روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 9620 می باشد.

بر سر فرمان زدن در مقابل دوربین‌ ثبت سرعت مرگ ۲ نفر را رقم زد

ایرنا نوشت: رئیس مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی استان یزد با انتقاد از جانمایی برخی از دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در مرکز استان گفت: واکنش ناگهانی رانندگان نسبت به مشاهده این دوربین ها در سه هفته اخیر منجر به مرگ ۲ نفر در یزد شد.

بازگشت عادل به تلویزیون با طعنه به کارگردان ایرانی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فردوسی پور که پس از تعطیلی لیگ برتر برنامه نود را هم موقتا تعطیل کرده بود، بیشتر درگیر نوشتن و البته تصحیح کردن امتحانات دانشجویانش بود. او که رقابتی مهمی در جام ملت ها برای گزارش کردن پیدا نکرده بود، مدتی از تلویزیون به دور بود. بازه ای که برای مجری برنامه نود بدون جنجال هم نبود. اما بازگشت فردوسی پور به تلویزیون بدون طعنه نبود. او در شرایطی که بازی نتیجه 0-1 به نفع قطر در حال پیگیری بود با اشاره به حرف های مسئولین عربستان درباره جدایی ورزش و سیاست گفت: «اینجوری هم ...

فیلم | بلایی که برف امروز به سر مردم کرج آورد!

بارش برف در کرج امروز برای مردم این شهر دردسرساز شد و ترافیک سنگینی ایجاد کرد. شهروندان کرج ساعت ها در ترافیک خیابان های برفی ماندند و این در حالی بود که شهرداری برای برف روبی و شن پاشی خیابان ها اقدامی نکرده بود.

قائم مقام وزیر صنعت گفت: اعلام قیمت نهایی خودرو تا ۲ هفته دیگر

ایرنا نوشت: قائم مقام وزیر و معاون امور حقوقی، مجلس و استانهای وزارت صمت گفت: قیمت نهایی خودرو با در نظر گرفتن همه جوانب از جمله قیمت تمام شده خودروسازان و در نظر گرفتن حق و حقوق مصرف کنندگان تا ۲ هفته آینده اعلام می شود.

بازی های مرحله یک‌هشتم‌نهایی جام ملت‌ها مشخص شد/سامورایی‌ها مقابل عربستان، ایران به عمان رسید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با نتایج بازی های امروز، رقابت های مرحله حذفی مشخص شدند. شانزده تیم برتر آسیا در شرایطی رقبای خود را شناختند که بازی ها از شنبه دوباره از سر گرفته خواهد شد. در دومین روز هفته آینده در ایران، اردن از ساعت 14:30 به مصاف ویتنام خواهد رفت. ساعت 17:30 شاهد رقابت تایلند و چین خواهیم بود و از ساعت 20:30 رقابت حساس ایران مقابل عمان آغاز خواهد شد. دوشنبه، رقابت عربستان مقابل ژاپن از ساعت 14:30 آغاز می شود و پس از آن ازبکستان و استرالیا از ساعت 17:30 به مصاف یکدیگر خواهند رفت....

نوبخت: چطور می‌توانم در تهران بنشینم و برای مردم کپرنشین برنامه‌ریزی کنم؟

جماران نوشت: معاون رئیس جمهور در جمع خبرنگاران استان کرمان گفت: این دولت آخرین قطعه کاری ماست و قطعاً پس از پایان این دولت هیچ مسئولیتی قبول نخواهم کرد.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 9620 می باشد.

اخبار گوناگون