روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 43796 می باشد.

۹۰ درصد حیوانات باغ وحش‌های ایران قاچاق وارد شده‌اند

مدیرعامل انجمن پرنده شناسان آوای بوم گفت: بیش از یک قرن می گذرد که بشر در خصوص تاسیس باغ وحش و اسارت حیوانات دچار تردید شده و فهمیده این اقدام چیزی شبیه به برده داری های موجود در تاریخ است.

مناطق حفاظت شده محیط زیست با عشایری تداخل دارند

مدیرکل امور عشایر لرستان گفت: مناطق حفاظت شده محیط زیست با مناطق عشایری تداخل دارند.به گزارش ایسنا، سعید کریمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بیشتر مناطق حفاظت شده محیط زیست با عشایری تداخل دارند.وی ادامه داد: اگر مشترکا به صورت ریشه ای مشکل مناطق حفاظت شده محیط زیست و عشایری را حل کنیم، به نتیجه می رسیم.کریمی اضافه کرد: به عنوان مثال در منطقه اشترانکوه برای کنترل بیماری های حیات وحش و حفظ محیط زیست، یا باید معیشت دامداران را تغییر دهیم و یا راهکاری دیگر مانند کاهش سطح دامداری را اجرایی کنیم.مدیرکل...

تقلب در قرعه رئال مادرید و آژاکس به ادعای رسانه مشهور آرژانتینی

خورخه راموس مدعی شد در قرعه رئال مادرید و آژاکس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا تقلب رخ داده است.به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، خورخه راموس، روزنامه نگار ESPN درباره تقلب احتمالی در قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۱۹-۲۰۱۸ صحبت کرد. روزنامه نگار آرژانتینی در یکی از برنامه هایش در شبکه ESPN اعلام کرد که یک تقلب به نفع رئال مادرید رخ داده است تا این تیم با آژاکس روبرو شود. پس از این که منابع اسپانیایی خورخه راموس اعلام کردند که فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال مادری...

مهمترین اخبار اجتماعی در روز چهارشنبه

روایت شریعتمداری از روز تصادف نوربخش، دختران کارمند مجرد در فهرست مشمولان «بسته های حمایتی»، «کودک همسری» زیر تیغ مخالفان؟، اگر مشکوک به ایدز هستید، به این مراکز مراجعه کنید، دومینوی آتش سوزی پاییزی در مدارس و ۴ قربانی دیگر از مهم ترین اخبار اداره اجتماعی ایسنا در روز چهارشنبه ۲۸آذرماه هستند.

شناسایی 2000 خودروی متخلف زیر ذره‌بین پلیس و شهرداری

با همکاری مشترک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری و پلیس راهور تهران بزرگ، دارندگان بیش از ۳۰۰ خودرو که پلاک خودروهایشان را برای ورود به محدوده های طرح ترافیک و زوج یا فرد مخدوش یا پنهان کرده بودند، شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شدند.

در صندوق توسعه ملی دوباره باز شد

وجود شرایط خاص اقتصادی در کشور باعث شده است سهم صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی بار دیگر در خلاف مسیر قانونی قرار گیرد و ۱۴ درصد از منابعی که باید ذخیره می شد در اختیار دولت گذاشته شود.

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 43796 می باشد.

اخبار گوناگون