روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 15271 می باشد.

بیانیه‌ای بدون مبنای قانونی - خبرآنلاین

اواسط اردیبهشت ماه، بیانیه ای از سوی شورایی موسوم به نظارت و ارزیابی فعالیت نگارخانه ها به ریاست مدیرکل هنرهای تجسمی در رسانه ها و وب سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص مذمت برگزاری نمایشگاه «آن دیگری» تهمینه میلانی، صادر شد. در این بیانیه ضمن قابل تامل ندانستن نمایشگاه موصوف و با برشمردن اینکه این نمایشگاه صرفا جستارهای شخصی است، گالری آریانا را با توجه به سابقه اش با رعایت تخفیف، به تنبیه تذکر کتبی با درج در پرونده محکوم کرده اند.

اردو پرسپولیس در کانادا لغو شد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انجمن دوستی ایران و آمریکای شمالی با ارسال نامه ای به ایرج عرب مدیرعامل باشگاه فوتبال پرسپولیس تیم های مورد نظر برای انجام بازی های دوستانه با تیم پرسپولیس در کانادا را رسماً معرفی کرده بود و به نظر می رسید این اردو آماده برگزاری خواهد بود. از ابتدا هم برگزاری چنین مسابقه ای تقریبا عملی به نظر نمی رسید. فارغ از مشکلات این روزهای تیم و نداشتن مربی، اینکه در کمتر از ۱۵ روز برای چنین اردویی برنامه ریزی شود، چیزی شبیه به محال به نظر می آمد که در نهایت هم قابلیت اجرا پیدا...

روزنامه انگلیسی مدعی توافق جدید ایران و اتحادیه اروپا شد

فارس نوشت: یک روزنامه انگلیسی در گزارشی مدعی شد که اتحادیه اروپاهفته پیش با برنامه زمانبندی منتشر نشده ای درباره تسهیل روابط تجاری کشورهای اروپایی با ایران موافقت کرده است.

خبرآنلاین - عکس | ژست ۲ بره روی صندلی عقب ماشین

عکس امروز نشنال جئوگرافیک ژست ۲ بره داخل ماشین در شهر مارنئولی گرجستان را نشان می دهد. دو بره روی صندلی پشت ماشین، از پنجره عقب نظاره گر تجمعی از مردم بازار هستند که به فروش گوسفند مشغولند.

ثبت نام وام ۵۰ میلیونی «ساخت مسکن» آغاز شد/ جدول نرخ و میزان تسهیلات

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از شرکت بازآفرینی شهری ایران، سید محمد پژمان گفت: با توجه به قرارداد عاملیت منعقده با بانک مسکن و راه اندازی درگاه الکترونیکی توسط شرکت بازآفرینی شهری ایران، ثبت نام متقاضیان پرداخت تسهیلات ارزان قیمت ساخت در بافت فرسوده آغاز شده است.مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران افزود: در راستای اجرای مصوبه هیات دولت سقف تسهیلات اعطایی در بافت های فرسوده افزایش یافته و سقف این تسهیلات برای متقاضیان در کلان شهرها ۵۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۴۰ میلیون تومان است.وی با بیان ای...

موگرینی:ایران متعهد به برجام بوده است

فدریکا موگرینی،مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرده که ایران تاکنون به برجام متعهد بوده است. مشاور وی هم در گفت و گویی اقدامات ایران برای کاهش تعهدات خود را منصفانه خوانده است.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 15271 می باشد.

اخبار گوناگون