روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 36423 می باشد.

جزئیات کامل برنامه تولید و اشتغال صنعتی در سال ۹۷

جزئیات کامل تفاهمنامه همکاری سه جانبه سازمان برنامه و بودجه، وزارت صنعت، معدن و تجارت و صندوق توسعه ملی به منظور اجرای برنامه تولید و اشتغال در سال ۱۳۹۷ با تاکید بر ایجاد و تثبیت اشتغال و با تمرکز بر تامین مالی خوشه های صنعتی و خدمات کلینیکی اعلام شد.

نرخ ارز آزاد و ثانویه در حال یکی شدن است

در پی اعلام بانک مرکزی مبنی بر این که بانک ها نیز مجاز به خرید ارز حاصل از صادرات و دیگر ارزها هستند، رئیس کنفدراسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران اقدام جدید بانک مرکزی را سیاستی عنوان کرد که به مرور در حال اجرایی شدن است و در آینده نه چندان دور تعدد نرخ در بازار از بین می رود و نرخ ارز آزاد و نیما به هم نزدیک می شود.

اتلاف مواد غذایی بزرگ‌ترین تهدید امنیت غذایی در کشور

عضو هیات مدیره انجمن تغذیه ایران با تاکید بر هشدار نسبت به اینکه ضایعات و اتلاف مواد غذایی و برخی الگوهای غذایی، کمبود منابع آبی کشور را تشدید می کند، گفت: این مسئله ضمن تهدید جدی امنیت غذایی، کشور را بیشتر خشک کرده و تبعات جبران ناپذیر اجتماعی و اقتصادی به همراه دارد.

تحقیر رئال در برنابئو، شکست یووه و شیاطین سرخ

تیم فوتبال رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا تحقیر شد و در برنابئو با نتیجه سه بر صفر برابر زسکا تن به شکست داد؛ با این حال به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کرد. تیم های یوونتوس و منچستریونایتد هم با وجود شکست، به دور بعد راه پیدا کردند.

چرا دور اول مذاکرات یمنی - یمنی در سوئد امید بخش نبود؟

یک کارشناس مسائل غرب آسیا، با اشاره به برگزاری اولین دور مذاکرات یمنی – یمنی در استکلهم سوئد و با اعتقاد بر این که «دور اول این مذاکرات با نتایج روشنی به پایان نرسید»، گفت: طبق اخبار منتشر شده در جریان این مذاکرات گروه انصارالله و گروه دولت مستعفی یمن به توافقاتی در مورد تبادل اسرا و بازداشتی ها دست پیدا کرده اند.

قمی: برای مقابله با توطئه‌های آمریکا همه باید وحدت داشته باشیم

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به هشدارهای مقام معظم رهبری در خصوص توطئه های آمریکا برای سال 97، گفت: برای مقابله با این توطئه ها همه باید وحدت داشته باشیم؛ چراکه آمریکا دشمن یک جناح نیست،آمریکا دشمن همه ما است.

دولت در حد توان خود حقوق کارمندان را متناسب با نرخ تورم افزایش دهد

دبیر کل جامعه اسلامی کارمندان با بیان این که «دولت باید تا آنجا که می تواند حقوق کارمندان را متناسب با نرخ تورم افزایش دهد»، گفت: سیاست های اقتصادی باید برای تقویت اقتصاد با الهام از نظریه اقتصاد مقاومتی و درون زایی در جهت پیشرفت اقتصادی و تقویت پول ملی تدوین شود.

آغاز به کار دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز

دهمین نمایشگاه بین المللی پارس با حضور شرکت ها و موسسه های فعال در حوزه گردشگری و نمایندگانی از 6 کشور، سمن ها و شخصیت های حقیقی و حقوقی، بعدازظهر چهارشنبه 21 آذر در شیراز آغاز به کار کرد.

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 36423 می باشد.

اخبار گوناگون