روی خط خبر

لیست خبرهای نصف جهان nesfejahan

تعداد کل خبرها از سایت نصف جهان nesfejahan 4659 می باشد.

عیدی یک‌میلیون تومانی کارمندان با حقوق بهمن واریز می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: عیدی یک میلیون تومانی کارکنان با حقوق بهمن ماه به حساب افراد واریز خواهد شد. محمدباقر نوبخت در حاشیه مراسم امضای تفاهمنامه احداث یک هزار واحد مسکونی برای ایتام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده عیدی کارکنان دولت با حقوق بهمن ماه به حساب آنها واریز خواهد شد.رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: بر اساس جمع بندی ها مقرر شده یک میلیون تومان به عنوان عیدی به حساب کارکنان واریز شود.وی ادامه داد: به طور کلی ۵ هزار میلیارد تومان برای عیدی کارکن...

افزایش روزانه قیمت خودرو و اعتراض مشتریان طرح‌های پیش فروش/ چرا دولت بازار خودرو را سامان نمی‌دهد؟

برخلاف وعده های مسئولان رشد فزاینده قیمت خودرو در بازار تمامی ندارد. موضوع دیگری که در ماه های اخیر به مشکلی اساسی تبدیل شده اعتراض مشتریان نسبت به عدم تحویل خودروهای ثبت نامی و افزایش قیمت آن ها بود...

خواندن این گزارش جرم است!

«دیدن این فیلم جرم است» اولین ساخته رضا زهتابچیان، یکی از فیلم هایی است که در جشنواره فجر امسال مورد توجه مخاطبان قرار گرفته؛ اثری که به گفته سازندگانش نگاه خودانتقادی به بخش های مختلف دارد.

«رامبد جوان» به دنبال ساخت یک فیلم غیرکمدی

رامبد جوان تهیه کننده و کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت سینمایی خود، گفت: روی یک فیلمنامه غیر کمدی کار می کنم که سال آینده خواهم ساخت و کارگردانی آن را خودم انجام می دهم.به گزارش افکارنیوز، وی افزود: فیلمنامه آن بر اساس چهار نفر از بازیگران که در ذهنم است و روی آن ها فکر کرده ام نوشته می شود.گقتنی است رامبد جوان امسال فیلم سینمایی «طلا» را به صورت مشترک با محمد شایسته در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر دارد و همچنین «قانون مورفی» را در اکران عمومی داشت.

بازگشت «امین تارخ» با یک سریال جدید به تلویزیون

علی اکبر تحویلیان (تهیه کننده این سریال) در ارتباط با این مجموعه تلویزیونی ۵۰ قسمتی که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه می شود، گفت: از یک ماه گذشته پیش تولید این مجموعه تلویزیونی را شروع کردیم و تصویربرداری کار از پانزدهم بهمن ماه در تهران شروع می کنیم.به گزارش افکارنیوز، وی ادامه داد: این سریال ۵۰ قسمتی در دو فصل تهیه می شود که کارگردانی فصل نخست آن را محمدرضا خردمندان و فصل دوم را علیرضا بذرافشان بر عهده دارند.تحویلیان تصویر برداری بیشتر لوکیشن های این مجموعه تلویزیونی را در تهران...

صحبت‌های دردناک بازیگر ایرانی که همسر و فرزندش او را ترک کردند

علی ضیاء مجری برنامه فرمول یک با سوالی درباره بزرگترین حسرت زندگی مسعود فروتن مهمان برنامه، با پاسخی غیرمنتظره مواجه شد.مسعود فروتن بازیگر و کارگردان سرشناس در پاسخ این پرسش گفت: «در زندگی همیشه هرچه که می خواهید را بدست نمی آورید و حسرت هایی هم وجود دارد. اگر درباره بزرگترین حسرت خود صحبت کنم، اشکت سرازیر خواهد شد. سال ها پیش همسرم از من جدا شد و به همراه فرزندم مرا ترک کردند. حسرت زندگی با همسر و فرزندم همیشه در ذهن من وجود دارد و این کمبود را مدام حس می کنم.»

بازیگران ما مردم‌داری را فراموش نکنند!

هیچ وقت شهرت خوشبختی نمی آورد؛ آن چیزی که انسان را به آرامش و تألم خاطر می رساند سلامتی و با هم بودن و صمیمیت در خانواده است. بازیگران ما باید سردمدار این الگوسازی در جامعه باشند؛ در قدم اول خودشان باید از مردم فاصله نگیرند.

دنباله ای نسبتا قابل دفاع برای یک فیلم عالی

ماجرای نیمروز ۲: رد خون، یک فیلم استاندارد است. فیلمی که به معنای واقعی سینماست، سینمایی که دیر به دیر در سینمای ایران ساخته می شود و یکی از نمونه های خوب آن قسمت اول همین فیلم، یعنی ماجرای نیمروز بود.

منبع خبرها سایت نصف جهان nesfejahan می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت نصف جهان 4659 می باشد.

اخبار گوناگون