روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 2266 می باشد.

انسان دو ساعت درون دارد که آینده را پیش‌بینی می‌کند

به گزارش خبرآنلاین، بر اساس این تحقیقات سیستم عصبی ما به صورت میلی ثانیه ای دست به پیش بینی آینده می زند.{لینک}یکی از ساعت ها مبتنی بر تجربیات گذشته است و دیگری بسته به ریتم کارکرده، اما هر دو در کنار هم برای تعیین حرکت ما در جهان بسیار مهم بوده و عمل می کنند.این ساعت های ساخته شده در درون به انسان اجازه می دهد تا روی پدال شتاب دهنده در یک لحظه قبل از وقوع فشار داده (قبل از سبز شدن چراغ چهارراه) و "زمان سنج شناختی" نیز اجازه می دهد تا بدانیم دقیقاً کی باید برای خواندن خط بعدی آهنگ خود را آماده ک...

مسئول قرارگاه فضای مجازی نیروهای مسلح: جوانان آمریکایی امروز تشنه معرفت هستند

ایرنا نوشت: مسئول قرارگاه فضای مجازی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مردان هشت سال در خط مقدم دفاع مقدس مقابل دشمنان ایستادند، گفت: امروز زنان فرماندهان مقابله با جنگ نرم دشمنان به ویژه آمریکا هستند.

جزئیات هم نشینی شبانه عادل فردوسی پور و اینفانتینو در تهران که از ۹۰ پخش نشد!

هفته نامه دنیای ورزش تورنتو نوشت:مصاحبه عادل فردوسی پور با جیانی اینفانتینو ساعت یک بامداد روز فینال لیگ قهرمانان در حضور مهدی تاج ضبط شده وبه همین دلیل منتقدان تاج می گویند مصاحبه ای سفارشی برای او بوده تا مردم از سایه تعلیق بترسند.

جام‌جهانی قطر کابوس ۱۵ ساله را از سر فوتبال ایران بر می‌دارد؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظر دارد که از سال ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا را به جای یک سال در یک فصل برگزار کند و به این ترتیب این رقابت به جای این که در ماه فوریه آغاز شود در ماه سبتامبر برگزار خواهد شد.قرار است در نشستی این پیشنهاد مورد رای گیری قرار گیرد. اگر لیگ قهرمانان آسیا هم مانند لیگ قهرمانان اروپا در یک فصل برگزار شود از جذابیت بیشتری برخودار خواهد شد.اتفاقی که سال هاست ایران به دنبال آن است. از سال ۲۰۰۷ که کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل شیوع بیماری سارس در شرق آ...

آیت‌الله مکارم‌شیرازی: دوستان خوبی از برادران اهل سنت دارم

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با تاکید بر وحدت میان قشرها، اقوام و ادیان مختلف کشور گفت: تا زمانی که متحد باشیم تحریم و تهدید نمی تواند بر ما اثرگذار باشد.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 2266 می باشد.

اخبار گوناگون