روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 1507 می باشد.

فلسطینی‌ها جشن گرفتند - خبرآنلاین

ایسنا نوشت: فلسطینی های نوار غزه دیشب پیروزی مقاومت بر دشمن اسرائیلی در دو روز درگیری را جشن گرفتند. در مقابل اراضی اشغالی شامل شهرک های اطراف غزه شاهد اعتراض شهرک نشینان به ناتوانی دولت و کوتاه آمدن در مقابل مقاومت بود.

فیلم | حرف‌های شنیدنی سلطان سکه قبل از اعدام

وحید مظلومین معروف به سلطان سکه و محمداسماعیل قاسمی ملقب به محمد سالم سحرگاه امروز به دار مجازات آویخته شدند. این دو به افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه اخلال در نظام اقتصادی، ارزی و پولی با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز، و قاچاق عمده و کلان ارز و سکه متهم بودند.

تیمی که می‌خواهد به جام ملت‌ها برود اسمش «ایران» نیست آقایان؟

سعید اکبری؛ تیم ملی با «دی اکتیو» و «ممنوع المصاحبه کردن خود» صدای اعتراضش را به گوش همه رساند. در دوشنبه بارانی تهران، ملی پوشان دیواری شیشه ای بین خود و رسانه ها کشیدند. در نگاه اول می توان گفت اینگونه رفتارها شایسته نیست، چراکه به هر حال بستن پیج ها به روی مردم، به نوعی بی احترامی به هواداران به حساب می آید. آنها همواره حامی تیم ملی بوده اند و مشکل «حمایت» آنها نیست چون طرفداران همواره حامی تیم ملی بوده اند. فارغ از این موضوع، یک بخشی از حرف های ملی پوشان درست است. تیم ملی این روزها با ریاضت ...

واکنش بسیج خواهران دانشگاه آزاد به سخنان ظریف

ایسنا نوشت: بسیج خواهران اساتید دانشگاه آزاد تاکید کرد: آقای ظریف! مخالفان لوایح FATF را متهم به پولشویی های کلان می کنید تا در آن سوی مرزها برایتان سوت و کف بزنند! اگر حرف های مستند دارید چرا در لفافه سخن می رانید!

حمله شفر به کدام مسئول باشگاه استقلال است؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وینفرد شفر آلمانی امروز در گفت و گو با خبرگزاری فارس وقتی درباره نقل و انتقالات نیم فصل صحبت می کرد، گفت: «در مورد این شایعات نقل و انتقالات هم اصلا نظری ندارم چون 4 بازی دیگر تا نیم فصل باقی مانده است. متاسفانه افراد زیادی هستند که نمی توانند ساکت باشند و فقط و فقط در مورد نقل و انتقالات حرف می زنند. در این مورد من فقط با مدیرعامل باشگاه حرف می زنم و با او در تعامل کامل هستم. ما دو نفر بازی به بازی فکر نمی کنیم و در حال برنامه ریزی برای آینده هستیم.در این بین هر شخص...

دیدار فرماندار شهرستان لاهیجان و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر با نویسنده کتاب «شهر من لاهیجان» / تصاویر

امیر جانبازی فرماندار شهرستان لاهیجان به همراه جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با منصور ادیب عباسی نویسنده کتاب «شهر من لاهیجان» دیدار کردند.

هزینه‌های جاری و سرمایه‌ای - خبرآنلاین

یعنی چه چیزی در اولویت است و به که بودجه داده می شود و او چگونه خرج می کند و چگونه این عملکرد مورد بازبینی قرار می گیرد. در خانواده ها هم همینطور است. اگر فرزندانی که در خانواده ها پرورش می یابند این مسائل را نیاموزند وقتی در جامعه مسئولیتی گرفتند نمی توانند به خوبی انجام وظیفه کنند و یا دست کم مقید نیستند. از همین جا معلوم می شود چه هزینه هایی سرمایه ای و چه هزینه هایی جاری است. طبعا خورد و خوراک در خانواده هزینه هر روزه و جاری است اما آموزش هزینه جاری نیست. اولیای دانش آموزان در خانواده ها حاض...

نمایش اسکلت پنج هزارساله در موزه نیشابور

 ایرنا نوشت:رئیس گروه موزه های خراسان رضوی گفت: اسکلت پنج هزار و 500 ساله که در جریان کاوشهای باستانشناسی محوطه تاریخی تپه برج نیشابور کشف شد در موزه باستانشناسی این شهر به نمایش عمومی گذاشته شده است.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 1507 می باشد.

اخبار گوناگون