روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 20606 می باشد.

نشست هم افزایی در حوزه پیشبرد فرهنگ دفاع مقدس برگزار شد

نشست هم افزایی در حوزه پیشبرد فرهنگ دفاع مقدس با دیدار امیر سرتیپ ناصر آراسته رئیس هیات معارف جنگ شهید سپهد علی صیاد شیرازی و امیر سرتیپ دوم ستاد محمد رضا فولادی سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش در محل هیات معارف جنگ برگزار شد.

عقد قرارداد ۱۳۷ طرح پژوهشی با ۱۶ دانشگاه کشور/لزوم توجه به اقتصاد فضا

رئیس سازمان فضایی ایران از عقد قرارداد ۱۳۷ طرح پژوهشی با ۱۶ دانشگاه کشور خبر داد و گفت: علاوه بر آن ۱۹۷ طرح در قالب پایان نامه دانشجویی مشترک در حوزه فضایی با دانشگاه ها منعقد کردیم.

پژوهشی که در آن پول بخش خصوصی نیاید محکوم به فناست/1100 نفر را به ایران بازگرداندم

معاون علمی فناوری رییس جمهور با بیان این که ساختار اقتصاد کشور به پول نفت آلوده است، گفت: پول نفت یعنی بروکراسی، دولت بزرگ و قوانین ضد توسعه.این ها مواردی است که محیطی را درست می کند که کارآفرین نمی تواند در آن کار کند.این چیزی نیست که دولت به تنهایی بتواند آن را تغییر دهد چرا که یک فرهنگ عمومی است.

درآمد ۲۲۰۰ میلیارد تومانی از شماره‌گذاری و نقل و انتقالات خودرو

دولت درآمد حاصل از شماره گذاری و نقل و انتقال خودرو در لایحه بودجه سال ۹۸ را در حدود ۲۲۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.به گزارش ایسنا، صبح امروز، لایحه بودجه سال ۹۸ از سوی رییس جمهور به مجلس ارائه شد. طبق لایحه اعلام شده در جدول شماره ۵ (درآمدها، واگذاری دارایی های سرمایه ای و واگذاری دارایی های مالی) درآمدهای دولت، شماره گذاری خودرو و نقل و انتقال اتومبیل اعلام شده است.براساس این لایحه، دولت برای مالیات بر شماره گذاری خودرو بودجه ۱۴۱۴ میلیارد و ۱۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و برای مالیات بر نقل و انتق...

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 20606 می باشد.

اخبار گوناگون