روی خط خبر

لیست خبرهای خبر ورزشی khabarvarzeshi

تعداد کل خبرها از سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi 11153 می باشد.

فغانی: به پرخاشگری کی روش می گفتیم غیرت و تعصب!

موفق ترین داور فوتبال ایران درباره صحنه غم انگیز اعتراض ۵ بازیکن ایرانی به داور بازی ایران و ژاپن که منجر به حذف تیم ملی شد، گفت: متأسفانه اعتراض و پرخاش در فوتبال ایران فرهنگ شده است.

فولاد – پرسپولیس در جذاب ترین ورزشگاه ایران

به گزارش خبرورزشی، از اهواز خبر رسید ورزشگاه غدیر این شهر در مراحل پایانی بازسازی قرار دارد و باتوجه به این که پیش بینی می شود تماشاگران از دیدار فولاد و پرسپولیس استقبال خوبی داشته باشند، برگزاری این بازی در این ورزشگاه امکان پذیر نیست.این احتمال وجود دارد که بازی دو تیم در استادیوم شیک و زیبای فولاد آره ‏نا که به گفته مسئولان ورزش کشور، شیک ترین استادیوم ایران به حساب می آید، برگزار شود.

عکس| رونمایی از لوگو و اسم جدید پدیده مشهد

به گزارش خبرورزشی،، باشگاه پدیده مشهد چند روز قبل به صورت رسمی به شرکت پدیده شهر خودرو واگذار شد اما قرار است نام باشگاه پدیده تا پایان فصل کماکان پدیده باشد و فقط نام شهر خودرو به این تیم اضافه شده است.بر همین اساس از لوگوی جدید باشگاه پدیده شهر خودرو رونمایی شد.

دردسر جدید برای تمرینات پرسپولیس

به گزارش خبرورزشی، با اینکه به برانکو ایوانکویچ قول داده بودند در بازگشت به ورزشگاه شهید کاظمی، همه چیز مهیای تمرینات عادی خواهد بود و کیفیت چمن، ترمیم می شود، اما پس از دو، سه جلسه تمرین برانکو متوجه شد آب از آب تکان نخورده و چمن ورزشگاه کاظمی هنوز به حد استاندارد، نزدیک هم نشده است.بازیکنان پرسپولیس با احتیاط بیشتری تمرینات را دنبال می کنند، زیرا بهتر می دانند در صورت کوچک ترین لغزشی، امکان مصدومیت برای شان وجود دارد. بارندگی های اخیر در کنار عدم تکمیل دوره بهسازی چمن ورزشگاه، مشکلات پرسپولیس ...

تغییر زمان دیدار استقلال خوزستان و ماشین‌سازی

به گزارش خبرورزشیو به نقل از سایت رسمی فدراسیون و به نقل از سایت سازمان لیگ، دیدار دو تیم استقلال خوزستان و ماشین سازی تبریز از هفته شانزدهم لیگ برتر روز دوشنبه ۱۵ بهمن به جای ساعت ۱۶ در ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار می شود.

امیدوارم بازی پدیده و پرسپولیس باکیفیت باشد

به گزارش خبرورزشی، یحیی گل محمدی در جلسه هم اندیشی باشگاه ها و کمیته داوران گفت: کمیته داوران باید مربیان را به این باور برساند که همه داوران سالم هستند. من در هر تیمی باشم و داور مسابقه بیژن حیدری، پیام حیدری و علیرضا فغانی باشد امکان ندارد به سوت اشتباه شان شک کنم. اگر این سه داور از صبح تا شب برای تیمم بد سوت بزنند ناراحت می شوم، اما شک نمی کنم و بدبین نمی شوم، چون می دانم آدم های سالمی هستند و نان حلال سر سفره می برند. داوران دیگر هم خوب هستند و باید من مربی و بقیه را به نقطه ای برسانند که ب...

سرمقاله| #برنامه‌ریزی #اتحاد #انصاف

کاش به جای گشتن دنبال مربیان اسم دار و بیکار که آخرش به یک ویچ یا هیچ دیگر ختم می شود، دنبال برنامه ریزی بودیم و استراتژی تعریف می کردیم و بعد مطابق برنامه ریزی و استراتژی مان، سراغ یک گزینه معقول می رفتیم.

منبع خبرها سایت خبر ورزشی khabarvarzeshi می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت خبر ورزشی 11153 می باشد.

اخبار گوناگون