمی دارد که قصد ترک خانه ی ما را ندارد! مهمانی که هزینه بابتش پرداخت می کنیم و حتی برای چند ساعت طاقت دوری آن را نداریم!فراگیری استفاده از اینترنت و نرم افزارهای شبکه های اجتماعی باعث به وجود آمدن فرصت ها و تهدیداتی شده […] نوشته گستره و قلمرو حریم خصوصی در فضای مجازی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شبکه های اجتماعی نقشی در خریدهای آنلاین ندارند - اصفهان ارتباط

این روزها بخش عمده ای از کاربران برای خرید مایحتاج روزانه خود از اینترنت کمک می گیرند درواقع خرید آنلاین بشدت میان کاربران رواج پیدا کرده است. موضوعی که بسیاری بر این باور بودند با ظهور شبکه های اجتماعی مختلف در جهان، روند رو به شتابی خواهد داشت. اما نتایج تحقیقات مؤسسه پژوهشی Salesforce نشان داده که با […] نوشته شبکه های اجتماعی نقشی در خریدهای آنلاین ندارند اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

جعلیات، شبکه‌ها و کاسبی میلیاردی - اصفهان ارتباط

👈کافیست همین فردا، مثلا یک واردکننده یا تولیدکننده خمیر دندان با چند کانال پرمخاطب تلگرامی تفاهم کند که یکی از آن دروغ های دقیق را تنظیم کنند که به واسطه کمبود مواد اولیه و عدم تامین دلار، به زودی قیمت انواع خمیردندان افزایش یافته و این کالا نیز به سرنوشت پوشک دچار خواهد شد. 👈آنوقت باقی […] نوشته جعلیات، شبکه ها و کاسبی میلیاردی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اسب را گم کرده پی نعلش می‌گردد - اصفهان ارتباط

یک ماه از فیلتر کردن تلگرام گذشت و در این مدت شاهد فشارهای مستقیم و غیرمستقیم از سوی مسوولان برای ترک تلگرام و پیوستن به پیام رسان های بومی بودیم. با تمام تلاش های صورت گرفته و اختصاص وام های میلیاردی و اعطای زیرساخت های لازم، فعلا فقط یک میلیون کاربر تلگرام را پاک کردند؛ عددی که وزیر فناوری اطلاعات اعلام […] نوشته اسب را گم کرده پی نعلش می گردد اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 139 می باشد.

اخبار گوناگون