روی خط خبر

لیست خبرهای اصفهان آی تی نیوز isfictnews

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews 139 می باشد.

تعلیق مجوز فعالیت مخابرات در صورت ادامه تخلفات

یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات گفت: در صورتی که شرکت مخابرات ایران به تخلفات خود ادامه دهد، موضوع تعلیق و کاهش مدت زمان مجوز فعالیت این شرکت در کمیته تعلیق سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بررسی می شود.محمدرضا فرنقی زاد ، مدیرکل روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مهلت مجددی که وزارت […] نوشته تعلیق مجوز فعالیت مخابرات در صورت ادامه تخلفات اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

به دلیل بدهی مخابرات، ارتباط مشترکین ۹ استان قطع می‌شود

امکان برقراری مکالمات بین الملل از طریق دو صفر از بامداد جمعه ۹ مرداد ماه در ۹ استان مسدود می شود و ارتباط اینترنت مشترکین مخابرات نیز از بامداد روز یکشنبه ۱۱ مرداد ماه با محدودیت مواجه خواهد شد.به دلیل بی توجهی مخابرات به تذکرات شرکت زیرساخت مبنی بر پرداخت بدهی خود، ارتباط مشترکین مخابرات در ۹ استان ایران […] نوشته به دلیل بدهی مخابرات، ارتباط مشترکین ۹ استان قطع می شود اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اعتراض بازنشستگان مخابرات برای وصول مطالبات خود وامضای طومار جهت ارسال به مقامات

ساعت ۱۰ صبح  پنجم مرداد جمعی از بازنشستگان مخابرات برای وصول مطالبات خود در خیابان حکیم نظامی خیابان شهید قندی (مهرداد) ساختمان کانون بازنشستگان مخابرات استان اصفهان تجمع کردند. نوشته اعتراض بازنشستگان مخابرات برای وصول مطالبات خود وامضای طومار جهت ارسال به مقامات اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شرط بندها به بهشت نمی روند!! - اصفهان ارتباط

اینروزها که مسئولین فناوری اطلاعات و مدعی العموم ها در کش و قوس فیلتر کردن ابزارهای ارتباطی بدلیل ترویج گناه و امنیتی هستند، در گوشه ای دیگر از این فضای فناوری اطلاعات سایت های شرط بندی  با تبلیغات گسترده و با شعار میلیونر شدن ،در سایه ی امن مشغول خالی کردن جیب مردم  هستند. خاطرم […] نوشته شرط بندها به بهشت نمی روند!! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اقتصاد فیلترینـگ در ایـران - اصفهان ارتباط

مساله فیلترینگ در ایران از جمله موضوعاتی است که باوجود بایدها و نبایدها، مخالفان و موافقان و مجموع نهادهای متعدد و هزینه هایی که به این منظور در کشور می شود، همچنان شاید وحدت رویه و تصمیمی جامع در خصوص آن نیستیم.گروهی از صاحب نظران معتقدند که فیلتر کردن بسیاری از سایت های و شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، […] نوشته اقتصاد فیلترینـگ در ایـران اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

گستره و قلمرو حریم خصوصی در فضای مجازی - اصفهان ارتباط

این روزها در اکثر خانه های ما مهمان نخوانده ای دائمی دارد که قصد ترک خانه ی ما را ندارد! مهمانی که هزینه بابتش پرداخت می کنیم و حتی برای چند ساعت طاقت دوری آن را نداریم!فراگیری استفاده از اینترنت و نرم افزارهای شبکه های اجتماعی باعث به وجود آمدن فرصت ها و تهدیداتی شده […] نوشته گستره و قلمرو حریم خصوصی در فضای مجازی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

شبکه های اجتماعی نقشی در خریدهای آنلاین ندارند - اصفهان ارتباط

این روزها بخش عمده ای از کاربران برای خرید مایحتاج روزانه خود از اینترنت کمک می گیرند درواقع خرید آنلاین بشدت میان کاربران رواج پیدا کرده است. موضوعی که بسیاری بر این باور بودند با ظهور شبکه های اجتماعی مختلف در جهان، روند رو به شتابی خواهد داشت. اما نتایج تحقیقات مؤسسه پژوهشی Salesforce نشان داده که با […] نوشته شبکه های اجتماعی نقشی در خریدهای آنلاین ندارند اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

دوس دارم فیـلتر کنـم!! - اصفهان ارتباط

مسدود بودن سایت های غیراخلاقی و سایت های گروه های تروریستی و برانداز مانند مجاهدین خلق، قاعدتا مورد تایید تمام اقشار جامعه است. اما مسدودسازی یک سری سایت ها سبب شده تا بسیاری از مردم، از مقامات رسمی و سیاسی و دانشگاهی گرفته تا بخش خصوصی و مردم عادی، ناچار به خرید و استفاده از […] نوشته دوس دارم فیـلتر کنـم!! اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

جعلیات، شبکه‌ها و کاسبی میلیاردی - اصفهان ارتباط

👈کافیست همین فردا، مثلا یک واردکننده یا تولیدکننده خمیر دندان با چند کانال پرمخاطب تلگرامی تفاهم کند که یکی از آن دروغ های دقیق را تنظیم کنند که به واسطه کمبود مواد اولیه و عدم تامین دلار، به زودی قیمت انواع خمیردندان افزایش یافته و این کالا نیز به سرنوشت پوشک دچار خواهد شد. 👈آنوقت باقی […] نوشته جعلیات، شبکه ها و کاسبی میلیاردی اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

اسب را گم کرده پی نعلش می‌گردد - اصفهان ارتباط

یک ماه از فیلتر کردن تلگرام گذشت و در این مدت شاهد فشارهای مستقیم و غیرمستقیم از سوی مسوولان برای ترک تلگرام و پیوستن به پیام رسان های بومی بودیم. با تمام تلاش های صورت گرفته و اختصاص وام های میلیاردی و اعطای زیرساخت های لازم، فعلا فقط یک میلیون کاربر تلگرام را پاک کردند؛ عددی که وزیر فناوری اطلاعات اعلام […] نوشته اسب را گم کرده پی نعلش می گردد اولین بار در اصفهان ارتباط - آی تی اصفهان پدیدار شد.

منبع خبرها سایت اصفهان آی تی نیوز isfictnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت اصفهان آی تی نیوز 139 می باشد.

اخبار گوناگون