روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 139 می باشد.

فرصت کارآفرینی بلاک‌چین - اصفهان ارتباط

بلاک چین را کجا می توان استفاده کرد؟ چه قشری از جامعه از آن بهره مند می شوند؟ کارآفرینان با چه جامعه هدفی روبه رو هستند؟ آیا فقط دانشمندان هستند؟ آیا مجددا فرآیندی می شود که در دست سرمایه داران است و افراد محروم بهره ای از آن ندارند؟ چه نیازهایی با این فناوری پاسخ داده می شود؟ فرصت های سرمایه گذاری آن کجاست؟ […] نوشته فرصت کارآفرینی بلاک چین اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

تمرکز مطلق روی فروشگاه‌های اینترنتی خودکشی است - اصفهان ارتباط

فروشگاه های اینترنتی در ایران اگرچه رشد خوبی دارند، اما آمار نشان می دهد با وجود سر و صدای زیاد این کسب وکارها در ایران و جهان، همچنان سهم فروش مجموع آنها در قیاس با فروشگاه های رایج و سنتی زیر ۵ درصد و برخی آن را زیر ۳ درصد تخمین می زنند.فروشگاه های اینترنتی حالا یک تنه شانه به شانه […] نوشته تمرکز مطلق روی فروشگاه های اینترنتی خودکشی است اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

فرصت کارآفرینی بلاک‌چین - اصفهان ارتباط

بلاک چین را کجا می توان استفاده کرد؟ چه قشری از جامعه از آن بهره مند می شوند؟ کارآفرینان با چه جامعه هدفی روبه رو هستند؟ آیا فقط دانشمندان هستند؟ آیا مجددا فرآیندی می شود که در دست سرمایه داران است و افراد محروم بهره ای از آن ندارند؟ چه نیازهایی با این فناوری پاسخ داده می شود؟ فرصت های سرمایه گذاری آن کجاست؟ […] نوشته فرصت کارآفرینی بلاک چین اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

جزئیات حمله به سایت‌های ایرانی - اصفهان ارتباط

عصر روز گذشته، تعدادی از وب سایت ها و پورتال های سازمان ها و دستگاه های اجرایی بر اثر حوادث امنیتی، از دسترس خارج شدن و یا بار پردازشی بسیار زیاد و غیرطبیعی بر روی سرویس دهنده های وب خود رو به رو بودند که تیم عملیاتی و پاسخگویی به حوادث امنیتی مرکز ماهر، ضمن بررسی موضوع اقدامات لازم و ضروری را […] نوشته جزئیات حمله به سایت های ایرانی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

دفاع سایبری نیازمند انسجام ویژه - اصفهان ارتباط

ایران امروزه یکی از قربانیان ترور و تهاجم سازمان یافته سایبری در دنیا شناخته می شود و صرف هزینه های هنگفت و برنامه های پیچیده در پوشش حمله ویروس های استاکس نت و فلیم شاید تنها بخش کوچکی از حملات لو رفته و مهارشده به کشورمان تلقی می شود.همین چند روز قبل بود که یک شرکت امنیتی روسیه، اعلام کرد ایران دومین […] نوشته دفاع سایبری نیازمند انسجام ویژه اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

نگرش امنیتی در برج های اطلاعاتی - اصفهان ارتباط

این روزها به برخی از سازمان ها که مراجعه می کنم اثر مشخصی از ضوابط امنیت اطلاعات نمی بینم، حتی بدتر از آن در برخی موارد، عدم اطلاع از وجود روش، استاندارد یا الزام آن است! حداکثر ضوابط امنیتی در حد کلمات عبور و نصب آنتی ویروس و … است. (و این یک زنگ خطر […] نوشته نگرش امنیتی در برج های اطلاعاتی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

چرا این روزها پشت‌سرهم هک می‌شویم؟ - اصفهان ارتباط

اگر پیگیر اخبار فناوری و اینترنت بوده باشید، حتما متوجه شدید در دو ماه اخیر خبرهای افشای اطلاعات و رمزعبور و حساب های کاربران، هک سایت های ایرانی و از سرویس خارج شدن برخی سرورها و هاست ها و خبرهای دیگر از این دست مانند هک تلگرام و اپراتورهای تلفن همراه به طرز چشم گیری افزایش یافته است. از […] نوشته چرا این روزها پشت سرهم هک می شویم؟ اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

نکاتی که باید در مورد مدیریت و انتخاب رمز عبور بدانیم - اصفهان ارتباط

با توجه به گسترش فضای مجازی و افزایش نفوذ آن در میان سطوح مختلف جامعه به منظور تبادل اطلاعات، اهمیت انتخاب رمزعبور مناسب برای حساب های کاربری جهت حفظ حریم شخصی و اطلاعات، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین این جا است که بحث مدیریت پسورد ها مطرح می شود. در این مقاله به توضیح اهمیت انتخاب پسورد مناسب […] نوشته نکاتی که باید در مورد مدیریت و انتخاب رمز عبور بدانیم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

هفت نکته مهم برای حفظ امنیت در فضای مجازی - اصفهان ارتباط

همانطور که می دانید در عصر امروز بسیاری از کارهای مهم و ضروری از طریق اینترنت انجام می شود؛ خریدهای اینترنتی، انتقال وجه، رد و بدل کردن اطلاعات و تصاویر خصوصی از این رو هک شدن اکانت های اینترنتی شما می تواند زیان های بزرگ و غیرقابل جبرانی را برایتان در پی داشته باشد. پس بهتر است جهت حفظ امنیت […] نوشته هفت نکته مهم برای حفظ امنیت در فضای مجازی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

چرا سایت های سازمانی هک می شوند؟! - اصفهان ارتباط

به دنبال خبر هک شدن سایت های دولتی ، اهمیت این موضوع دوچندان می شود که چرا با وجود متخصصان و فعالان این حوزه هنوز سایت های رسمی دولتی و سازمانی قربانی حملات هکرها می شوند. هکر ها برای نفوذ به سایت ها از نواقص و عدم رعایت نکات امنیتی توسط طراحان وب سایتها استفاده […] نوشته چرا سایت های سازمانی هک می شوند؟! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 139 می باشد.

اخبار گوناگون