روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 45089 می باشد.

پایان "جشنواره بی‌ادعا و منت"

هنرمندان 5 تا 14 ساله در آیین پایانی پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) شب گذشته (22 آذرماه) روی صحنه تالار وحدت رفتند تا با تشویق حاضران، راهی که در پیش گرفته اند را با انرژی بیشتری ادامه دهند.

رایزنی با کشورهای همسایه برای حذف تعرفه‌های وارداتی

عضو هیات مدیره انجمن فولاد، رایزنی با کشورهای همسایه برای حذف تعرفه های وارداتی، تسهیل صادرات، حذف مالیات بر ارزش افزوده و تزریق مالی به پروژه های مهم را از جمله راهکارهای حمایت از تولید داخل اعلام کرد.

جزئیات پرداخت تسهیلات ارزی در ۹ بخش بزرگ اقتصادی

عملکرد صندوق توسعه ملی نشان از آن دارد که در بین بخش های اقتصادی حدود ۴۱.۵ درصد از مجموع مبلغ طرح های اعلام وصول شده مربوط به بخش بالادستی نفت و گاز با رقمی بیش از ۱۶.۸ میلیارد دلار برای ۱۱ طرح است. طرح ها و فعالیت های نیروگاهی نیز با مبلغی ۴.۸ میلیارد دلار در جایگاه دوم قرار دارد.

آیا رابطه اسراییل با عمان می تواند به نفع ایران باشد؟

یک کارشناس مسائل بین الملل، گفت: حاکمان کشورهای عربی بعد از پیمان «کمپ دیوید »برای مهار ملت های خود و تحکیم قدرت شان، برموضوع اسراییل به عنوان یک دشمن خارجی مانور دادند ولی بعد از بهار عربی و تحولاتی که در این کشورها رخ داد، آن ها سعی کردند دشمن جدیدی را به نام ایران مطرح کنند.

ضرورت تشکیل جلسه‌ رؤسای ۳ فراکسیون در مورد مرجع تشخیص فردی که جایگزین ندارد

نماینده مردم شیراز در مجلس در مورد مرجع تشخیص مسئوولان بازنشسته که جایگزین ندارند، گفت: تشخیص این که فردی در قانون جایگزین دارد یا ندارد، موکول به نشست رؤسای ۳ فراکسیون در مجلس است تا بررسی کنند که ورود به این موضوع باید چگونه باشد.

با یک تیر نمی‌توان پاسخ صدها تیر شلیک شده به افکار عمومی را داد

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به این که «در مقابل تبلیغات منفی و گسترده ضدانقلاب، هراز چندگاهی مسئولی از یک وزارتخانه می گوید که در کشور کالا به اندازه کافی وجود دارد و جای نگرانی نیست»، گفت: این اظهارنظر نمی تواند با حجم گسترده تبلیغات منفی مقابله کند، با یک تیر نمی توان پاسخ صدها تیر شلیک شده به افکار عمومی را داد.

رسانه‌هایی که بخار کله مردم را خالی می‌کنند!

یک طنزنویس مطبوعاتی معتقد است که «در همه جای دنیا به رسانه ها اجازه داده می شود که بخار کله مردم را خالی کنند تا از حضور آنها در خیابان ها جلوگیری شود. در واقع سوپاپ در مقابل خشونت و سرشاخ شدن مردم با یکدیگر اصلا معنی بدی نمی دهد.»

دست‌هایی که برای هنرمندان 5 تا 14 ساله به صدا درآمدند/ پایان جشنواره "بی‌ادعا و منت"

هنرمندان 5 تا 14 ساله در آیین پایانی پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) شب گذشته (22 آذرماه) روی صحنه تالار وحدت رفتند تا با تشویق حاضران، راهی که در پیش گرفته اند را با انرژی بیشتری ادامه دهند.

تعویق کلاس‌های صبح به دانش‌آموزان کمک می‌کند

مطالعه جدید پژوهشگران دانشگاه واشنگتن آمریکا نشان داده است که تعویق بیش از یک ساعته کلاس های نوبت صبح دبیرستان ها موجب بهبود قابل ملاحظه میانگین مدت خواب دانش آموزان و همچنین نمرات آنها می شود.

ایجاد ۱۳۰ هزار شغل مستقیم با اعتبار ۲۱ میلیاردی

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح چهار برنامه مهم که در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است، گفت: در این برنامه جامع تکمیل ۲۰۶۶ واحد نیمه تمام صنعتی و معدنی بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی با ایجاد ۱۳۰ هزار شغل مستقیم در دستور کار قرار می گیرد و منابع مورد نیاز برای بازسازی و نوسازی ۲۱۶۵ واحد صنعتی پیش بینی شده است.

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 45089 می باشد.

اخبار گوناگون