روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 16774 می باشد.

تعریف یک افسانه : پورشه ۹۱۱

خودروهای کمی ساخته شده اند که به اندازه پورشه ۹۱۱ همیشه در خاطرات بمانند. پورشه به ماشینی نیاز داشت که به معنی کلمه ساده و اسپرت، قوی و سریع باشد، نتیجه این نیاز ۹۱۱ شد که توانست بیش از یک میلیون مدل از آن را بفروشد.

شکستی که محافظه کاران از زمان چرچیل به خود ندیدند!

بانوی روزهای سخت استعفا داد و سکان برگزیت را به طرفداران خروج تقدیم کرد. با شکست نسبی این حزب در انتخابات پارلمان اروپا و بدترین عملکرد در ۲۰۰ سال گذشته اوضاع این حزب به کجا پیش می رود؟

ایران به یاوه‌گویی بولتون پاسخ داد

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به ادعای جان بولتون مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در سفر به ابوظبی در خصوص دست داشتن کشورمان در حمله چندی پیش به چند کشتی در بندر الفجیره امارات، این ادعا را شدیدا رد و آن را ناشی از برنامه های ذهنی و سیاست های مخرب " تیم ضد ایرانی بی" دانست.

الاهرام: آمریکا در مقابل ایران مجبور به عقب نشینی شد

روزنامه مصری «الاهرام» در گزارشی به قلم «محمد السعید إدریس» با عنوان «دستاورد سیاست بازدارنده متقابل واشنگتن و تهران» نوشت: آمریکا در مقابل سیاست مقابله به مثل ایران مجبور به عقب نشینی شد.

ستاره رئال‌مادرید در جام رمضان پا به توپ شد/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با پایان فصل لیگ های معتبر اروپایی، بازیکنان مشهور هم فرصتی برای تعطیلات پیدا کرده اند و به کشورهای مختلف سفر می کنند. در این میان لوکا مودریچ، ستاره رئال مادرید و مرد سال فوتبال جهان در رقابتهای فوتسال ماه رمضان در کویت حاضر شده است.255 43

خبرهای خوب دولت برای سیل‌زدگان

با تصویب آیین نامه اجرایی انتشار اوراق مالی اسلامی در سال ۹۸، شرکت های دولتی می توانند تا سقف ۴۵ هزار میلیارد ریال اوراق مالی اسلامی ریالی برای اجرای طرح های دارای توجیه فنی، اقتصادی، مالی و زیست محیطی خود که به تصویب شورای اقتصاد می رسد، با تضمین و بازپرداخت اصل و سود توسط خود، منتشر کنند.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 16774 می باشد.

اخبار گوناگون