روی خط خبر

لیست خبرهای ایسنا isna

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا isna 45089 می باشد.

صعود سویا و ویارئال و توقف چلسی در لیگ اروپا

هفته پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا با برگزاری چند مسابقه از سر گرفته شد.به گزارش ایسنا، هفته پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در یکی از بازیها چلسی برابر ویدی به تساوی 2 بر 2 رسید. ویلیان و اولیویه ژیرو برای چلسی گلزنی کردند. این چهارمین گل ژیرو در 3 بازی اخیر خود در لیگ اروپا بود.البته آلوارو موراتا در این دیدار مصدوم شد و وضعیت او برای بازی بعدی چلسی مشخص نیست.در دیگر دیدار سویا با 3 گل کراسنودار را شکست داد. بن یدر دو بار و بانگا برای تیم اسپانیایی گلزنی کردند تا...

توزیع ۱۵ هزار حلقه لاستیک دولتی تا پایان آذر

مدیرکل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور از توزیع ۱۵هزار حلقه لاستیک دیگر با نرخ مصوب و دولتی به رانندگان خبر داد و گفت: باید به رانندگان در هرجای کشور این اطمینان خاطر را بدهیم که در حوزه تامین لاستیک با قیمت مصوب و دولتی دغدغه ای نداشته باشند، البته این امر منوط بر این است که شهرداری شهر مربوطه نیازها را جمع بندی و برای اتحادیه تاکسیرانی ارسال کند.

چاره‌ای جز ادغام نیست - ایسنا

با توجه به عدم برخورداری شرکت های ارائه دهنده اینترنت ثابت از جایگاه موردنظرشان که یکی از دلایلش عدم سرمایه گذاری لازم است، مسوولان ارتباطی، راه حل را در ادغام این شرکت ها می دانند؛ موضوعی که به سبب توسعه و سرمایه گذاری و امکاناتی که تاکنون فراهم کرده اند، به راحتی انجام نمی شود.

استقبال وزارت خارجه از توافقات اولیه میان یمنی‌ها

بهرام قاسمی با استقبال از تفاهمات اولیه یمنی ها گفت: ایران در چارچوب رویکرد مسئولانه خود در قبال بحران های منطقه ای نقش سازنده ای در ترتیبات اجرایی گفتگوهای یمنی-یمنی در سوئد ایفا کرده و همچنان در راستای طرح چهار ماده ای ارائه شده از سوی وزیر خارجه ایران راه حل نهایی بحران یمن را توقف جنگ و خونریزی و تداوم گفتگوهای یمنی-یمنی می داند.

گرجستان از مردم ایران عذرخواهی کند

رییس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایرانی گفت: از دولت، وزارت خارجه و سفیر ایران در گرجستان توقع داریم نتیجه هشدارها و برخوردهایی که از ناحیه گرجستان متوجه اتباع ایرانی شده است را پیگیری و به مردم اعلام کنند. باید مشخص شود چه برخوردهایی با خاطیان شده است. آن ها باید به دادگاه های صالحه و محاکم قانونی معرفی شوند و دولت گرجستان نیز از مردم ایران عذرخواهی کند.

هشدار درباره ترجمه‌های قلابی - ایسنا

مدیر فروشگاه انتشارات خوارزمی می گوید: ترجمه های قلابی افتضاح تر از قاچاق کتاب است و به زودی جای قاچاق کتاب را می گیرد.سیدمجید طالقانی اصفهانی - مدیر فروشگاه انتشارات خوارزمی - که کتاب هایی از این نشر از جمله «سووشون» سیمین دانشور به صورت قاچاق چاپ و توزیع می شود، در گفت وگو با ایسنا درباره قاچاق کتاب اظهار کرد: چندسالی است که کتاب های ما به صورت قاچاق چاپ می شود و خواهد شد. مسبب این ماجرا هم وزارت ارشاد و قوه قضاییه هستند که این موضوع را جدی نمی گیرند.او افزود: ارشاد به چیزهای الکی گیر می دهد و...

آغاز به کار نخستین جشنواره بین‌الملل کتاب کودک و نوجوان کاشان

نخستین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان کاشان که با حضور 50 نویسنده، شاعر و تصویرگر ادبیات کودک همراه بود، با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نخستین روز خود را به اتمام رساند.

منبع خبرها سایت ایسنا isna می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ایسنا 45089 می باشد.

اخبار گوناگون