روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 31099 می باشد.

به اغراق در گزارش دیدارهای ایران نیازی نبود

یک گزارشگر ورزشی درباره ی عملکرد گزارشگران در بازی های جام جهانی گفت: گاهی گزارشگران در مسابقات مطالبی را بیان می کنند که بیننده آزار می بیند؛ این در حالی است که بیننده فقط می خواهد فوتبال را ببیند.

لزوم قاطعیت مقابل بدخواهان و تواضع، دلسوزی، محبت و تفاهم با مردم

رهبر معظم انقلاب اسلامی تایکید کردند :ما باید در مقابل دشمن و بدخواه و توطئه گر و تهمت زن با قاطعیت عمل کنیم اما در مقابلِ مردم باید با تواضع و دلسوزی و محبت وارد شد.

نیاز نبود با اغراق دیدارهای ایران را گزارش کنیم

یک گزارشگر ورزشی درباره ی عملکرد گزارشگران در بازی های جام جهانی گفت: گاهی گزارشگران در مسابقات مطالبی را بیان می کنند که بیننده آزار می بیند؛ این در حالی است که بیننده فقط می خواهد فوتبال را ببیند.

آغاز «طرح تابستانی نشاط معنوی» از ۱۶ تیرماه در سطح کشور

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف از آغاز «طرح تابستانی نشاط معنوی» از ۱۶ تیرماه در اماکن متبرکه کشور خبر داد و گفت: مخاطبان این طرح که در یک هزار و ۵۵۳ امامزاده برگزار می شود، دختران و پسران ۷ تا ۱۸ سال هستند.

می‌توان با مدیریت آب‌های پشت سدها منع کشت را برداشت

یک عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: به هم ریختگی های اقتصادی روزهای اخیر و افزایش روزانه قیمت ها نشانه ناکارآمدی تیم اقتصادی دولت است و دولت باید در این زمینه پاسخگو باشد.

توقف ساخت "خانه‌های دودکشی" در تهران/ اختصاص سوله‌های شهرداری به شرکت‌های دانش بنیان

شهردار تهران گفت: اتباع بیگانه با داشتن مجوز اقامت و کار در شهرداری قعالیت می کنند.به گزارش ایسنا، محمدعلی افشانی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای ۳۰ واگن جدید مناقصه برگذار شد، برنده که طرف چینی است انتخاب شد. به محظ امضای قرارداد، ساخت واگن ها آغاز می شود.وی درباره فعالیت اتباع خارجی غیرمجاز در شهرداری در ادامه گفت: اگر کسی از اتباع بیگانه غیر قانونی در شهرداری استفاده کرده من در جریان نیستم. شهرداری مطابق قانون عمل می کند و به هیچ کسی که غیر قانونی در کشور زندگی ...

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 31099 می باشد.

اخبار گوناگون