روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 15242 می باشد.

آمریکا چند فرد و شرکت را به دلیل همکاری با ایران تحریم کرد

فارس نوشت: وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه تحریم های تازه ای را علیه چند فرد ایرانی و چند شرکت ایرانی و چینی، اعمال کرد. واشنگتن این افراد و شرکت ها را به همکاری با برنامه هسته ای ایران متهم کرده است.

الگو برداری از مدلی به نام ژاپن

حسین دیوسالار، دکترای جامعه شناسی سیاسی و کارشناس ارشد روابط بین الملل در یادداشتی که ایرنا منتشر کرده است نوشت؛فارغ از برخی نواقص و عدم امکان الگوبرداری از برخی مؤلفه های ژاپنی، می توان در نگاه کلی از شاخصه های بسیار قابل توجه و ارزشمند ژاپن به عنوان یک کشور آسیایی توسعه یافته بهره برداری کرد.

مدرسه‌ای که هم پای روحانی و مصباح یزدی به آن باز شد هم کرباسچی، حسینیان و اژه‌ای

خبر فوری نوشت: ساختار کلی مدرسه حقانی با مدارس حوزوی آن زمان در قم تفاوت بسیار داشت. طبق اساسنامه ای که شهید بهشتی تنظیم کرده بود، مدت تحصیل در مدرسه هجده سال در چهار دوره بود.

دستورکار جدید: به روز گران کنید!

اخیرا حذف بارکد محصول و قیمت از روی کالا و اجناس و به ویژه مواد غذایی از سویی باعث سردرگمی مشتری شده و از سوی دیگر زمینه گرانفروشی را فرآهم کرده است. خبرگزاری تسنیم با انتشار کارتونی به این موضوع پرداخته است.

روسیه از رویکرد اروپا علیه ایران انتقاد کرد

سرگئی لاوروف روز پنجشنبه پس از دیدار با هایکو ماس همتای آلمانی خود بر لزوم شفافیت طرف های اروپایی در برجام تاکید کرد و اظهار داشت: ما با ایران همانند آلمان، فرانسه و انگلیس و تشکیلات سیاست خارجی اروپا کار می کنیم و از این کشور دعوت به خویشتنداری می کنیم و می خواهیم که برجام را با تلاش های مشترک حفظ کنیم.وی افزود: در این دیدار تاکید کردیم که تأمین وحدت اقدامات و یکپارچگی مواضع بقیه شرکت کنندگان این توافق شامل روسیه، چین و تروئیکای اروپا بسیار مهم است.رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه خاطرنشان کرد: ما اگ...

گزافه‌گویی وزارت خارجه آمریکا علیه ایران درباره نفتکش توقیفی

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وزارت خارجه آمریکا مدعی شد فعالیت های ایران در آب های خلیج فارس «غیرقانونی» است و ایران باید خدمه کشتی توقیف شده را بی درنگ آزاد کند!

ادعای رئیس منطقه «جبل طارق» مبنی بر دیدار با مقام‌های ایرانی

فارس نوشت: «فابیان پیکاردو» رئیس منطقه «جبل طارق» که برای رایزنی در مورد کشتی توقیف شده «گریس ۱» به لندن سفر کرده، روز پنج شنبه مدعی شد با مقام های ایرانی دیدار و گفت وگو کرده است.

ارزانی طلا تا آخر تابستان ادامه دارد؟

تجارت نیوز نوشت: نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران در پاسخ به این پرسش که روند کاهشی قیمت طلا در آینده ادامه دار است؟ گفت: این روزها سیاست در اقتصاد گره خورده است و همین موضوع باعث شده که برخی مولفه ها از سیاست تاثیر بپذیرند. امروز با بررسی هایی که در کف بازار داریم معتقدیم که بانک مرکزی مهمترین بازیگری است که در این شرایط توانسته قیمت دلار را مدیریت کند.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 15242 می باشد.

اخبار گوناگون