روی خط خبر

لیست خبرهای کجارو kojaro

تعداد کل خبرها از سایت کجارو kojaro 4090 می باشد.

هتل طوبی (2 ستاره), مشهد

هتل طوبی در فاصله دو دقیقه ای تا حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته و در محیطی دلپذیر و فضایی بر اساس استاندارد های بین المللی برای مهمانان گرامی طراحی و ساخته شده است. این هتل به عنوان یکی از نزدیکترین هتل ها به حرم مطهر رضوی و با امکانات و خدمات بسیار عالی آماده ی پذیرای از میهمانان گرامی است.

هتل سبلان (1 ستاره), مشهد

هتل سبلان یک هتل یک ستاره اقتصادی در شهر مشهد واقع در کشور ایران است. این هتل دارای اتاق های ۱ تخته، ۲ تخته و ۳ تخته است. از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به لابی, اینترنت در لابی, رستوران, پارکینگ سرپوشیده, آسانسور, تاکسی سرویس اشاره کرد. فاصله آن تا فرودگاه ۱۸ دقیقه رانندگی، تا حرم مطهر ۱۶ دقیقه پیاده روی، تا بازار رضا ۱۰ دقیقه پیاده روی و تا راه آهن ۴۳ دقیقه رانندگی است.

هتل سنتی ترنج (3 ستاره), یزد

هتل سنتی ترنج یک هتل سه ستاره میان رده در شهر یزد واقع در کشور ایران است. این هتل ۱۳ اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به لابی، کافی شاپ، تاکسی سرویس، رستوران و پارکینگ اشاره کرد. هتل تا فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد ۱۱.۳ کیلومتر، تا ایستگاه راه آهن یزد۷.۵ کیلومتر، تا پایانه مسافربری یزد ۱۲.۱ کیلومتر، تا بقعه دوازده امام ۴۰۰ متر، تا میدان وقت و ساعت ۱.۱ کیلومتر، تا موزه آب یزد۱.۷ کیلومتر، تا میدان امیر چخماق ۱.۸ کیلومتر، تا بازار خان ۲.۱ کیلومتر، تا میدان ساعت مارکار ۳.۲ کیلومت...

هتل آفتاب (1 ستاره), اصفهان

هتل آفتاب یک هتل یک ستاره اقتصادی در شهر اصفهان واقع در کشور ایران است. این هتل ۲۳ اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به سیستم های سرمایشی و گرمایشی مرکزی، سیستم های صوتی و تصویری، اینترنت رایگان و سرویس اتاق اشاره کرد. هتل با حرم حضرت معصومه (س) ۳۰۰ متر، با فرودگاه اصفهان ۲۰ کیلومتر، با ترمینال کاوه ۷ کیلومتر، با میدان نقش جهان ۹ کیلومتر و با پل خواجو ۱۳ کیلومتر فاصله دارد.

هتل پرستاره (1 ستاره), مشهد

هتل پرستاره یک هتل یک ستاره میان رده در شهر مشهد واقع در کشور ایران است. این هتل 20 اتاق دارد و از جمله مهم ترین امکانات آن می توان به لابی، آسانسور، کافی شاپ،تاکسی سرویس، اشاره کرد. هتل تا حرم مطهر ۱۵ دقیقه پیاده، تا فرودگاه ۲۰ دقیقه و تا ایستگاه راه آهن ۱۵ دقیقه فاصله دارد.

تور خوزستان - کجارو

خوزستان، در جنوب غربی ایران، در کرانه ی خلیج همیشه فارس قرار دارد. این استان به خاطر قدمت تاریخی دارای جاذبه های تاریخی متعدد است. در کنار این آثار تاریخی، تور خوزستان، تماشای طبیعت زیبای این استان را در بر می گیرد.

تور اصفهان - کجارو

اصفهان، یکی از شهرهای باستانی ایران، به خاطر جاذبه های تاریخی و آثار معماری باشکوه، «نصف جهان» لقب گرفته است. تور اصفهان شما را به تماشای میدان زیبای نقش جهان، بازار تاریخی، زیباترین آثار معماری و مسجدهای قدیمی می برد.

منبع خبرها سایت کجارو kojaro می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت کجارو 4090 می باشد.

اخبار گوناگون