روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 43796 می باشد.

دیدار هیات رسانه‌ای افغانستان با سخنگوی وزارت امور خارجه

هیات رسانه ای افغانستان که به کشورمان سفر کرده است،با حضور در وزارت امور خارجه با سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای دستگاه دیپلماسی کشورمان دیدار و گفت وگو کردند.

آمریکا و اسراییل در ایجاد هرج و مرج در ایران شکست خواهند خورد

سخنگوی جنبش نجباء عراق گفت: عقب نشینی اسراییل در مقابل حزب الله در پیروزی های جبهه مقاومت و مقابله با داعش و همکاری با دولت مرکزی عراق و سوریه از دستاوردهای مهم ایران است.

ایران همیشه با ما خواهد ماند

سفیر هند در ایران گفت: فرهنگ ایران همیشه در قلب ما خواهد ماند و ایران همیشه با ما است. به گزارش ایسنا، سؤراب کومار سفیر هند در ایران در مراسمی که به منظور تقدیر از وی توسط انجمن دوستی ایران و هند برگزار شده بود طی سخنانی اظهار کرد: در طی مدتی که در ایران بودیم به توصیه آقای اسلامی مدیرکل آسیا وزارت خارجه همسر بنده زبان فارسی را در مرکز آموزش زبان دهخدا فرا گرفت و در سفرهایی که بنده می روم بسیار به من کمک کرده است تا بتوانم با دوستان ایرانی خود ارتباط برقرار کنم.وی گفت: بنده به 26 استان در ایران ...

ظریف در آینده نزدیک به هند سفر می‌کند

مدیرکل آسیا – اقیانوسیه وزارت امور خارجه گفت: قرار است در آینده نزدیک محمدجواد ظریف سفری به هند داشته باشد.به گزارش ایسنا، اسلامی طی سخنانی در مراسم خداحافظی و تقدیر از سفیر هند در ایران که توسط انجمن دوستی ایران – هند برگزار شده بود گفت: انجمن دوستی ایران و هند یکی از فعال ترین و پربرنامه ترین انجمن ها است و بنده به سفیر هند هم گفتم که واقعا شور و نشاط را در برنامه های انجمن دوستی ایران و هند شاهد بوده و هستیم.وی افزود: هند حوزه کاری بنده در وزارت خارجه است و افتخار می کنم که این انجمن از فعال ...

روحانی :آقای اردوغان مواضع قاطعانه‌ای در برابر توطئه تحریم آمریکا اتخاذ کرد

رئیس جمهوری با تقدیر از رئیس جمهوری ترکیه برای اخذ مواضع قاطعانه در برابر توطئه های آمریکا علیه ایران، اظهار کرد: مواضع ترکیه و شخص آقای اردوغان در ماه های اخیر در برابر توطئه آمریکا عیله جمهوری اسلامی مواضعی قاطع و بسیار خوب بوده است.

مراسم نکوداشت هفته پژوهش پژوهشکده شورای نگهبان

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشکده شورای نگهبان چهارشنبه ۲۸ آذر با حضور برخی از اعضای شورای نگهبان دقایقی در محل ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی برپا شد. در این نمایشگاه کتاب های "نظارت بر انتخابات" و "نظرات شرعی شورای نگهبان" رونمایی شد.

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 43796 می باشد.

اخبار گوناگون