روی خط خبر

لیست خبرهای خبرآنلاین khabaronline

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین khabaronline 12281 می باشد.

بهره برداری از کارگاه بافت فرش،گبه،گلیم وجاجیم در شهرستان کیار

رییس اداره فرش سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گفت: همزمان بادهه مبارک فجر،کارگاه بافت فرش، گبه، گلیم و جاجیم با ۲۰ دار قالی در روستای دزک شهرستان کیار افتتاح شد.

احسان کرمی در تلویزیون ممنوع‌التصویر شد

احسان کرمی خواننده، مجری و بازیگر تئاتر که این روزها به عنوان یکی از مجریان نشست های جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه حضور دارد درباره شایعاتی مبنی بر ممنوع التصویر شدنش در رسانه ملی گفت: بله من ممنوع التصویر شده ام و برای اولین بار خودم با حراست صداوسیما تماس گرفتم تا صحت و سقم این مساله را پیگیر شوم که به من اطلاع دادند که در تلویزیون ممنوع التصویر هستم. او درباره دلایل این تصمیم عنوان کرد: به من اعلام کرده اند که نامه ای از بالا که البته نمی دانم این «بالا» دقیقا کجاست زده اند که در آن ذکر شد...

نماینده مجلس: زمان طاغوت مفسدان در حاشیه امن بودند

مهر نوشت: عضو هیات رئیسه کمیسیون حقوقی مجلس گفت: با تشکیل قوه قضائیه پس از پیروزی انقلاب، اقدامات ویژه ای برای مبارزه با فساد صورت گرفته در حالی که در زمان طاغوت مفسدان در حاشیه امن بودند.

انقلاب ایران یک حرکت اجتماعی بود؟ پاسخ جامعه‌شناسان

موازی با شهرنشینی شتاب زده در ایران ما شاهد تغییر سبک زندگی در فاصله ی دهه ی چهل تا شصت بوده ایم و به عبارتی همه چیز در زندگی روزمره ی مردم شروع به تغییر و دگرگونی می کند و قدرت انطباق با تغییرات در سطح زندگی وجود ندارد.

رئیس اتحادیه صنف سوپرمارکت:چرا کالهای سوبسیددار را به ما کسبه نمی سپارید؟ ما هم زن و بچه داریم

ایلنا نوشت: رئیس اتحادیه سوپر مارکت و مواد پروتئینی در خصوص توزیع اقلام غذایی توسط ستاد تنظیم بازار گفت: اصناف جزو مردم هستند آنها هم زن و بچه دارند و باید زندگی کنند. نمی دانم چرا هیچ اهمیتی به آنها داده نمی شود. مگر وظیفه اصناف توزیع کالا نیست چرا ستاد تنظیم بازار برخی اقلام سوبسیددار را فقط به فروشگاه های زنجیره ای یا میادین جهت توزیع می دهد. همین کارها سبب می شود که شاهد صف های طولانی و درگیری بین مردم باشیم.

خبر عجیب ترامپ دربارۀ داعش

پس از آنکه تصمیم ناگهانی دونالد ترامپ برای خروج نظامیان آمریکایی از جنگ علیه داعش مایه تعجب شد، رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر ادعای بزرگی را درباره این گروه تروریستی مطرح کرد: داعش ظرف یک هفته از عراق و سوریه می رود.

زنبورها ریاضی‌دانان خوبی هستند - خبرآنلاین

به گزارش خبرآنلاین، در این تحقیق {لینک} محققان کشف کردند که زنبورها قادرند چگونگی استفاده از رنگ آبی و زرد را به عنوان نماد جمع و تفریق یاد بگیرند.درحالی که بسیاری از حیوانات درک ابتدایی از اعداد برای یافتن خوراک، مدیریت منابع و ... دارند، تنها معدودی از مهره داران غیر انسان می توانند عملیات پیچیده انجام دهند.یافته های جدید به این دلیل حائز اهمیت است که میان تکامل زنبور و انسان 400 میلیون سال اختلاف است و این بدان معنا است مه شناخت اعداد پیشرفته ممکن است برای حیوانات غیر انسان قابل دسترس تر بوده...

اینفوگرافی | جایگاه اقتصاد ایران در جهان در سال ۲۰۱۸

ایسنانوشت: طبق گزارش بنیاد آمریکایی «هریتیج»، کشورهایی با آزادترین و بسته ترین اقتصاد جهان اعلام شده است. بر این اساس، هنگ کنگ با کسب امتیاز ۹۰/۰۲ برای بیست وپنجمین سال متوالی عنوان آزادترین اقتصاد جهان را کسب کرد. از سوی دیگر، کره شمالی با امتیاز ۵/۹ به عنوان بسته ترین اقتصاد جهان معرفی شده است. ایران در این رتبه بندی در رده ۱۵۵ قرار گرفته است.

منبع خبرها سایت خبرآنلاین khabaronline می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبرآنلاین 12281 می باشد.

اخبار گوناگون