روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 183 می باشد.

چرا این روزها پشت‌سرهم هک می‌شویم؟ - اصفهان ارتباط

اگر پیگیر اخبار فناوری و اینترنت بوده باشید، حتما متوجه شدید در دو ماه اخیر خبرهای افشای اطلاعات و رمزعبور و حساب های کاربران، هک سایت های ایرانی و از سرویس خارج شدن برخی سرورها و هاست ها و خبرهای دیگر از این دست مانند هک تلگرام و اپراتورهای تلفن همراه به طرز چشم گیری افزایش یافته است. از […] نوشته چرا این روزها پشت سرهم هک می شویم؟ اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

نکاتی که باید در مورد مدیریت و انتخاب رمز عبور بدانیم - اصفهان ارتباط

با توجه به گسترش فضای مجازی و افزایش نفوذ آن در میان سطوح مختلف جامعه به منظور تبادل اطلاعات، اهمیت انتخاب رمزعبور مناسب برای حساب های کاربری جهت حفظ حریم شخصی و اطلاعات، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین این جا است که بحث مدیریت پسورد ها مطرح می شود. در این مقاله به توضیح اهمیت انتخاب پسورد مناسب […] نوشته نکاتی که باید در مورد مدیریت و انتخاب رمز عبور بدانیم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

هفت نکته مهم برای حفظ امنیت در فضای مجازی - اصفهان ارتباط

همانطور که می دانید در عصر امروز بسیاری از کارهای مهم و ضروری از طریق اینترنت انجام می شود؛ خریدهای اینترنتی، انتقال وجه، رد و بدل کردن اطلاعات و تصاویر خصوصی از این رو هک شدن اکانت های اینترنتی شما می تواند زیان های بزرگ و غیرقابل جبرانی را برایتان در پی داشته باشد. پس بهتر است جهت حفظ امنیت […] نوشته هفت نکته مهم برای حفظ امنیت در فضای مجازی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

چرا سایت های سازمانی هک می شوند؟! - اصفهان ارتباط

به دنبال خبر هک شدن سایت های دولتی ، اهمیت این موضوع دوچندان می شود که چرا با وجود متخصصان و فعالان این حوزه هنوز سایت های رسمی دولتی و سازمانی قربانی حملات هکرها می شوند. هکر ها برای نفوذ به سایت ها از نواقص و عدم رعایت نکات امنیتی توسط طراحان وب سایتها استفاده […] نوشته چرا سایت های سازمانی هک می شوند؟! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

چگونه امنیت شبکه وای‌ فای خود را برقرار و از اتصال دیگران به آن جلوگیری کنیم - اصفهان ارتباط

امروزه بسیاری از کاربران از شبکه های وای فای به منظور اتصال به اینترنت استفاده می کنند. اما در این شرایط افراد دیگر نیز می توانند از طریق شبکه وای فای دیگران به اینترنت متصل شوند. اگر از جمله کاربرانی هستید که نمی خواهید دیگران از وای وای شما استفاده کنند در ادامه این آموزش با ما همراه باشید. آیا به این موضوع شک […] نوشته چگونه امنیت شبکه وای فای خود را برقرار و از اتصال دیگران به آن جلوگیری کنیم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

هرآنچه باید درباره پروتکل HTTP/2 بدانید - اصفهان ارتباط

اگر فردی ادعا کند راهکار ویژه ای برای بارگذاری سریعتر وب سایت، کاهش فشار روی منابع سروری، کاهش زمان اختصاص داده شده برای بهینه سازی نرم افزاری سرعت سایت و بهبود جایگاه (رنک) سایت شما در اختیار دارد، شاید در نگاه اول، این موارد غیرواقعی به نظر برسند اما با ظهور یکی از برترین پیشرفت های حادث شده در تکنولوژی وب در […] نوشته هرآنچه باید درباره پروتکل HTTP/2 بدانید اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

۱۲ قانون ضروری برای امن ماندن در اینترنت - اصفهان ارتباط

نداشتن دقت کافی هنگام گشت و گذار در اینترنت، وصل شدن به وای-فای های رایگان مشکوک، دانلود یک فایل مخرب و یا باز کردن پیوست یک ایمیل ممکن است عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد. اگر نگران امنیت خود و فرزندان تان در فضای مجازی هستید، می توانید با رعایت ۱۲ قانون ضروری خود را در برابر […] نوشته ۱۲ قانون ضروری برای امن ماندن در اینترنت اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

GSM در مقابل CDMA: تقاوت در چیست؟ - اصفهان ارتباط

در بسیاری از کشورها شاید هنگام انتخاب یک اپراتور ارائه دهنده خدمات موبایلی، توجه به اینکه شبکه هر اپراتور از چه نوعی است چندان مهم نباشد. اما در برخی از نواحی جهان این موضوع اهمیت زیادی دارد. در هر صورت اگر می خواهید با ماهیت شبکه های GSM و CDMA و تفاوت این دو آشنا شوید ما […] نوشته GSM در مقابل CDMA: تقاوت در چیست؟ اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

پهنای مشکلات در اینترنت مخابرات اصفهان!

سال ۸۸ بود که شرکت مخابرات با نقل مکان از بخش دولتی به بخش خصوصی بسترهای مورد نیاز برای عرصه اینترنت پرسرعت را فراهم کرد و در سال ۹۰ رسما وارد پروسه عرضه اینترنت پرسرعت شد. مخابراتی ها که خودشان هم فکر استقبال گسترده از سوی کاربران اینترنت را نمی کردند، خیلی زود با تبلیغات گسترده در […] نوشته پهنای مشکلات در اینترنت مخابرات اصفهان! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

وقتی ممنوعیت هم، مانع فروش نمی‌شود

طبق اطلاعیه سازمان تنظیم مقررارت رادیویی مخابرات از فروش اینترنت در اصفهان منع شده است، از طرفی شواهد نشان می دهد که اینترنت ۲۰۲۰ طبق روال قبل در اصفهان به فروش می رسد و مانعی برای مخابرات از این بابت وجود ندارد!بعد از اعلام سازمان تنظیم مقررات رادیویی مبنی بر منع فروش اینترنت در اصفهان، به نظر […] نوشته وقتی ممنوعیت هم، مانع فروش نمی شود اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 183 می باشد.

اخبار گوناگون