روی خط خبر

لیست خبرهای کجارو kojaro

تعداد کل خبرها از سایت کجارو kojaro 253 می باشد.

هتل الیان (2 ستاره), تهران

هتل الیان یک هتل دو ستاره اقتصادی در شهر تهران است. این هتل در میدان امام خمینی و نزدیک به مراکز دیدنی مهم تهران مثل کاخ گلستان، بازار بزرگ و موز ه ی ایران باستان، آبگینه و جواهرات قرار دارد. هتل الیان در زمینه ی پذیرایی از مسافران سابقه ای پنجاه ساله دارد و اگر نزدیکی به مرکز شهر، ایستگاه مرکزی مترو و بافت تاریخی تهران برایتان حایز اهمیت است، این هتل انتخاب درستی است.

هتل آپارتمان نسیم شرق (3 ستاره), مشهد

هتل آپارتمان نسیم شرق یک هتل سه ستاره اقتصادی در شهر مشهد واقع در کشور ایران است. این هتل ۳۹ اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به رستوران، لابی، آسانسور، کافی شاپ، نمازخانه، خشکشویی و پارکینگ اشاره کرد. این هتل تا ورودی باب الجواد ۴ دقیقه، تا پایانه مسافربری مشهد ۱۵ دقیقه و تا فرودگاه مشهد نیز ۱۵ دقیقه (با ماشین) فاصله دارد.

هتل آپارتمان آرمان (3 ستاره), مشهد

هتل آپارتمان آرمان یک هتل سه ستاره میان رده در شهر مشهد واقع در کشور ایران است. این هتل ۲۹۱ اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به وای فای رایگان، آسانسور، استخر، سالن کنفرانس، سالن بدنسازی و پذیرش ۲۴ ساعته اشاره کرد. این مجموعه دارای دو لابی در طبقه همکف و طبقه دوم است. اتاق های این هتل مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون، مینی بار، مبلمان و حمام هستند. همچنین هتل دارای رستوران و کافی شاپ است. مجموعه ورزشی هتل آپارتمان آرمان شامل استخر، سونا خشک و بخار، جکوزی، اتاق ماساژ معمولی و ماساژ VI...

هتل انقلاب (1 ستاره), مشهد

هتل یک ستاره ی انقلاب مشهد از تازه ساخت ترین هتل های شهر است که در سال ۱۳۹۳ افتتاح شده است. این مجموعه دارای ۳۰ واحد دوتخته، ۲۰ واحد سه تخته و ۱۰ واحد چهارتخته می است که با ظرفیت ۱۵۵ تخت در ۶ طبقه، در خیابان امام رضا واقع شده است.

هتل آپارتمان سما ۲ (3 ستاره), قشم

هتل آپارتمان سما ۲ یک هتل سه ستاره میان رده در شهر قشم واقع در کشور ایران است. این هتل ۱۶ اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به لابی، وای فای رایگان، آسانسور، خشک شویی تاکسی سرویس و کافی شاپ اشاره کرد. همه ی اتاق های این هتل دارای سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون، حمام و دستشویی خصوصی هستند. رستوران این هتل انواع غذاهای بین المللی را سرو می کند. فاصله این مجموعه تا عمارت کلاه فرنگی بندرعباس ۹۳ دقیقه با ماشین و تا فرودگاه ببن المللی بندرعباس ۱۱۵ دقیقه با ماشین است.

هتل الوند (ویدا) (5 ستاره), کیش

هتل الوند (ویدا) یک هتل پنج ستاره لوکس در شهر کیش واقع در کشور ایران است. هتل الوند کیش با یازده طبقه در نزدیکی هتل گراند در حال احداث می باشد. این هتل تا مرکز خرید مروارید کیش ۴ دقیقه با ماشین، تا پلاژ ساحلی بانوان شهر کیش ۶ دقیقه با ماشین، تا مراکز خرید پردیس ۱ و ۲ کیش ۶ دقیقه با ماشین، تا مرکز خرید مرجان کیش ۹ دقیقه با ماشین، تا فرودگاه کیش ۱۰ دقیقه با ماشین، تا پارک ساحلی مرجان کیش ۱۰ دقیقه با ماشین، تا کشتی یونانی کیش ۱۸ دقیقه با ماشین و تا مرکز خرید مروارید کیش ۲۰ دقیقه پیاده فاصله دارد.

هتل آپارتمان قطیف (2 ستاره), مشهد

هتل آپارتمان قطیف یک هتل دو ستاره میان رده در شهر مشهد واقع در کشور ایران است. از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به اینترنت در لابی، کافی شاپ، نمازخانه و خشکشویی اشاره کرد. اتاق های این هتل مجهز به تهویه مطبوع، تلویزیون، یخچال، مبلمان و حمام هستند. همچنین هتل دارای رستوران و کافی شاپ است. فاصله هتل تا حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) ۲.۵ کیلومتر، پارک کوهسنگی ۹ کیلومتر، ایستگاه راه آهن ۴.۷ کیلومتر و فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ۸ کیلومتر است.

هتل های موناکو | Monaco

کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب کجارو تنها با کسب مجوز مکتوب امکان پذیر استتولید و توسعه نرم افزار کجارو توسط شرکت آویژه انجام می شود

هتل ساسان (2 ستاره), سرعین

هتل ساسان یک هتل دو ستاره اقتصادی در شهر سرعین واقع در کشور ایران است. این هتل ۳۰ اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به لابی، کافی شاپ، پارک بازی کودکان و اینترنت اشاره کرد. هتل دسترسی آسان و سریع به مجتمع های آبدرمانی، مراکز خرید و دیگر جاذبه های توریستی دارد. هتل تا آبشار ورگه سران ۱۴ دقیقه با ماشین، تا دریاچه شورابیل ۳۲ دقیقه با ماشین، تا بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی ۳۶ دقیقه با ماشین، تا بازار سنتی و بزرگ اردبیل ۳۶ دقیقه با ماشین، تا ترمینال اردبیل ۳۷ دقیقه با ماشین، تا فرودگاه ار...

منبع خبرها سایت کجارو kojaro می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت کجارو 253 می باشد.

اخبار گوناگون