روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 20606 می باشد.

گرگ فراری کرج پیدا شد

مدیر مرکز نگهداری از حیات وحش پارک چمران کرج گفت: گرگی که چند روز پیش از مرکز نگهداری پارک چمران فرار کرده بود پیدا شد.شیردل نوری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: بعد از چند روز جستجوی شبانه روزی توسط پرسنل مرکز نگهداری از حیات وحش پارک چمران، نیروهای محیط زیست، آتش نشانی و شهرداری، امروز موفق به زنده گیری گرگ فرار کرده از مرکز حیات وحش شدیم.وی ادامه داد: با بر اساس اطلاعات دریافتی از شهروندان، این گرگ در محدوده کلاک ردگیری شد. با شناسایی مسیرهای تردد این حیوان و تله گذاری، بلاخره موفق شدی...

اعمال جریمه 24 درصدی سالیانه عدم پرداخت عوارض در انتظار تأیید مجلس

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران از اعمال جریمه دو درصدی عدم پرداخت عوارض در لایحه درآمدهای پایدار خبر داد.زریر نگین تاجی در گفت وگو با ایسنا، در مورد سرانجام لایحه درآمدهای پایدار که در مجلس در حال بررسی است، گفت: احتمالا ظرف یک الی دو ماه آینده لایحه درآمدهای پایدار در دستور کار صحن مجلس قرار خواهد گرفت و تصویب می شود.وی با بیان اینکه در لایحه درآمدهای پایدار، دو درصد جریمه ماهیانه برای عدم پرداخت عوارض در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: براین اساس در صورت تصویب لایحه در مجلس از سال بعد 24 درص...

قوانین اقتصادی بانک‌محور هستند؛ بازار سرمایه را هم دریابید

رئیس کانون نهادهای سرمایه گذاری با اشاره به لزوم گسترش بازار سرمایه ایران گفت: مشکلات اقتصادی پیش رو باعث شده چشم مسئولان نسبت به بازار سرمایه باز شود اما قوانین اقتصادی ما بیشتر بانک محور است.

اظهارات پمپئو درباره بهتر شدن وضعیت زندگی مردم با تحریم‌ها از اساس دروغ است

رییس کمیته امور خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حرف های اخیر وزیر امور خارجه آمریکا مبنی بر بهتر شدن زندگی مردم ایران با تحریم ها را مسخره و از اساس دروغ دانست و گفت: هیچ گاه تحریم ها وضع هیچ کشور و ملتی را خوب نمی کند.

ویدئو / سخنان رئیس‌جمهور در جمع وزیر و مدیران جهاد کشاورزی

رئیس جمهور حسن روحانی صبح دوشنبه (۱۷ دی) در جمع وزیر، معاونان و مدیران ارشد وزارت جهاد کشاورزی حضور یافت و در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه "دانشگاه و بخش کشاورزی باید با اولویت دادن به نیازهای مردم متصل باشند"، تصریح کرد: حرکت به سمت خودکفایی در نهاده های کشاورزی و دامی ضروری است.

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 20606 می باشد.

اخبار گوناگون