روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 20606 می باشد.

مصری: قوه قضاییه موضوع از بین رفتن ۲۰ هزار تن برنج را پیگیری کند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: ۲۰ هزار تن برنج در شرکت بازرگانی دولتی از بین رفت. فقط ۴۵۰۰ تن آن در یک انبار بوده است که در حال رنگ آمیزی برای تبدیل به غذای انواع دام است. قوه قضاییه باید پیگیری کند.

افزایش ۲۰ درصدی یارانه چای

در حالی که در ردیف یارانه های لایحه بودجه ۹۸ نامی از خرید تضمینی چای نیست اما رییس سازمان چای معتقد است که این بودجه در جداول دیگر ذکر شده و حدود ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته، یارانه برای خرید تضمینی برگ سبز چای افزایش یافته است.

حجم تجاری جاده ابریشم به ۵ تریلیون دلار رسید

چین به تازگی اعلام کرده است که میزان حجم تجاری صورت پذیرفته از راه پروژه جاده ابریشم به پنج تریلیون دلار رسیده است.به گزارش ایسنا، طرح توسعه کمربند جاده ای موسوم به جاده ابریشم چین را به کشورهای آسیای مرکزی و سایر نقاط جهان متصل می کند و موجب می شود که محموله های کالایی با سرعت بیشتری به بازار کشورهای دیگر منتقل شود که این امر بدون شک تاثیر بسزایی بر روی اقتصاد چین و جهان خواهد گذاشت.با توجه به آنکه از زمان توسعه پروژه چند تریلیون دلاری کمربند جاده ای موسوم به جاده ابریشم توسط چین حدود پنج سال م...

"چاهِ بحران" راهکاری برای بی آبی‌های تابستان

مدیر اداره آب و فاضلاب اردستان گفت: اگر مجوز حفر دو حلقه "چاه بحران"(چاهی که در مواقع ضرورت و کم آبی احداث می شود) برای اردستان و زواره صادر نشود، به طور قطع در تابستان 98 با کمبود آب روبرو خواهیم شد.

نماینده گرگان: مسؤول تعیین نشدن به موقع قیمت گندم و دانه‌های روغنی کیست؟

نماینده گرگان در مجلس گفت: مسؤول ظلم آشکار تعیین نشدن به موقع قیمت گندم، دانه های روغنی و پنبه کیست؟ وزیر جهادکشاورزی و رییس جمهور پاسخگو باشند در غیر این صورت منتظر استفاده نمایندگان از اهرم های قانونی و نظارتی خود باشند.

چرا مرغ دوباره گران شد؟

در حالیکه قیمت مرغ به یکباره به حدود ۱۴ هزار تومان در هر کیلوگرم رسیده است، کارشناسان معتقدند افزایش قیمت نهاده های دامی و کاهش سرانه تولید دو عامل اصلی هستند که موجب رشد نجومی قیمت گوشت سفید می شود.

افزایش ۶۳ درصدی یارانه نان و گندم

یارانه نان و خرید تضمینی گندم بر اساس لایحه پیشنهادی بودجه سال آینده، ۶۳ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است که البته این یارانه به صورت مستقیم بوده و مانند سال گذشته بقیه نیاز اعتباری در این حوزه، از طریق اسناد خزانه، اوراق بهادار و تسهیلات بانکی تامین می شود.

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 20606 می باشد.

اخبار گوناگون