روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 183 می باشد.

۵۱۵ پروژه مخابراتی اصفهان همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: ۵۱۵ پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر۳۵۶ هزار و ۷۹۳ میلیون ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد. حسین کشایی با بیان این مطلب اظهار داشت: این پروژه ها مشتمل بر ۸۸ پروژه اجرای ترانسمیشن در شهرستان های نایین، مبارکه، چادگان، شهرضا، شاهین شهر و میمه، کاشان، اصفهان، نطنز، تیران […] نوشته مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان: ۵۱۵ پروژه مخابراتی اصفهان همزمان با هفته دولت افتتاح می شود اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اجازه دهید در این رابطه صحبت نکنم/ طبق دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات عمل می‌کنیم

۲۱ تیرماه سال جاری بود که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد وضعیت پهنای باند اینترنت مصرفی از سوی شرکت های مخابرات استانی در شش استان اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، کرمان، مرکزی و همدان براساس شاخص های تکلیفی در الحاقیه پروانه مخابرات در وضعیت نامطلوب است. این سازمان همچنین اعلام کرد: بر فرایند توقف فروش در این […] نوشته اجازه دهید در این رابطه صحبت نکنم/ طبق دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات عمل می کنیم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

نارضایتی مشترکان از خدمات اینترنت مخابرات پذیرفتنی نیست

بی کیفیتی خدمات اینترنت پرسرعت! مخابرات همواره مورد گلایه کاربران اصفهانی بوده است و کاربران از سرعت پایین، خدمات نامطلوب پشتیبانی و اتمام سریع شارژ اینترنت بصورت غیرواقعی شکایت داشته اند. از طرفی با اعلام سازمان تنظیم مقررات رادیویی به دلیل عدم تامین پهنای باند لازم برای ارائه اینترنت به کاربران، فروش اینترنت ۲۰۲۰ در اصفهان […] نوشته نارضایتی مشترکان از خدمات اینترنت مخابرات پذیرفتنی نیست اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

علیرغم ممنوعیت فروش و واگذاری؛ اینترنت مخابرات در اصفهان همچنان به فروش می‌رسد!

طبق دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات رادیویی فروش اینترنت مخابرات در اصفهان ممنوع اعلام شده است. این دحالیست که کارشناس مخابرات اصفهان از این مسئله اظهار بی اطلاعی می کند و می گوید: دستورالعملی در این رابطه به ما ابلاغ نشده است.  بعد از نارضایتی اکثر کاربران اصفهانی از اینترنت پرسرعت مخابرات و هجوم دوباره آنها به سمت […] نوشته علیرغم ممنوعیت فروش و واگذاری؛ اینترنت مخابرات در اصفهان همچنان به فروش می رسد! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

تعلیق مجوز فعالیت مخابرات در صورت ادامه تخلفات

یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات گفت: در صورتی که شرکت مخابرات ایران به تخلفات خود ادامه دهد، موضوع تعلیق و کاهش مدت زمان مجوز فعالیت این شرکت در کمیته تعلیق سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بررسی می شود.محمدرضا فرنقی زاد ، مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مهلت مجددی که وزارت […] نوشته تعلیق مجوز فعالیت مخابرات در صورت ادامه تخلفات اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

به دلیل بدهی مخابرات، ارتباط مشترکین ۹ استان قطع می‌شود

امکان برقراری مکالمات بین الملل از طریق دو صفر از بامداد جمعه ۹ مرداد ماه در ۹ استان مسدود می شود و ارتباط اینترنت مشترکین مخابرات نیز از بامداد روز یکشنبه ۱۱ مرداد ماه با محدودیت مواجه خواهد شد.به دلیل بی توجهی مخابرات به تذکرات شرکت زیرساخت مبنی بر پرداخت بدهی خود، ارتباط مشترکین مخابرات در ۹ استان ایران […] نوشته به دلیل بدهی مخابرات، ارتباط مشترکین ۹ استان قطع می شود اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اعتراض بازنشستگان مخابرات برای وصول مطالبات خود وامضای طومار جهت ارسال به مقامات

ساعت ۱۰ صبح  پنجم مرداد جمعی از بازنشستگان مخابرات برای وصول مطالبات خود در خیابان حکیم نظامی خیابان شهید قندی (مهرداد) ساختمان کانون بازنشستگان مخابرات استان اصفهان تجمع کردند. نوشته اعتراض بازنشستگان مخابرات برای وصول مطالبات خود وامضای طومار جهت ارسال به مقامات اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شرط بندها به بهشت نمی روند!! - اصفهان ارتباط

اینروزها که مسئولین فناوری اطلاعات و مدعی العموم ها در کش و قوس فیلتر کردن ابزارهای ارتباطی بدلیل ترویج گناه و امنیتی هستند، در گوشه ای دیگر از این فضای فناوری اطلاعات سایت های شرط بندی  با تبلیغات گسترده و با شعار میلیونر شدن ،در سایه ی امن مشغول خالی کردن جیب مردم  هستند. خاطرم […] نوشته شرط بندها به بهشت نمی روند!! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اقتصاد فیلترینـگ در ایـران - اصفهان ارتباط

مساله فیلترینگ در ایران از جمله موضوعاتی است که باوجود بایدها و نبایدها، مخالفان و موافقان و مجموع نهادهای متعدد و هزینه هایی که به این منظور در کشور می شود، همچنان شاید وحدت رویه و تصمیمی جامع در خصوص آن نیستیم.گروهی از صاحب نظران معتقدند که فیلتر کردن بسیاری از سایت های و شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، […] نوشته اقتصاد فیلترینـگ در ایـران اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

گستره و قلمرو حریم خصوصی در فضای مجازی - اصفهان ارتباط

این روزها در اکثر خانه های ما مهمان نخوانده ای دائمی دارد که قصد ترک خانه ی ما را ندارد! مهمانی که هزینه بابتش پرداخت می کنیم و حتی برای چند ساعت طاقت دوری آن را نداریم!فراگیری استفاده از اینترنت و نرم افزارهای شبکه های اجتماعی باعث به وجود آمدن فرصت ها و تهدیداتی شده […] نوشته گستره و قلمرو حریم خصوصی در فضای مجازی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 183 می باشد.

اخبار گوناگون