روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 14437 می باشد.

تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد گیلان

با حضور استاندار گیلان و قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با قدردانی از تلاش های علیرضا محمدی، عباس اهرابی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان معرفی شد.

ادامه تیره‌روزی‌های والیبال ارومیه / شهرداری و دورنا بازهم باختند عکاسان تحریم کردند

هفته هفتم لیگ برتر والیبال با ادامه ناکامی و شکست های پی درپی دو نماینده ارومیه، شهرداری و دورنا همراه بود تا این دو تیم به تنهایی در قعر جدول باقی بمانند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: آمریکا بعد از تحریم ایران برای نفت کرکوک نقشه دارد

خانه ملت نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به دور جدید تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: این تحریم باعث افزایش قیمت نفت جهانی می شود که آمریکا سعی دارد با استفاده از نفت کرکوک تا حدودی از کاهش عرضه نفت جهانی و افزایش قیمت آن جلوگیری کند.

بورس قرمز پوشید - خبرآنلاین

به گزارش خبرآنلاین، در جریان معاملات امروز چهارشنبه ۲۳ آبان ماه، شاخص با افت ۱۲۱۷ واحدی به ۱۸۱ هزار و ۹۹۴ واحد رسیده است.حجم معاملات ۱۹۱۱ میلیون سهم به ارزش ۵ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۵۵۹ میلیون ریال بوده است.امروز ۱۴۴ هزرا و ۷۳۱ معامله در بورس تهران صورت گرفته که ارزش بازار سرمایه نیز ۶ میلیون و ۹۲۰ هزار و ۳۴۵ میلیارد ریال است.۲۲۳۲۲۳

معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره موسیقی نوای همایون خرم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هیئت بررسی، داوری و انتخاب آثار متقاضی شرکت در پنجمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) متشکل از رضا خرم، بردیا صدرنوری و ناصر ایزدی با انتشار بیانیه ای اسامی برگزیدگان مرحله اول این دوره را منتشر کرد.در بخشی از متن این بیانیه آمده است: «بدینوسیله به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در پنجمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) می رساند مرحله اول انتخاب برگزیدگان پس از ۱۰ روز بررسی و داوری بسیار دشوار به پایان رسید.»در این دوره از جشنواره و جایزه همایون خرم ۱۵...

بهرام پارسایی: باید به جای اتهام زنی به سراغ آن ها که ظریف گفته رفت

ایرنا نوشت: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت :وزیر امور خارجه طی چند روز اخیر پرده از وجود مافیاهای کلان اقتصادی در کشور برداشت و همه آحاد مردم موظفند حامی این مسئولان در زمینه شفاف سازی باشند.

با رمز یکبار مصرف بانک ملی ایران ایمن بمانید!

عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه این بانک نخستین تجربه کاربرد رمز یکبار مصرف در محیط اینترنت بانک را در میان شبکه بانکی داراست، گفت: با رمز یکبار مصرف ضمن حفظ محرمانگی رمز کارت و افزایش ضریب امنیت آن، مشکلات رمزهای ثابت از قبیل فراموشی و لو رفتن نیز به طور کامل مرتفع می شود.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 14437 می باشد.

اخبار گوناگون