روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 14624 می باشد.

جلسه سه نفره‌ای که در آن سرمربیگری ایران به برانکو پیشنهاد شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بحث درباره سرنوشت نیمکت تیم ملی ایران همچنان ادامه دارد. بعد از پایان کار کی روش و فدراسیون فوتبال ایران گزینه های زیادی مطرح شدند اما هیچکدام از سوی فدراسیون تایید نشد. در این میان یک اسم بیش از سایر اسم سر زبان هاست و بحث درباره اش زیاد است. برانکو ایوانکوویچ که تا به حال نه خودش و نه مسئولان فدراسیون واکنش مثبتی نسبت به این اتفاق نشان ندادند. با این حال منابع خبری فاش کردند که به نظر برانکو ایوانکوویچ به تازگی در جلسه ای با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و دکتر صالحی ا...

وزیربهداشت:قاچاق دارو به خارج وجود دارد،اما نه به اندازه ای که بازار را تحت الشعاع قرار دهد

وزیر بهداشت و درمان گفت: قاچاق هر نوع کالایی را ممکن است داشته باشیم، قاچاق دارو و گوشت هم وجود دارد بنابراین منکر این مسئله نیستم اما اینقدر نیست که بتواند بازار ما را تحت الشعاع قرار دهد.

عقدی که در آسمان بسته شده بود، با خیانت عروس از هم گسست

ایران نوشت: کبودی های صورتش تازه خوب شده اما هنوز التیامی برای زخم های دلش نیافته است. این روزها تنها مونس تنهایی اش آیینه ای است که هر روز ساعت ها مقابلش می نشیند و به چهرهدر هم شکسته خود زل می زند و به روزهای از دست رفته زندگی مشترک 8 ساله اش و جای خالی دختر کوچولویشان فکر می کند.

نجفی‌منش: پراید گران نیست، با قیمت‌های بالاتر صادر می‌کنیم

رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی درباره احتمال خروج شرکت های خودروی سازی چینی از ایران گفت: نمی توان صد در صد و قاطع گفت که شرکت های چینی از بازار ایران می روند زیرا این مساله نیاز به بررسی و گذشت زمان دارد. 

فیلم | انیمیشن کوتاهی با موضوع مادر که امسال اسکار گرفت

دریافت 11 MB این فیلم در مورد مادری چینی-کانادایی است که از سندرم «آشیانه خالی» رنج می برد؛ سندرمی که پس از آنکه فرزندان به قصد زندگی جدا یا رفتن به دانشگاه برای اولین بار خانه را ترک می کنند، پدر و مادر یا سرپرست ممکن است به آن دچار شوند. اما این زن شانس دوباره ای برای تجربه مادر بودن پیدا می کند.«بائو» محصول استودیو پیکسار به نویسندگی و کارگردانی Domee Shi است و در تابستان امسال اکران شد. «بائو» در مراسم اسکار ۲۰۱۹ توانست جایزه بهترین انیمیشن کوتاه را به دست بیاورد.۶۱۶۱

علی کریمی؛ مردی با دنیای خودش

حالا انگار همه چیز به پایان رسیده. انگار حتی جادوگر فوتبال ایران هم توان ایستادن برابر برخی مشکلات فوتبال ایران را ندارد. شاید چون او بیش از هرکسی در این فوتبال دنیای خاص خودش را دارد.

«ظریف_بمان» ترند نخست توئیتر شد

کاربران شبکه اجتماعی توئیتر روز سه شنبه در واکنش به استعفای 'محمدجواد ظریف' وزیر امورخارجه ایران با هشتگ «ظریف_بمان» خواستار ماندن وی در ریاست دستگاه دیپلماسی کشور شدند؛ به طوری که این هشتگ به ترند نخست توئیتر تبدیل شد.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 14624 می باشد.

اخبار گوناگون