روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 16007 می باشد.

تیم ترور خاشقچی قبلاً عملیات مشابه انجام داده است

ایرنا نوشت: شبکه خبری الجزیره به نقل از یک منبع آگاه در وزارت خارجه ترکیه اعلام کرد که آنکارا مدارکی در دست دارد که نشان می دهد تیم ترور جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد عربستانی، پیشتر نیز عملیات های مشابهی انجام داده است.

خبرآنلاین - تصاویر | روزگار سخت مردم بلوچ؛ از خشکسالی تا گازوئیل‌کشی

شهر «گُشت» در میان دو شهرستان خاش و سراوان در استان سیستان و بلوچستان قرار گرفته است و  در حال حاضر مرکز دهستان روستاهای عشایرنشین منطقه محسوب می شود. این شهر و حوالی آن پیش از خشکسالی فراگیر استان، سرسبز و پرآب بوده و کوهپایه های جنوبی آن از درختان گز پوشیده می شد. بیشتر ساکنین منطقه اصالت بلوچی دارند و با همین زبان نیز گفت وگو می کنند.

واشنگتن پست از احتمال نابودی جسد خاشقجی با اسید خبرداد

یک مقام ارشد ترکیه که نخواسته نامش فاش شود، اظهار داشت: مقام های کشورش این فرضیه رابررسی می کنندکه جسد خاشقچی احتمالا در کنسولگری عربستان در استانبول یا اقامتگاه سرکنسول عربستان مثله و با اسید نابود شده است.این مقام افزود: «جسد خاشقچی نیازی به دفن شدن نداشته است.» مقام های سعودی ابتدا قتل خاشقچی را انکار کردند اما سرانجام اعتراف کردند که او را کشته اند. به گفته این مقام ها، جسد خاشقچی به یک «همدست محلی» تحویل شده است. مقام ارشد ترکیه ای اظهار داشت که به نظر نمی رسد چنین روایتی واقعیت داشته باشد....

لایک دیبالا پای شاهکار پسر بچه ایرانی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی تیم یوونتوس گویا در ایران هم طرفداران زیادی دارد. کودکی ایرانی که پیراهن دیبالا را بر تن داشت، امروز با انتشار کلیپی از خود، به هنرنمایی با توپ فوتبال پرداخت و در پایان هم به سبک دیبالا خوشحالی کرد. حالا دیبالا پس از بازنشر فراوان این ویدیو در فضای مجازی، این پست را لایک کرده است.254 251

تحریمهای 13آبان چقدرش واقعی است،چقدرش خیالی

عامل تحریمهای جدید ایران، ترامپ است. او با راه یافتن به کاخ سفید، برجام را به زیان کشورش تعبیر کرد و خواهان خروج از آن شد.به همه آنچه دولت پیش از خودش متعهد شده بود،پشت پا زد و همراه با ایجاد فضای تبلیغاتی علیه برجام و تقسیم کار بین خودش و نتانیاهو،علیه آن سخن گفت.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 16007 می باشد.

اخبار گوناگون