روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 26683 می باشد.

ارزش صادرات گل و گیاه در شش ماه نخست امسال صددرصد افزایش داشته است

مدیرکل امور گلخانه، گل و گیاهان زینتی و قارچ وزارت جهاد کشاورزی با اعلام این که ارزش صادرات گل و گیاهان زینتی کشور در شش ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 100 درصد افزایش داشته، تولید گل های خوراکی، سوپرسبزی ها، برگ بریده های زینتی، گیاهان جنگلی و تولید میوه های گرمسیری و زینتی را از زمینه های جالب و درآمدزا برای علاقمندان فعالیت در ابن حوزه عنوان کرد.

ارتقاء رتبه ایران در استاندارد

رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: ایران در حوزه عضویت در سازمان بین المللی استاندارد جایگاه خوبی به دست آورده و در استانداردسازی از رتبه ۳۲ به ۲۲ در بین ۱۶۳ کشور جهان دست یافته است.

سهم ایران از بازار 30 میلیارد دلاری گل منطقه تنها 25 میلیون دلار است

رییس اتحادیه گل و گیاهان زینتی ایران با ابراز تاسف از سهم 25 میلیون دلاری سال گذشته ایران از بازار 30 میلیارد دلاری گل منطقه اظهار داشت: پژوهشکده گل و گیاهان زینتی با بضاعت مالی بسیار اندک دستاوردهای بزرگی داشته و با حمایت دولت و بخش خصوصی می تواند صنعت گل کشور را متحول کند.

پورابراهیمی:‌ وزارت صنعت، معدن و تجارت محور تمرکز جنگ اقتصادی است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ماموریت های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت محور تمرکز جنگ اقتصادی است، لذا باید با رویکرد و نگاه ویژه ای در این وزارتخانه وارد شد.

ایران در توسعه گلخانه‌ها در رتبه اول دنیاست

مجری طرح توسعه گلخانه های کشور با بیان این که ایران در توسعه گلخانه ها در رتبه اول دنیاست اظهار داشت با اتمام طرح ده ساله توسعه گلخانه های کشور در سال 1404 بیش از 58 هزار هکتار گلخانه خواهیم داشت.

ابلاغ نرخ‌های خرید تضمینی کشاورزی به زودی

معاون برنامه ریزی اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی از بررسی نرخ های خرید تضمینی پیشنهادی وزارت جهاد کشاورزی در شورای اقتصاد خبر داد و تاکید کرد که قطعا نرخ های خرید تضمینی محصولات کشاورزی نسبت به سال گذشته بهبود می یابد.

ویدئو/ آخرین وضعیت پرونده هشت فعال محیط زیست

روزگذشته خبر تازه ای درباره پرونده هشت فعال محیط زیست که به اتهام جاسوسی بازداشت شده اند منتشر شد. طبق گفته وکیل برخی از این فعالان، اتهام پنج نفر از آنها از جاسوسی به افساد فی الارض تغییر یافته است. تحقیقات مربوط به پرونده سه نفر دیگر نیز کامل شده و قرار مجرمیت برای آنها صادر شده است. در حال حاضر نیز پرونده این افراد مراحل قانونی را طی می کند تا هر هشت پرونده به دادگاه انقلاب ارسال شود.

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 26683 می باشد.

اخبار گوناگون