روی خط خبر

آخرین اخبار

اسامی خوانندگان پاپ جشنواره فجر/غیبت باسابقه‌ها

اسامی خوانندگان و گروه های پاپ شرکت کننده در سی ­و­چهارمین دوره از جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شده است که در میان آن ها هنرمندان نسل قدیم و باسابقه پاپ مانند محمد اصفهانی، علیرضا عصار، حمید حامی و ... حضور ندارند.

عکس/ تیپ جالب داریوش اسدزاده در جوانی

تصویری قدیمی از داریوش اسدزاده را در حالی که از تفاوت های ۴۰ و ۲۰ سالگی نوشته است، ببینید. آفتاب نیوز : داریوش اسدزاده، تصویری بسیار قدیمی از بازی اش در یک فیلم را در اینستاگرام منتشر کرد و در توضیح آن نوشت: «باید این تصور که تحصیلات فقط محدود به دوره جوانی است را کنار بگذاریم. چطور می تواند این طور باشد، در دنیایی که نیمی از چیزهایی که انسان در بیست سالگی می داند در چهل سالگی دیگر درست نیست و نیمی از چیزهایی که در چهل سالگی می داند زمانی که بیست ساله بود هنوز کشف نشده بود.»

واکنش خواننده مشهور به ماجرای جنجالی یک مچ‌گیری!

خواننده مشهور کشور طی گفتگویی صمیمانه به بیان ناگفته های خود درباره مسائل گوناگون پرداخت. آفتاب نیوز : موسیقی از فکر تراوش می کند و به قلب می نشیند.» می گویند که این را بتهوون گفته و همین کلمات او شرحی است بر آن چه که هنر موسیقی را نزد مردمان پُرطرفدار می کند. در این سال ها و در فضایی که حول این هنر شکل گرفته، هنرمندان زیادی به عرصه موسیقی کشور معرفی شدند؛ شماری پرشور و پرشتاب، چندصباحی درخشیدند و فروغ شان افول کرد و گروهی نیز به اتکای اصالت هایی که بدان پایبند بودند یا استعداد و شاخصه های متفاو...

۲۵ شهر برگزیده مسافران جهان در سال ۲۰۱۸

در فهرست وبسایت تریپ ادوایز از برترین مقاصد توریستی ۲۰۱۸، پاریس با با وجود ناآرامی های اخیر همچنان در صدر ایستاده است و استانبول جایگاه خود را در میان ۱۰ مقصد برتر حفظ کرده و همچنین نامی از شهرهای ایرانی در این فهرست دیده نمی شود.

ما نمی‌خواهیم هنرمندان ما احساس بن بست پیدا کنند/ اخلاق حرفه‌ای اقتضا می‌کند که انسان به تعهدات خود عمل کند، اما یراحی بر آن مبنا عمل نکرد

سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص هجمه های وارد شده به وزارت ارشاد درباره کلیپ منتشر شده مهدی یراحی، گفت: درباره این موضوع معاون هنری ما توضیحاتی داده اند. آقای یراحی فردی با سابقه فعالیت خوب، قابل توجه و روشن در حیطه های مختلف از جمله حوزه های موسیقی دو زبانه فارسی_عربی، صدا وسیما و ساخت تیتراژ ها است؛ آنچه در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اتفاق افتاده، این است که ایشان مجوزی را گرفته، اما مطابق آن مجوز عمل نکرده و این کلیپ منتشر شده است.

اخبار گوناگون