روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 16007 می باشد.

علم‌الهدی: فروپاشی آمریکا در سال ۲۰۱۹ در صورت برخورد نظامی با سپاه

ایرنا نوشت: امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: در طول عمر انقلاب اسلامی دشمنان با توطئه ها و فتنه ها سعی مقابله با نظام داشته اند و در این مدت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که محور اقتدار نظام و انقلاب است، همانند یک توفان توطئه های دشمن را به باد داده است.

رویکرد نوین در اجرای پروژه های آبرسانی روستایی در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون عمرانی خود، از پروژه های آبرسانی در شهرستان های کهگیلویه و گچساران و نقاط آسیب دیده ناشی از باران در این شهرستان ها بازدید کرد.

یونس ژائله رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز / ترکیب اتاق تبریز عوض شد

رئیس و هیات رئیسه جدید نهمین دوره اتاق بازرگانی تبریز مشخص شدند. به دنبال برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی تبریز ترکیب جدید این اتاق مشخص شد.

فردوسی‌پور: با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده‌ام

در شرایطی که بعضی از رسانه ها مطالبی را به نقل از فردوسی پور منتشر کرده اند اماعادل در پاسخ به پرسش خبرنگار ما در مورد انتشار برخی نقل قول ها از طرف ایشان گفت: «من با هیچ رسانه ای مصاحبه نکرده ام.»251 251

آیت الله آملی لاریجانی در اولین نشست مجمع تشخیص در سال جدید چه گفت؟

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابتدای اولین نشست مجمع تشخیص مصلحت نظام در سال جدید با تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز سال جدید ابراز امیدواری کرد که این سال، سال توفیقات و برکات الهی برای ملت بزرگ ایران اسلامی باشد .آملی لاریجانی با اشاره به حوادث طبیعی هفته های اخیر گفت: سال جدید توام شده با سیل ویرانگر در شمال، غرب و جنوب کشور و عده ای از هموطنان عزیزمان در این واقعه جان باخته اند و عده کثیر دیگری خانه و کاشانه خود را از دست داده اند و آسیب های فراوانی را متحمل شده اند.وی افزود: البته این بلایای طبی...

سیل «چَم مِهر» را نابود کرد اما مِهرنوازی اهالی‌اش را نه! /داستان دو روز زندگی الهه و ساسان زیر یک سقف مشترک

عصر ایران نوشت: فقط دو روز بعد از عروسی سیل آمده و دیگری اثری از خانه ای که ساسان با هزار آرزو گرفته و جهیزیه ای که الهه با هزار رویا در آن خانه چیده باقی نمانده است.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 16007 می باشد.

اخبار گوناگون