روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 139 می باشد.

چگونه امنیت شبکه وای‌ فای خود را برقرار و از اتصال دیگران به آن جلوگیری کنیم - اصفهان ارتباط

امروزه بسیاری از کاربران از شبکه های وای فای به منظور اتصال به اینترنت استفاده می کنند. اما در این شرایط افراد دیگر نیز می توانند از طریق شبکه وای فای دیگران به اینترنت متصل شوند. اگر از جمله کاربرانی هستید که نمی خواهید دیگران از وای وای شما استفاده کنند در ادامه این آموزش با ما همراه باشید. آیا به این موضوع شک […] نوشته چگونه امنیت شبکه وای فای خود را برقرار و از اتصال دیگران به آن جلوگیری کنیم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

هرآنچه باید درباره پروتکل HTTP/2 بدانید - اصفهان ارتباط

اگر فردی ادعا کند راهکار ویژه ای برای بارگذاری سریعتر وب سایت، کاهش فشار روی منابع سروری، کاهش زمان اختصاص داده شده برای بهینه سازی نرم افزاری سرعت سایت و بهبود جایگاه (رنک) سایت شما در اختیار دارد، شاید در نگاه اول، این موارد غیرواقعی به نظر برسند اما با ظهور یکی از برترین پیشرفت های حادث شده در تکنولوژی وب در […] نوشته هرآنچه باید درباره پروتکل HTTP/2 بدانید اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

۱۲ قانون ضروری برای امن ماندن در اینترنت - اصفهان ارتباط

نداشتن دقت کافی هنگام گشت و گذار در اینترنت، وصل شدن به وای-فای های رایگان مشکوک، دانلود یک فایل مخرب و یا باز کردن پیوست یک ایمیل ممکن است عواقب جبران ناپذیری در پی داشته باشد. اگر نگران امنیت خود و فرزندان تان در فضای مجازی هستید، می توانید با رعایت ۱۲ قانون ضروری خود را در برابر […] نوشته ۱۲ قانون ضروری برای امن ماندن در اینترنت اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

GSM در مقابل CDMA: تقاوت در چیست؟ - اصفهان ارتباط

در بسیاری از کشورها شاید هنگام انتخاب یک اپراتور ارائه دهنده خدمات موبایلی، توجه به اینکه شبکه هر اپراتور از چه نوعی است چندان مهم نباشد. اما در برخی از نواحی جهان این موضوع اهمیت زیادی دارد. در هر صورت اگر می خواهید با ماهیت شبکه های GSM و CDMA و تفاوت این دو آشنا شوید ما […] نوشته GSM در مقابل CDMA: تقاوت در چیست؟ اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

پهنای مشکلات در اینترنت مخابرات اصفهان!

سال ۸۸ بود که شرکت مخابرات با نقل مکان از بخش دولتی به بخش خصوصی بسترهای مورد نیاز برای عرصه اینترنت پرسرعت را فراهم کرد و در سال ۹۰ رسما وارد پروسه عرضه اینترنت پرسرعت شد. مخابراتی ها که خودشان هم فکر استقبال گسترده از سوی کاربران اینترنت را نمی کردند، خیلی زود با تبلیغات گسترده در […] نوشته پهنای مشکلات در اینترنت مخابرات اصفهان! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

وقتی ممنوعیت هم، مانع فروش نمی‌شود

طبق اطلاعیه سازمان تنظیم مقررارت رادیویی مخابرات از فروش اینترنت در اصفهان منع شده است، از طرفی شواهد نشان می دهد که اینترنت ۲۰۲۰ طبق روال قبل در اصفهان به فروش می رسد و مانعی برای مخابرات از این بابت وجود ندارد!بعد از اعلام سازمان تنظیم مقررات رادیویی مبنی بر منع فروش اینترنت در اصفهان، به نظر […] نوشته وقتی ممنوعیت هم، مانع فروش نمی شود اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

۵۱۵ پروژه مخابراتی اصفهان همزمان با هفته دولت افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان گفت: ۵۱۵ پروژه مخابراتی با اعتباری بالغ بر۳۵۶ هزار و ۷۹۳ میلیون ریال در هفته دولت به بهره برداری می رسد. حسین کشایی با بیان این مطلب اظهار داشت: این پروژه ها مشتمل بر ۸۸ پروژه اجرای ترانسمیشن در شهرستان های نایین، مبارکه، چادگان، شهرضا، شاهین شهر و میمه، کاشان، اصفهان، نطنز، تیران […] نوشته مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان: ۵۱۵ پروژه مخابراتی اصفهان همزمان با هفته دولت افتتاح می شود اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اجازه دهید در این رابطه صحبت نکنم/ طبق دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات عمل می‌کنیم

۲۱ تیرماه سال جاری بود که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد وضعیت پهنای باند اینترنت مصرفی از سوی شرکت های مخابرات استانی در شش استان اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، کرمان، مرکزی و همدان براساس شاخص های تکلیفی در الحاقیه پروانه مخابرات در وضعیت نامطلوب است. این سازمان همچنین اعلام کرد: بر فرایند توقف فروش در این […] نوشته اجازه دهید در این رابطه صحبت نکنم/ طبق دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات عمل می کنیم اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

نارضایتی مشترکان از خدمات اینترنت مخابرات پذیرفتنی نیست

بی کیفیتی خدمات اینترنت پرسرعت! مخابرات همواره مورد گلایه کاربران اصفهانی بوده است و کاربران از سرعت پایین، خدمات نامطلوب پشتیبانی و اتمام سریع شارژ اینترنت بصورت غیرواقعی شکایت داشته اند. از طرفی با اعلام سازمان تنظیم مقررات رادیویی به دلیل عدم تامین پهنای باند لازم برای ارائه اینترنت به کاربران، فروش اینترنت ۲۰۲۰ در اصفهان […] نوشته نارضایتی مشترکان از خدمات اینترنت مخابرات پذیرفتنی نیست اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

علیرغم ممنوعیت فروش و واگذاری؛ اینترنت مخابرات در اصفهان همچنان به فروش می‌رسد!

طبق دستورالعمل سازمان تنظیم مقررات رادیویی فروش اینترنت مخابرات در اصفهان ممنوع اعلام شده است. این دحالیست که کارشناس مخابرات اصفهان از این مسئله اظهار بی اطلاعی می کند و می گوید: دستورالعملی در این رابطه به ما ابلاغ نشده است.  بعد از نارضایتی اکثر کاربران اصفهانی از اینترنت پرسرعت مخابرات و هجوم دوباره آنها به سمت […] نوشته علیرغم ممنوعیت فروش و واگذاری؛ اینترنت مخابرات در اصفهان همچنان به فروش می رسد! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 139 می باشد.

اخبار گوناگون