روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 12311 می باشد.

سیارک آپوفیس ۲۰۶۸ به زمین می‌خورد؟

به گزارش خبرآنلاین، آپوفیس به گفته این محققان در قرن آینده فرصت های زیادی برای ضربه زدن به زمین خواهد داشت.{لینک}آپوفیس که برگرفته از نام خدای شیطان، تاریکی و تخریب است با نام علمی Apophis 99942 در سال 2029 به فاصله 37 هزار کیلومتری زمین می رسد که این معادل یک دهم فاصله ما با ماه است.محققان دپارتمان مکانیک سماوی دانشگاه دولتی سن پترزبورگ هشدار می دهند که ممکن است این سیارک با سرعت 7.43 کیلومتر بر ساعت حوالی سال 2068 با زمین برخورد کند.بااین حال در سال 2029 پروازی نزدیک به زمین خواهد داشت و می تو...

سرپرست وزارت بهداشت: به پزشکان در ماجرای مالیات اجحاف می‌شود

سرپرست وزارت بهداشت گفت: اگر قرار است در مورد فرار مالیاتی، پروژه ای داشته باشیم باید همه اقشار و حرفه ها را در برگیرد و هیچ حرکتی نباید موجب القای این نکته به جامعه شود که پزشکان ما خطاکار هستند.

کدام نقطه ایران و آمریکا شبیه یکدیگرند

یک کویرشناس به تشریح شباهت خاک دو سرزمین ایران و آمریکا در حوزه کویرهای آریزونا و بیابان مرکزی ایران پرداخت و گفت: بلندترین تپه های ماسه ای جهان در ایران واقع شده است که بهترین جاذبه برای گردشگران کویر دوست دنیا خواهد بود.

ساماندهی گلزار های شهدا، اشتغال، درمان ایثارگران و اعطای تسهیلات در برنامه های ۱۰۰ روزه

هدایت مظلومی، در تشریح برنامه ۱۰۰ روزه بنیاد شهید، تقویت ساماندهی گلزار های شهدا، اشتغال، درمان ایثارگران و اعطای تسهیلات را از جمله اولویت های این برنامه برشمرد.

توییت احمدی نژاد درباره خدمات بازرگان

احمدی نژاد در توییتی نوشت: ۳۰ دی، درگذشت مهندس بازرگان است، انسانی که تا پایان عمر بر دین، دانش، اخلاق و ایران پایدار ماند. او از خلع ید انگلیس در صنعت نفت تا حبس، محکومیت و اخراج از دانشگاه و به فرمان امام راحل(ره) مدیریت اعتصاب شرکت نفت در انقلاب و اداره دولت موقت، جز بر منافع ایران و ایرانی نایستاد.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 12311 می باشد.

اخبار گوناگون